קוטלי עשבים לשימוש נגד ערמוני מים פולשים

ערמונים מים כפי שכולנו מכירים הוא ירק מימי אחד הגדל ביצות מתחת לבוץ. לירק האכיל הזה יש יתרונות רבים לזכותו. עם זאת, בעוד אנו נהנים לאכול ערמון מים, קיימת קהילה נוספת של אנשים שעבורם הוא הופך למכשול. עבור שייטים ושחיינים, זה הופך במידה רבה למכשול מכיוון שהוא מונע מהם לשחות לאורך נהרות מקומיים.

עכשיו השאלה היא כמו צמחי מים רבים שניתן לטפל בהם באמצעות קוטלי עשבים, האם ערמונים במים יכולים להיות מטופלים גם באמצעות קוטלי עשבים.

שיטות שליטה על צמיחת ערמון המים

ישנן בעיקר שתי דרכים בהן ניתן לרסן את צמיחת ערמון המים

1 חילוץ ידני- חילוץ או שליפתו ידנית מהשורשים, לפני שנפילת הזרעים שלהם היא שיטה אחת שניתן להיעזר בה כדי להיפטר מאלה.

2. מריחת קוטל עשבים יעיל כמו כדורי Aquacide עם 2, 4-D-יישום של קוטל עשבים מימי יעיל יכול להרוג את הצמח ואף למנוע את צמיחתו מחדש.

לפני היישום של קוטל העשבים חשוב שתקרא בעיון את ההוראות בחלק האחורי של התווית ולאחר מכן תיישם אותו בזהירות. בדרך כלל לא היו עד כה תופעות לוואי; עם זאת חשוב שתבין את ההסתייגויות הנלוות לחומר הכימי. הבחירה של קוטלי עשבים חשובה גם היא שכן סוג נכון של קוטל עשבים יכול לתת לך תוצאות מוקדמות. לשימוש בקוטלי עשבים מבוססי ריסוס יש תגובה מיידית על ערמון המים וניתן לראות את התוצאות תוך שבוע מהטיפול. סוג זה של קוטל עשבים הוא גם בטוח ואינו גורם נזק גם לדגים.

אם אתה מערבב את הכימיקל עם קוטל העשבים, אין להשתמש במים המטופלים כדלקמן:

• אין להשתמש במים אלה להשקיית משתלות, גינה או חממות למשך 21 יום.

• אין להשתמש במים מטופלים אם הריכוז גבוה מ- 50pbb להשקיה עד שרמת השאריות נמוכה מ- 50ppb.

• מומלץ לא לשתול סלק סוכר, תפוחי אדמה, בצל בקרקעות שהושקו במים מטופלים בעבר. עליך לדעת אם מבחן הביולוגי של הקרקע מאמת רמות נאותות של סבילות ליבול.

בעזרת שתי השיטות הקלות לעיל, אתה יכול להרוג ערמוני מים. אם אתה חושב שאינך מסוגל לבצע את הטיפול בקוטל עשבים, מומלץ להתקשר לרופא. איש מקצוע בעל ניסיון מעשי יכול להביא יעילות ולעשות צדק בכל התפקיד. הוא יגיד לך מתי לבצע את הטיפול החוזר, אם בכלל צריך לבצע אותו. ממה כל האותות להיזהר וכיצד ניתן לעקוב אחר תהליך ההרג.Source by Peter Van Smith

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x