ציוד צלילה בסיסי

יש צורך בציוד צלילה על מנת להפוך את הביקור בעולם התת ימי לחוויה בטוחה ונוחה. ציוד צלילה עוזר לך במעבר מישות יבשתית לימית. הדרישות הבסיסיות בעת צלילה מתחת למים הן ראייה ברורה, יכולת לשחות ויכולת לנשום. בנוסף לאלה, עליך גם לשמור על גופך בטמפרטורה נוחה.

הבה נראה כעת כמה מציוד הצלילה הבסיסי:

1. צלילה:

זהו מכשיר נשימה מתחת למים. זה מאפשר לצולל לנוע בחופשיות מתחת למים. הוא יכול לנשום ללא תלות באספקת השטח מתחת למים. מכשיר זה בעצם מורכב ממכלי צלילה שהם גלילי לחץ גבוה המחזיקים כמויות גבוהות של אוויר דחוס.

2. הגנה מפני חשיפה:

בעת צלילה מתחת למים, הצולל צריך הגנה מפני מים והגנה מפני גרידה/ חיתוך וכו '. הדבר מסופק על ידי חליפה רטובה, חליפה יבשה וחליפת גוף.

3. מסכת צלילה:

מסכת צלילה היא חלק חשוב בציוד צלילה. עליך לבחור מסכה המתאימה היטב. הסיבה לכך היא שהמסכה אחראית למתן ראייה ברורה מתחת למים.

4. סנפירים לצלילה:

סנפירים שנבחרו צריכים להיות אלה שמיועדים במיוחד לצלילת צלילה בלבד. אלה יעזרו לך ולציוד שלך לנוע ללא מאמץ.

5. מחשב צלילה:

מחשב צלילה מתחשב במידע העומק והזמן. שימוש בנתונים אלה במודל דקומפרסיה, הוא עוקב אחר רמת החנקן המומס בגופך במהלך הצלילה. על בסיס זה, הוא יכול לספר לך כמה זמן צלילה בטוחה נותרה.

6. הרגולטור:

זהו מכשיר המסדיר את כמות האוויר המגיעה אליכם ממכל הצלילה שלכם. זה הופך את הנשימה שלך לנוחה.

7. מכשיר פיצוי ציפה:

זהו מכשיר שנותן לך שליטה מלאה בתנועה מתחת למים. ייתכן שתרצה לכרוע ברך, לעמוד בתחתית או פשוט להיסחף. מכשיר לבקרת ציפה מאפשר לך לקחת כל עמדה מתחת למים בנוחות.

8. אביזרי צלילה:

חלק מהאביזרים הפופולריים בהם משתמשים הצוללים הם סכיני צלילה, אורות מתחת למים, שריקות, מצופי סמנים על פני השטח וכו '.

9. מערכת משקל:

לירידה חלקה במים, צוללן צריך מערכת משקל. מערכת משקל מסייעת גם בוויסות הציפה של מתחת למים.

ניתן לשכור או לרכוש ציוד צלילה. עם זאת, מומלץ לרכוש את המסכה, החליפה והסנפירים. הסיבה לכך היא כי יש צורך שהמסכה תתאים בצורה מושלמת כדי להבטיח ראייה טובה מתחת למים. סנפירים גם צריכים להיות בגודל המתאים. יש לרכוש חליפה יבשה/ חליפה רטובה/ חליפת גוף גם בהתאמה טובה וגם מסיבות היגייניות.

לאחר שרכשת את ציוד הצלילה המלא שלך, אתה מוכן לצלילה.Source by Kanika Saxena

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x