צביעת תריסים ונציאניים מאלומיניום בכמה שלבים פשוטים

כל צבעי הקשת…

צביעת וילונות ונציאניים מאלומיניום יכולה להיות מהנה ומספקת, במיוחד כשאתה לוקח צעד אחורה ומסתכל על מה שעשית. אתה יכול להוסיף קצת אור שמש, כמה צבעים של הקשת, ואת אינסוף הים והשמיים על ידי שינוי פשוט של צבע הוונציאנים האלומיניום שלך בכמה צעדים פשוטים. כשבחרתם בסוג זה של טיפול בחלון כנראה שהנחיתם את העמידות והתחזוקה הקלה שלהם. עם זאת, כפי שזה קורה בדרך כלל, אנשים נוטים להשתעמם מלהסתכל שוב ושוב על אותה סצנת חלון. זה כנראה הזמן המתאים להתחיל בפרויקט שיפוץ הכולל צביעה מחדש של תריסים ונציאניים מאלומיניום, שזו אפשרות זולה יותר לרכישת חדשים. מכיוון שאתה כנראה מחפש פתרון תקציבי, אני מציע כאן כמה טיפים לצביעת וילונות ונציאניים מאלומיניום בכמה שלבים פשוטים.

אם החלטתם לצבוע את התריסים הוונציאניים שלכם ממתכת, זה מה שאתם צריכים לעשות.

1. הדבר הראשון שתצטרכו לעשות הוא להסיר את התריסים. אל תדאג, זה לא קשה כמו שזה נראה בהתחלה. פשוט השתמש במברג כדי להסיר את פקקי הקצה מהחלק התחתון של התריסים. לאחר מכן שחרר את החוט המחבר את התריסים והסר את הלוקים. אם התקנת בעבר את הוונציאנים שלך, זו אמורה להיות חתיכת עוגה עבורך. מצד שני, אם הכל נראה מסובך או שאתה פשוט לא כזה ערמומי, פשוט עקוב אחר הוראות היצרנים שקיבלת בעת רכישת התריסים או לבקש מאדם שיעזור לך.

2. השלב הבא כולל ניקוי התריסים. יש לנקות את ונציאני האלומיניום שלך כראוי ולהסיר את כל האבק, הלכלוך והפסולת כראוי, מכיוון שצריך למרוח צבע רק על משטחים נקיים וחלקים, אחרת עבודת הצביעה שלך תיבלם ותתמודד עם כמה חוסר עקביות. ניקוי תריסי אלומיניום קל מאוד. לניקוי יסודי יותר, אתה יכול להשרות אותם במים (אמבטיה למשל), לשטוף אותם עם קצת סבון עדין או חומר ניקוי ולשטוף אותם במקלחת. אתה יכול גם להשתמש במטלית או בספוג ובדלי מים נקיים וקרים. כל שעליך לעשות הוא להוסיף מעט סבון על הבד, למרוח אותו על כל לוח ולשטוף אותו במטלית נקייה ורטובה נוספת. זהו זה. שימו לב שהתריסים שלכם צריכים להיות יבשים לחלוטין לפני הוספת צבע, אז השתמשו במגבת יבשה כדי לאסוף את המים שנותרו או עדיף להשאיר אותם בחוץ לייבוש.

3. כעת נעבור לצביעת התריסים הוונציאניים מאלומיניום שלך. זה עדיף לעשות בחוץ, מכיוון שזה כרוך בשימוש בספריי צבע שעלול לרסס ולפגוע בחפצים שמסביב. אם תחליט לצבוע את התריסים בפנים, תמיד נקוט באמצעי זהירות, כלומר להגן כראוי על הרצפות, הקירות והרהיטים שלך. לפני הוספת הצבע תצטרכו להוסיף פריימר מקשר. הפריימר שתוכנן במיוחד למתכת יאפשר לצבע להיצמד למשטח העיוור המתכתי שלך וגם לכסות את כל הכתמים הקיימים. מרחו את הפריימר על כל דף של התריסים והקפידו לכסות את כל המשטח כולו באופן שווה. יהיה צורך להשאיר את הפריימר לייבוש (במשך כשעה) כאשר ניתן למרוח אותו על הצד השני של התריס.

4. כאשר הפריימר יבש לחלוטין, תוכלו להתחיל לצבוע את תריסי החלונות הוונציאניים מאלומיניום שלכם. בחר ריסוס צבע למשטחי מתכת. כדאי להוסיף את הצבע ביותר משכבה אחת על מנת לקבל את עוצמת הצבע הרצויה בוודאי ולמנוע מהצבע להתקלף או לדהות בזמן. הוסיפו שתיים או שלוש שכבות צבע לכל לוח והשאירו אותן לייבוש (שוב למשך שעה אופטימלית, אך הדבר עשוי להיות תלוי בצבע). חזור על התהליך בצד השני של העיוור. כשהצבע יבש, אתה יכול להרכיב מחדש ולחבר את הוונציאנים שלך. קחו בחשבון שהעבודה שלכם הושלמה.

זכור תמיד שאינך מוגבל על ידי שימוש רק בצבע אחד עבור התריסים. אתה יכול לערבב צבעים, ליצור כמה דוגמאות, לצבוע כל דק בצבע אחר. זה לגמרי תלוי בך. עם זאת, אם אתה חושב שצביעת הוונציאנים המתכתית שלך היא עבודה מייגעת ומשעממת, אתה תמיד יכול להשיג את העסקה האמיתית, כלומר כמה תריסי אלומיניום צבעוניים וחדשים במגוון שלם של צבעים.Source by Mark Row

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x