3 דרכים קלות להורדת הכולסטרול שלך

האם אתה יודע שאכילת מזון עשיר בשומן כמו שומן רווי ושומן טראנס יכולה להעלות את רמת ה-LDL (Low Density Lipoprotein) שלך? זה לא טוב כי ב-LDL יכול להגביר את הסיכון ללקות בהתקף לב, שבץ וסוגים אחרים של מחלות לב וכלי דם. LDL נקרא כולסטרול טוב וליפופרוטאינים בצפיפות גבוהה (HDL) נחשב לכולסטרול טוב. אני אסביר קצת יותר מכתב. האם ידעת שגם אם הירידה במשקל שלך אכן מביאה אותך למשקל האידיאלי שלך, היא עדיין יכולה לעזור לך להוריד את רמת ה-LDL או הכולסטרול הרע. זו אחת הסיבות שבגללן חשוב ללמוד ולהשתמש ב-3 כולסטרול קל להורדה שאשתף אתכם.

הדרך הראשונה שבה אתה יכול להוריד את הכולסטרול שלך היא לוודא שאתה אוכל חכם. אכלו מזון בעל דל שומן רווי, שומן טראנס ונתרן (מלח). ודאו שאתם לא אוכלים ארוחות שומניות עשירות בגבינה ושמן דקלים. במקום זאת ודא שאתה בוחר בעקביות מזון או ארוחות עם מזון ים, דגנים מלאים, יוגורט, פירות וירקות.

דרך קלה אחת לבדוק כמה שומן טראנס הוא הארוחה שלך או האוכל שאתה רוצה לאכול היא לבדוק את עובדת התזונה שלך. מהי עובדת התזונה שלך? זוהי תווית שתמצא על רוב פריטי המזון שתעזור לך לפרק כמה חלבון, פחמימות ושומן יש במזון שאתה רוצה לאכול. אם הוא מכיל הרבה שומן ושומן טראנס, התרחק ממנו. אל תתייאשו, אם אינכם זוכרים לבדוק את עובדות התזונה שלכם באופן קבוע, לוקח זמן להתרגל לעשות זאת. תמשיך לנסות.

הדרך הקלה השנייה להורדת כולסטרול היא פעילות גופנית כל יום. אתה לא צריך לעשות פעילות גופנית מאומצת כדי לקבל את היתרון הזה. אתה יכול פשוט לוודא ללכת לפחות 4 קילומטרים בכל יום. אם אינך מסוגל לעשות זאת, הישאר פעיל פיזית לפחות 45 דקות בכל יום. אתה יכול לעשות זאת באמצעות גינון וניקיון חצר.

הדרך השלישית להפחית את רמת הכולסטרול היא להפסיק לעשן. לעישון יש תוצאה מסוכנת במיוחד של הגדלת ה-LDL תוך הפחתת ה-HDL. זה מסוכן במיוחד מכיוון שה-HDL שלך עוזר להעביר את הכולסטרול לכבד, שם הגוף יבצע את חילוף החומרים שלו, בעוד ש-LDL מעביר את הכולסטרול לכלי הדם, שם הוא יכול לתרום לסתימה והצרה של כלי הדם. כלי דם סתומים וצרים עלולים להוביל להפחתת זרימת הדם ולהתקפי לב.

בנוסף ל-3 הדרכים הקלות הללו להורדת הכולסטרול שלך, הפעולה של ממש לרדת במשקל ולשמור עליו יכולה גם לעזור לך להוריד את רמת הכולסטרול. זכרו שמזון עשיר בסיבים כמו שיבולת שועל ואורז חום, כמו גם מזון המכיל שומן בלתי רווי כמו אבוקדו, שמני זית ואגוזים יכולים לעזור לכם להמשיך לרדת

כולסטרול ולהמשיך להישאר בריאים בשפע.Source by Chio Ugochukwu

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x