פילינג של הפין: איך להשיג חבר חלק בדרך הנכונה

עזוב את המשמשים וגנז את הליפה – זו לא דרך להתייחס לפרח עדין כמו לפין! עור הפין עדין ולעיתים קרובות מושווה לעור שתופס מקום סביב העיניים ולכן חשוב לטפל בו בצורה דומה. עכשיו, זה לא בהכרח אומר להניח טונה של מלפפון פרוס על מלפפון האהבה (זה לא יהיה דבר רע), אבל זה אומר שכמות מסוימת של TLC צריכה להיות בראש המוח בעת טיפוח החבר הגברי. . חשיפת עור בריא וחזק על הפין מתרחשת גם בשולחן האוכל וגם במקלחת.

שמן את זה!

זה לא מתכוון בדרך הרגילה שאדם ישמן את איברו. במקרה זה, מדובר בצריכת שפע של שומנים טובים בריאים. זה מונע מהעור להתייבש ולהתקלף מלכתחילה. הנה כמה מקורות נפלאים לשומנים חד ורב בלתי רוויים בריאים:

– שמן זית

– אגוזים, במיוחד אגוזי מלך

– אבוקדואים

– גבינה

– ביצים שלמות (לא רק הלבנים!)

– דגים שומניים כמו סלמון, הרינג, פורל וסרדינים

– זרעי צ'יה

הניקיון הוא ליד אלוהים

ניקוי יומי הוא השיטה הטובה ביותר לקילוף הפין. התחל על ידי מתן מים חמים לרכך את הפין. לאחר מכן, ספוג את החבר עם חומר ניקוי עדין וטבעי כמו שטיפת תינוק או משהו מקו הטבעי ללא כימיקלים קשים או חומרי ניקוי. הימנע מכל דבר עם חרוז מיקרו או כל סוג של חומר שוחק. שטפו בעדינות את כל אזור איברי המין, משוך לאחור או משוך את העור במידת הצורך. נקה כל קפל וחריץ. שטפו היטב תוך כדי המשך העברת הידיים על האיבר, משיכה ודחיפה של העור בעדינות כדי להבטיח ניקיון מלא.

לגרש הצטברות עור מת

לאזורים שנראה שיש להם הצטברות של עור מת או סמגמה, התחילו לאט והשתמשו בשמן טבעי (ויטמין e או שמן משמש או זרעי ענבים בהיר – אך היזהרו לא לשפוך דבר על רצפת המקלחת) כדי לרכך עור יבש. עבדו בעדינות את השמן עם הידיים עד שהעור המת יעבור ביי ביי. לאחר מכן בצע את הניקוי היומי הקבוע כמתואר לעיל והשתמש במטלית רכה לפילינג נוסף רק במידת הצורך.

בעוד שגברים מסוימים עשויים להרגיש את הדחף להשתמש במשהו קצת יותר אגרסיבי כמו קרצוף או מפרט, הילחם בפיתוי. העור העדין מאוד הזה יכול בקלות להיקרע ולהיפגע, ולהילחם לא רק בחיידקים ובזיהום אלא גם לגרום לרקמת צלקת. רקמת צלקת מפחיתה את רגישות הפין מה שמקשה על השגת החייל ולשמור עליו. החיכוך מהקרצוף יכול גם לגרום לנזק עצבי שגם יפחית את הרגישות.

קח קצת אוויר

לאחר ניקוי יסודי, תן ​​קצת אוויר לפין! ייבוש אוויר הוא דרך מצוינת לתת לפין יותר זמן הרחק מהמגבלות של תחתונים וביגוד. ודא שהפין יבש לחלוטין על ידי שימוש במגבת רכה כדי לייבוש בעדינות את העור. זה מרחיק לחות מהפין (שומר על חיידקים) וגם מקדם רגישות לפין.

לחות לפין חלק

לאחר השלמת טקס הניקוי, השתמשו בקרם בריאות לפין שנוצר במיוחד (אנשי מקצוע בתחום הבריאות ממליצים על שמן Man 1 Man, שהוכח קלינית בטוח ומתון לעור) על הפין. בחרו קרם המעניק לפין תחושה חלקה וגמישה תוך נעילת לחות עם מרכיבים טבעיים כמו חמאת שיאה וויטמין E. חפשו גם קרמים עם תוספת ויטמינים וחומרי מזון שיעזרו בתחלופה של התאים (כמו ויטמינים B5 ו-D3) ו ALAs למאבק ברדיקלים חופשיים אשר מזדקנים את העור בטרם עת. לבסוף, מצא קרם עם ויטמין C כדי לעזור לבנות קולגן בריא, לקדם עור גמיש וגמישות. עם טקס הטיפוח החדש הזה, כל גבר יכול להיות בעל פין חלק להתגאות בו.Source by John Dugan

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x