ריהוט פאטיו חיצוני המסייע בניקוי האוקיינוסים?

זהו חלומו של הפעיל הסביבתי העצלן: ריהוט טרקלין חיצוני הפועל לניקוי האוקיינוסים בזמן שאתם נרגעים ולוגמים את הפינה קולדה על החוף. טוב מכדי להיות אמיתי? למעשה זו אחת הפעמים הנדירות שבהן תוכלו לאכול את הקוקטייל ולשתות אותו גם כן. מסתבר שהחדש ביותר ברהיטי הפטיו החיצוניים הוא שורה של כיסאות, שולחנות, טרקלינים ונדנדים ידידותיים לסביבה, כולם עשויים מבקבוקי פלסטיק ממוחזרים. החלק הטוב ביותר: הרהיטים מעוצבים היטב, יפים ומחזיקים שנים רבות.

אי פעם עץ ריהוט פאטיו חיצוני. ריהוט הפטיו החדשני וידידותי לסביבה הקרוי Ever Wood, נוצר מעץ פלסטיק ממוחזר (נקרא גם RPL או פוליווד) באמצעות תהליך שחול המשכפל את המראה והמרקם של עץ אמיתי. מכולות HDPE ממוחזרות לאחר צרכן כגון מים, סודה, חלב או קנקני ניקוי מהווים 90-100% מריהוט זה. הם הופכים למלאי לוח עמידים במיוחד, כבדים וקשיחים שנראים כמו עץ ​​מלא אמיתי אך יכולים לעמוד בפני התעללות חיצונית מגשם, שלג, קרח, שמש ומים מלוחים.

פתרון אלגנטי לבעיית סילוק הפלסטיק. תשקול את זה:

  • האמריקאים משתמשים בכל שעה ב -2.5 מיליון בקבוקי פלסטיק ורובם נזרקים לפח
  • אשפה מפלסטיק שנזרק לאוקיינוס ​​הורגת כמיליון יצורי ים מדי שנה
  • אשפה מפלסטיק אינה מתכלה

שני גאונים, דאג ראסי ומארק פילבאום הסתכלו על העובדות הללו וראו מקור רב של חומרי גלם לייצור רהיטי חוץ שאינם ניתנים להריסה כמעט. בדיוק כמו האשפה מפלסטיק שלנו, ריהוט המרפסת מפוליווד שלהם אינו מתדרדר בגלל מזג אוויר, חרקים או לחות. הוא לא נרקב, מתפצל או נסדק. למרבה הצער, זבל הפלסטיק יהיה לנצח, אך בצד הבהיר, זה מה שמאפשר לריהוט פולי חוץ בחוץ מעץ ווד להבטיח אחריות לכל החיים. אנשי איכות הסביבה שים לב. ניקיון החוף מעולם לא היה כל כך מתוק!Source by Peggy Farabaugh

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x