צלילה עשה ואל תעשה (ייתכן שהתעלמתם)

אם אי פעם יצאתם לשייט בים כדי לומר את החוף הקריבי או המערבי סביב קטלינה, תזכרו כמה המים היו כחולים וצלולים. המיקום המושלם להנאה מתחת למים.

אני חושב ש(אם) היית בעניין של צלילה, או אולי לא, וההפלגה מציעה משלחת מתחת למים שהיית רוצה להירשם. גדול (אם). אם תירשם, תרצה להיות במצב גופני טוב ולהיות שחיין מנוסה, ובעיקר להיות מוסמך. ההסמכה מבטיחה לצוות הצלילה שאתה צוללן מוסמך, ה-Grim Reaper גם אורב מתחת למים.

צלילה היא אחת מפעילויות הספורט הגדולות בעולם, אך יש צורך בידע מסוים לפני שנכנסים למסע המרגש שלכם.

להלן כמה כללי עשה ואל תעשה הקשורים לצלילה.

(לעשות): (1) להיות במצב גופני טוב ולהיות מוסמך. כושר גופני והסמכה הם שני ההיבטים החשובים ביותר של צלילה, הופכים את המסע שלך למהנה ובטוח.

(2) יש רשימת בדיקה. ישנם פריטים רבים שכדאי לקחת בחשבון, אך אלו הם הפריטים החשובים ביותר שיש לוודא שיש לכם לפני היציאה מהבית.

מסכה, סנפירי צלילה, חגורת משקולות, ווסת ותמנון, מצפן, אור צלילה עם גיבוי, סכין צלילה, שעון צלילה, מיכל אוויר וגיבוי, דגל צלילה, שופר חילוף, ערכת עזרה ראשונה, אקדח התלקחות – אל תשכח את האבוקות.

(3) יש שותף לצלילה. זה יהפוך את הצלילה שלך לנעימה ובטוחה יותר, במיוחד אם אתה מסתבך. שמור על קשר חזותי כל הזמן, והשתדל לא לבעוט החוצה את שופר השותפים שלך.

(4) יש אדם שלישי. זה מאוד חשוב שיהיה אדם שלישי בצד העליון. צריך שיהיה להם טלפון סלולרי בהישג יד במקרה של צרות, הם יכולים גם לסייע לך ביציאה מהמים.

(5) קח איתך מצלמה תת-ימית ואור תת-מימי וגיבוי. תרצו להראות לחברים ולמשפחה תמונות של ההרפתקה התת-ימית היפה שלכם.

(אל תעשה): (1) נא לא לשתות ולצלול. שיכרון חושים יכול להעמיד צולל במצב סיכון. ישות אחת, חוסר היכולת להשתמש בשכל הישר, ולעשות שיפוטים רציונליים, במיוחד כאשר זה כרוך בבטיחות המעורבת בעצמך ובשותף שלך. השאר את האלכוהול בבית כדי ליהנות בזמן שאתה צופה בתמונות שלך.

(2) שכח להודיע ​​למישהו לאן אתה הולך ובערך. מתי תחזור.

(3) אכלו ארוחה גדולה לפני הצלילה שלכם. עליך להמתין לפחות שעתיים (שעתיים) לאחר האכילה לפני שתבצע את הצלילה. צלילה על בטן מלאה עלולה להעמיד אותך במצב מסוכן. לא רק יוצר את האפשרות לקבל התכווצויות, אלא גם התכווצות אפשרית בפיה שלך שמקשה על הנשימה.

אלו הם רק כמה מהדברים עשה ואל תעשה הקשורים לספורט הצלילה.

הנה כמה נושאים במדור ה-Tid-Bit שלי שאולי יעניין אותך.

גילופים עתיקים: כמה מאות שנים לפני הספירה חשפו חיילים אשוריים שחוצים נהרות באמצעות עורות עיזים מנופחים. זה התיעוד היחיד שייתכן כי עורות עיזים מנופחים שימשו כמכשירי נשימה. אשאיר זאת לדמיון הקוראים.

לאונרדו דה וינצ'י הזכיר לראשונה מכשיר נשימה תת-מימי. (UBD) בסביבות המאה ה-15. הוא תיאר את זה כטבע אנושי רע, ולא נתן פרטים כיצד זה עבד. בעיקר משום ששימוש ב- (UBD) עשוי לשמש להטביעת ספינות ואפילו לביצוע רצח.

משקפי מגן אטומים למים הוצגו לראשונה בצרפת בשנות ה-30. הם למעשה הומצאו על ידי גיא גילפטריק כדי להרחיק את מי המלח מהעיניים שלך על פני השטח. תודה גיל.

הקורס הראשון להסמכת צלילה בארה"ב הוצע על ידי מחלקת הפארקים והנופש של LA Co. התוכנית הוצגה על ידי אלברט טילמן ובב מורגן.

זה היה 1956 לפני שחליפות צלילה הפכו זמינות לציבור.

אני אוסיף את Tid-Bits למאמרים הקרובים. הנושא העיקרי של מאמר זה הוא להזהיר אותך כצולל להשתמש בשיקול דעת בריא בבטיחות ולנצל את התגמולים הנהדרים שתקבל מחוויית הצלילה שלךSource by Darrell Young

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x