רולמופס גרמני – תרופת הנגאובר טעימה

הדרך הטובה ביותר להימנע מהנגאובר היא לשלוט בשתייה שלך. עם זאת, אם אתה חושב שהגבלה מוחלטת של כמות האלכוהול מורידה את הכיף אז יש דרכים אחרות להתמודד עם זה. הנגאובר היא בעיה נפוצה שאנשים מתמודדים עם כאשר הם שותים יותר מדי במעט מדי זמן. כמובן, יש טריקים כמו לכלול חטיפים עם המשקאות שלך ולשתות לאט. ברגע שאתה שולט בצריכת האלכוהול שלך ליחידת זמן, הסיכוי שלך לחלות בהנגאובר יורד.

אם אתה מוצא את עצמך 'תלוי' למחרת, מה תעשה? ובכן, יש הרבה אפשרויות. למעשה, מעניין לראות כיצד אנשים מרפאים הנגאובר במקומות שונים בעולם. רולמופס הוא מאכל גרמני המורכב בעיקר מדג הרינג. זוהי תרופה טובה להנגאובר והיא גם טעימה. זוהי גרסה כבושה של הרינג והיא מוגשת בדרך כלל עם שמנת חמוצה ובצל.

מתכון זה נמצא בשימוש מאז לפני עשורים רבים כאשר מתקנים טובים יותר לשימור דגים לא הומצאו. המלחה או כבישה של הדג מסירה ממנו לחלוטין את המים ומאפשרת לו להחזיק מעמד זמן רב יותר. זה לא היה אוכל של עשירים בזמנים ההם, אבל זו מנה מאוד יוקרתית בימינו. הרינג הוא דג שנמצא בעיקר בים הבלטי ובצפון הים האטלנטי. גם כשהם לא משמשים כתרופה להנגאובר, הם ממליחים את הרינג כדי שיחזיק מעמד זמן רב יותר. מקובל להוסיף מלח לדג זה בחוף עצמו לאחר לכידתו וניקויו. הם השתמשו בשיטת המלחה כדי להעביר דגים לרוב אירופה לפני מאות שנים. כמובן שבימים אלה משתמשים בתאי הקפאה להובלת הדגים.

המתכון לרולדות פשוט אבל צריך להכין מראש. אתה צריך פילה הרינג, חומץ סיידר, גרגרי ערער, ​​פלפל אנגלי שלם, ציפורן, עלה דפנה, צלפים, חרדל, בצל, חמוצים שמיר, פטרוזיליה ומים קרים. צריך להשרות את פילה הרינג במים למשך הלילה או כל היום ולהחליף את המים לפחות פעם אחת בין לבין. הסר עצמות אם יש ולייבש אותן.

כעת הניחו את הפילטים שטוחים על לוח או קרש כשצד העור שלהם פונה לתחתית. מורחים מעט חרדל ואחריו צלפים וטבעות בצל. חותכים את החמוצים ומניחים על כל פילה ומגלגלים. השתמשו בדקירות שיניים כדי להחזיק את גליל הפילה במקום. כעת מניחים את כל הפילטים בצלחת זכוכית תחתית שטוחה. למרינדה מערבבים את שאר החומרים ומרתיחים. מניחים לו להתקרר ומכינים משחה. מוסיפים את זה לפילה הרינג ומקררים 5-6 ימים. אפשר לקשט אותם בפטרוזיליה.

אם יש לכם בילוי לילי עם חברים ובני משפחה, תוכלו להכין את מנת התרופה הטעימה להנגאובר שבוע מראש. אולי אפילו תרצו להזמין את חבריכם לארוחת צהריים ביום שאחרי הלילה הגדול! עם קצת הכנה מראש, גם היום שאחרי הבילוי הלילה הגדול ניתן ליהנות באותה מידה.Source by Akanksha Lal

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x