תיירות שנורקלינג כבר נמצאת באי בטאם,

תיירות שנורקלינג כבר נמצא באי בטאם, הסיור הימי הזה הופך למקום מועדף חדש למטיילים באיי ריאו, במיוחד בעיר בטאם, כיוון שהגישה אל נקודת השנורקלינג קלה מאוד גם ממרכז העיר באטאם.

האי אבנג באטאם הוא אי הממוקם בקצה העיר בטאם עם יופיו הטבעי והים היות אטרקציה ייחודית לתיירים מקומיים ומחוצה לה בביקור בעיר באטם, עם המגוון הביולוגי בים ויופיו של שונית האלמוגים יקר מאוד אם מתגעגע לביקור באי בטאם, יתר על כן יופיו של האי שלרוב נמצא בשיווי משקל עם יופיו של ים בונאקן שהוא הרבה יותר מוקדם בתיירי העולם היודעים בגלל יופיו שאין טרה.

אנשים רבים מבקרים בבאטאם תמיד חושבים שבאטאם היא רק סיור קניות אלקטרוני, אולי זה היה מזמן כי לפי התפתחות התקופה והעיר באטם המתקדמת יותר ויותר בתחום התיירות, כעת לבאטם יש גם שנורקלינג וגם צלילה שכותרתה תיירות ימית.

פעילויות רבות שתוכלו לעשות באי היפהפה הזה, בנוסף לשנורקלינג כפעילות העיקרית והכי הרבה בהמתנה, תוכלו גם לדוג ולשחק על החוף שהוא עיניים מפנקות מאוד עם חול לבן נקי.

אי שאינו צפוף מדי, אוכלוסייה זו שומרת על יופי מתחת למים שניתן ליישר קו עם האי בונאקן במנאדו, וכמה תיירים זרים שטעמו מיופיו של האי הזה מרגישים נדהמים במיוחד משוניות האלמוגים שעדיין טבעיות באי אבנג בטאם

בנוסף לגישה נוחה לאתרי שנורקלינג אלה, טיולי שנורקלינג של האי באנג באטאם הם גם זולים מאוד בהתחשב ביופי הטיולים שמציע האי הזה,

תיירים ומטיילים מקומיים רק קובעים מחיר של כ -290,000 ש"ח לאחת לחבילת טיול של יום אחד, סביר בהחלט לדעתי מכיוון שגם הסיור הזה עדיין חדש ולא מוכר מדי בערעור תיירות החוף בבתם, המפטר מסביב גשר בארלאנג בטאם.

קצת מידע ממני, בחודש שעבר החלה ממשלת עיריית באטאם גם לקדם את סיור שנורקלינג לסיור ולטיול מ -10 מדינות שכנות כדי להגדיל את ביקורי התיירים הזרים באי היפהפה הזה.

להלן המראות של האי אבנג באטאם ומטיילים שנורקלים כאן.

קרא את ההודעות האחרות שלי yuks לינה באי בנאן וסיור יום אחד לאגוי בינטאן תיירות פופולרית בבטאם ובסיור בסינגפור מבאטאםSource by Kariadi Siregar Batam

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x