7 ספורט המים הרטובים והפראיים בסרי לנקה

אם אתם מחפשים חופשה מרגשת בסרי לנקה, עליכם לנסות את ספורט המים בסרי לנקה. ממקלט הגלישה של מפרץ ארוגם ועד צלילה סביב השוניות של חוף היקאדווה, תוכלו לגלות מחדש את הכיף וההתרגשות שתוקירו לנצח.

סרי לנקה היא יעד אידיאלי לספורט ימי עם החופים והמים המדהימים שלה. חלק מהמפרצים והשוניות מספקים באופן טבעי את הקרעים הנדרשים לגלישה וצלילה בעוד שאחרים ידועים בזכות ההפלגה שלהם.

בניגוד לרוב המקומות האחרים בעולם, תוכלו ליהנות מספורט מים בסרי לנקה כמעט כל השנה. הסיבה לכך היא שלסרי לנקה יש שני אזורי אקלים, צפון מזרח ודרום מערב. עבור החוף הדרום-מערבי הזמן הטוב הוא מאוקטובר עד אפריל ואילו בחוף הצפון-מזרחי הזמן האידיאלי הוא ממרץ עד נובמבר.

אם אתה חובב ספורט ימי, ישנם מספר ספורט ימי בסרי לנקה שתוכל לנסות. אלה כוללים גלישת רוח, גלישה, סקי מים, רכיבת טיוב, אופנוע ים, דיג נהר, שנורקלינג, עלייה למטוס, עלייה למטוס גוף, רכיבה על בננות, צלילה, הפלגות בנהרות, דיג בים עמוק וכו '.

למרות שיש מספר מקומות מפורסמים לספורט ימי בסרי לנקה, לחלקם יש יתרון על פני אחרים. קלפיטיה, מפרץ ארוגם, בנטוטה, ווליגמה והיקדווה הם המקומות הפופולריים ביותר לספורט ימי. אתה יכול להרגיש תענוג על ידי גלישת גלים במפרץ ארוגם, צלילה בהיקדווה, רכיבה על סקי ג'ט בנטוטה, גלישת עפיפונים בקלפיטיה.

קל למצוא מקומות לינה באיכות טובה בכל אחד מהמקומות שלעיל. גם נסיעה למקומות אלה אינה כה קשה ויכולה להגיע בכל אמצעי נסיעה.

רמת המחיר גם הופכת את סרי לנקה למקום טוב לספורט ימי או שאני צריך לומר לתיירות. זה זול ומספק את הטוב ביותר בו זמנית. תמורת 10-20 דולר תוכלו ליהנות משעה שלמה מרוב ענפי הספורט הימיים.

ניתן לקבל קורסים ומחנות ספורט מים מלאים או חלקיים לאנשים מתחילים ומנוסים כאחד. רוב המלונות אכן מארגנים ספורט ימי על פי בקשתכם. אתה יכול לבדוק עם המלון שלך או לבקש מהמקומיים להכיר את מרכזי ספורט המים בקרבתך.

להלן 7 סוגי ספורט המים הרטובים והפראיים בסרי לנקה

1. צלילה ושנורקלינג

זהו ספורט נפלא ומרגש הכולל שחייה על או במים מצוידים במסכות צלילה, סנפיר שחייה ונשיאת שנורקל, שהוא צינור נשימה המאפשר לצנרקלר לנשום בקלות עם הפנים כלפי מטה במים. שנורקלינג פונה לכל הגילאים מכיוון שהוא נותן הזדמנות לצפות בקלות בחיי המים המעניינים והמרגשים ללא ציוד מים מסובך ואימון מורכב הנדרש בענפי ספורט אחרים כמו צלילה. Hikkaduwa, Weligama ו Kirinda הם המקומות המפורסמים של צלילה ושנורקלינג.

2. גלישה

גלישת גלים היא אחד מסוגי המים הפופולריים ביותר בסרי לנקה בקרב המקומיים והתיירים הזרים כאחד. גלים באיכות גבוהה, מים חמים ומקומיים ידידותיים יבטיחו טיול לכל החיים. עם מגוון רחב של מיקומי גלישה מצוינים הן בחוף המזרחי והן בדרום-מערב, בסרי לנקה יש גלישה עקבית לאורך כל השנה ומפרץ ארוגם, ווליגמה והיקדווה הם המקומות המפורסמים לגלישה.

3. סקי מים

שלא כמו שנורקלינג, סקי מים הוא ספורט מים על פני שטח הכולל אדם ספורט שנמשך מאחורי סירה כשהוא נע על שמים על פני המים. ספורט זה דורש כוח של פלג הגוף העליון והתחתון, סיבולת ושיווי משקל. סקי מים הוא כיף ופתוח לכל הגילאים. נגומבו, Hikkaduwa, Aluthgama הם המקומות המפורסמים של סקי מים.

4. סקי מים

הספורט כולל רכיבה על מים באמצעות סירת מנוע שיכולה להגיע למהירות ופניות מדהימות. מדהים! נכון? רק דמיין את עצמך מאיץ במים! ההיבט הנוסף של ספורט זה הוא שהוא יכול להכיל שני אנשים או יותר. זה מספק עבור זוגות בירח דבש או בחופשה שנהנים לשייט על המים כשהם מתענגים על תחושת המהירות והרוח. בנטוטה ופסיקודה הם המקומות המפורסמים לסקי מים.

5. קיאקים

מכונה גם קיאקים במים לבנים. קיאקים כרוכים בחתירת קיאק, שהיא סירה קטנה המונעת על ידי נוסעים באמצעות משוט להב כפול בישיבה, על גוף מים הנע. המים הנעים יכולים להיות איטיים, תובעניים או קיצוניים, מה שהופך את הספורט להרבה כיף. בנטוטה ווליגמה הם המקומות המפורסמים לקיאקים.

6. בננה וטיוב רייד

אין ספק שזהו ספורט שאתה לא יכול לפספס. סירת בננות ורכיבה על צינור כרוכה במעבר לצינור או בננה כמו סירה בדרך כלל בשש ולרדת על המים במהירות. מכיוון שאין הרבה מקום להיאחז בו, הכיף מגיע בניסיון לא ליפול מהסירה. היופי בספורט זה הוא שהמשתתפים לובשים חליפות הצלה וגם אם אחד ייפול יאספו אותו והספורט ימשיך. בנטוטה היא המקום הטוב ביותר לבננה וטיוב רייד.

7. רפטינג מים לבנים

אחת מפעילויות ספורט המים המרתקות ביותר בעולם, רפטינג מים לבנים פופולרי מאוד בסרי לנקה. זה לא דורש מיומנות ורמת כושר ספציפית. אולם זוהי פעילות מאתגרת מאוד וטובה לאנשים עם רוח הרפתקנית ויחס מסוג "לעשות"! קיטולגאלה הוא המקום הטוב ביותר לרפטינג מים לבנים בסרי לנקה.Source by Tharindu M

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x