תפאורה של מיכל דגים במצרים העתיקה

ישנן תרבויות עתיקות רבות שיש להן עיטורי מיכל דגים מדהימים בימינו. אלה כוללים את בני המאיה, אסיה ואת ההריסות היווניות המפורסמות תמיד. שימוש בכל אחד מאלה ייצור סצנות מדהימות של זמנים עברו, ומייצר אווירה של פליאה וגילוי בחדר שלך.

הציוויליזציה העתיקה היחידה שאני אישית אוהב להשתמש בה בעיצובי הטנקים שלי היא המצרים הקדמונים. מי לא ראה לפחות תצלום של הפירמידות הגדולות או הספינקס האדיר המתנשא. עם קישוטי הטנקים המגניבים והמפורטים ביותר שתוכלו להשיג בימים אלה, תוכלו להכניס את ההעתק המדויק של הנוף המצרי לאקווריום שלכם.

עם עיצוב הטנק המצרי, יש לך בעצם כמה אפשרויות. אתה יכול ליצור סצנה חיצונית, סצנה פנימית או פשוט להשתמש בחפצים מצריים.

כדי ליצור סצנה מצרית חיצונית, היית משתמש בהעתקים של המבנים העצומים שהם מילה נרדפת למצרים. אלה יכללו את הפירמידות כמו גם את הספינקס. זה ממוקם על גבי חצץ בצבע חול כדי לתת לו את הרושם שהוא במדבר. אם אתה מתכנן להשתמש בצמחים, הם לא צריכים להיות מזן העלים. Java Moss היא אפשרות אחת שתוכל לבדוק. כדי שהנושא יעבוד, רעיון מצוין הוא למקם רקע של מיכל דגים המתאר סצנה מדברית. זה ייתן לו אפקט תלת מימדי לכל העיצוב.

עבור האפקט הפנימי, תשתמש במבנים פנימיים כגון עמודים מצריים וכן בסרקופג של פרעה. הצב אותם כך שייראו כמו סצנה מחפירה ארכיאולוגית. החצץ עדיין יהיה בצבע חול. כרקע, אתה יכול להשתמש ברקע המתאר הירוגליפים מצריים או פני סלע. בימים אלה תוכל לקבל רקע סלע תלת מימדי שבו הסלעים בולטים החוצה במקום הדפס שטוח. זה גורם לנושא להיראות הרבה יותר מציאותי. בהיותך בתוך הבית, לא תניח צמחים משום שהם עלולים לגרום לנושא להיראות מוזר. אתה יכול למקם סלעים אם תרצה, פשוט לגרום להם להיראות כאילו הם התרסקו מגג המקדש. זה אומר פשוט לפזר אותם סביב התפאורה. נסו לא להשיג סלעי נהר חלקים, אלה שתקבלו צריכים להיראות כאילו היו פעם לבנים שהרכיבו את הקירות.

חפצים מצריים הם תוספות חדשות לסצנת קישוט מיכלי הדגים. הנפוצים ביותר שאתה יכול למצוא הם האגרטלים המצריים. למרות שהם רק עיצוב אקווריום, הם עשויים להיראות אותנטיים במיוחד. מה שאני אוהב באגרטלים המצריים זה החורים שתמיד יש להם בצד. אלה יוצרים מערות מדהימות עבור הדגים ואם עקבתם אחרי הפוסטים שלי כל השנים, הייתם יודעים שאני גדול על מערות לאקווריומים. חוץ מהאגרטלים, עוד קישוט טנקים ממש מגניב שאני אוהב מאוד הוא חזה של פרעה. החזה בצבע זהוב ונראה מלכותי מאוד. עם קישוטים אלה, הצבת צמחי מים רגילים סביבם, כמו גם שימוש בסוגים אחרים של חצץ אינם בעיה.

נקודת המפתח כאן היא שהעיצוב שלך צריך להיראות ישן. זה צריך להיראות כמו תמונה ארכיאולוגית שאולי תראה במגזין נשיונל ג'יאוגרפיק. סרוק את האינטרנט לתמונות שיעזרו לך לקבל מושג על מה ללכת.Source by Timothy Kessler

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x