תרופה ביתית נגד כינים

לכל הורה לילדים בגיל בית הספר היה לפחות התקף אחד עם כינים. אם לא, תעשה זאת. שמפו כינים שאתה קונה בבית המרקחת המקומי אינו זול, ולא תמיד הוא יעיל ב-100%. הנה כמה תרופות ביתיות שאפשר לנסות שהן זולות, בחלק מהמקרים בחינם, ועובדות באותה מידה אם לא יותר טוב מהדברים שאתה קונה בבית המרקחת שלך. מדובר בתכשירים ביתיים מסורתיים שהיו בשימוש שנים, עוד לפני שהשמפו התרופתי יצא.

1. קח בצל, לא משנה איזה סוג, ומיץ אותו. עסו את מיץ הבצל לתוך הקרקפת והשאירו על הקרקפת למשך שלוש או ארבע שעות. כשנגמר הזמן, שטפו את השיער היטב עד שלא ניתן לראות יותר כינים. זה לא יהרוג את הביצים שנמצאות על השיער בשלב זה, אז אתה חייב לעשות זאת במשך שלושה או ארבעה ימים כדי להרוג את הכינים הנותרות.

2. מערבבים שמן קוקוס שחולץ טרי עם אבקת קמפור. עסו את התערובת לתוך הקרקפת לפני השינה. שטפו את השיער והקרקפת ביסודיות בבוקר. חזור על זה במשך ארבעה ימים כדי להרוג את כל הכינים.

3. ניתן להיפטר מכינים לחלוטין מבלי להשתמש בשום מוצר כלל על ידי שימוש במסרק כינים להיפטר מהניטים (ביצים) ופינצטה להסרת החרקים החיים. זה מאוד גוזל זמן אבל עובד. ייתכן שתצטרך לעשות זאת גם במשך מספר ימים.

4. אפשר להשתמש במיונז אמיתי, שמן זית, או וזלין. עסו לתוך הקרקפת לפני השינה וכסו בכובע מקלחת. שטפו את השיער ביסודיות בבוקר, בעזרת מסרק עדין שיניים כדי להסיר את הנקבים.

5. לוקחים תפוח גולמי וטוחנים אותו לאבקה, כולל הגרעינים. עסו את האבקה לתוך הקרקפת לפני השינה. קשרו את השיער לאחור עם מטלית או השתמשו בכובע מקלחת. שטפו את השיער בבוקר.

6. שטפו את השיער בתכשיר ניקוי פנים Sea Breeze כל לילה לפני השינה. זה לא רק יהרוג את הכינים, זה ימנע מכינים לחזור אי פעם.

7. יש להשתמש בתכשיר ביתי זה רק למבוגרים ויש להימנע כליל אם יש אפילו ילדים בבית. ערבבו מעט נפט עם בקבוק שלם של שמפו ושטפו את השיער. לאחר שטיפת השיער בשמפו נפט יש לשטוף את השיער בשמפו רגיל. זה הורג מיד את חרקי הכינים, אך אינו הורג את הניקות. לכן, יש לחזור על זה במשך שלושה או ארבעה ימים כדי למגר לחלוטין את הכינים מהשיער.

8. כדי להסיר את הכינים ממצעים, מבגדים, מפוחלצים ומחומרים רכים אחרים, דחסו אותם לתוך שקית אשפה ורססו בליסול. קשרו את שקית האשפה אטומה והשאירו שם לפחות 24 שעות.

קשה להיפטר מהכינים, וכאב אמיתי כשאתה או הילד שלך נדבקים בהן. תרופות אלו בוודאי צריכות לפעול כדי לרפא את החוליים שלך.Source by Reyna E Flor Nadera

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x