עסק לשטיפת לחץ; תחזוקת דלק מנקה קיטור

חיוני שתבין היטב כיצד מערכת הדלק פועלת במכונת כביסה בלחץ מים חמים או בשואב אדים. אם אתה מבלבל את זה הוא עלול להבעיר ואם אתה לא שם כדי לכבות אותו, אתה עלול לאבד את המכונה שלך. ציוד מסוג זה כבר ידוע כמתפוצץ ול Hydrotek מחוץ לקליפורניה יש למעשה סרטון CD Rom של מכונה שמתפוצצת כאשר דליפת דלק נדלקת רק כדי להראות למפעילים מה יכול לקרות. אנו ממליצים על מכונות שטיפה בלחץ מים חמים של הידרוטק. יש אנשים שמעדיפים את לנדה, אבל ניסינו את כולם.

אם מדיחי המים בלחץ המים החמים שלך מופעלים בדיזל, עליך להחליף מסנני דיזל אלה. לכל מכונות שטיפה בלחץ מים חמים יש מבער שעושה שימוש בדלק: דיזל, קרוסין או גז טבעי לחימום המים. אם אתה משתמש בסולר או בנפט, ודא שהדלק נקי. מסנן סתום יגרום לחסימה והוא יכבה את המבער בגלל חוסר זרימת דלק. עליך לנקות את הגלם מהמסנן מדי חודשיים.

יש התאמת לחץ דלק על המבער. כדי להתאים את לחץ הדלק במבער שלך (שאנו לא ממליצים עליו), סובב את בורג ההתאמה נגד כיוון השעון כדי להקטין את זרימת הדלק; עם כיוון השעון כדי להגביר את זרימת הדלק. אזהרה: לעולם אל תעלה על 145 ק"ג. לחץ הדלק; אם תעשה זאת, תיצור להבה ענקית מהחלק העליון של מנקה הקיטור שלך. תוכלו גם לשרוף את הבידוד סביב הסליל. אפילו העליתי את הסליל. כיביתי את האש אבל הדלק המשיך להישרף כי הוא ספוג את הבידוד בסולר. זה גם המיס את הצבע מתעטפת הסליל, שרף את השנאי וגרוע מכך, נגמרו לנו המים במיכל בניסיון לכבות את האש. אז נסענו ברחוב כשהוא מוצף בלהבות ועשן, מצאנו שקע מים וצינור בביתו של מישהו בשעה אחת לפנות בוקר, הדלקנו את הצינור שלו וכיבינו את האש. כל השכנים התעוררו. מישהו התקשר למכבי האש וכמובן שהופיעו שתי מכוניות משטרה. כל זה מכיוון שהמים לא נשארים חמים בזמן שניקינו מדרכות באמצע הלילה וחשבנו שנתאים את בורג לחץ הדלק. זה ממילא לא היה עוזר כי הייתה לנו בעיה של זרימת מים שכיבתה את המים מוקדם לפני שהגיעה לטמפרטורה הנכונה. אנא אל תיגע בבורג הזה! – התקשר לסוחר. אז אתה רואה שאתה באמת יכול ללמוד מניסיוננו של עשרים שנה. זה קרה לפני חמש עשרה שנה, אבל אנחנו במטה לעולם לא נשכח את זה.

מערכת בקרת דלק

היחידות שלנו משתמשות בשסתום סולנואיד דלק הממוקם על משאבת הדלק כדי לשלוט על זרימת הדלק לתא הבעירה. סולנואיד זה, שבדרך כלל סגור, מופעל על ידי מתג זרימה כאשר מים זורמים דרכו. כאשר אתה משחרר את ההדק על אקדח הכיבוי, זרימת המים דרך מתג הזרימה מפסיקה לכבות את הזרם לסולנואיד הדלק. זה סוגר את הסולנואיד, סוגר את אספקת הדלק לתא הבעירה.

על ידי שליטה בדרך זו על זרימת הדלק, המכונות שלנו ייחודיות בכך שהן יוצרות מצבי צריבה או ללא צריבה מיידיים. הסולנואיד מאפשר לנו לשמור על בטיחות על ידי ביטול טמפרטורות מים גבוהות ונמוכות. טמפרטורות נמוכות מדי לא יתנקו היטב וטמפרטורות גבוהות מדי עלולות לגרום להתפוצצות, שריפה או התכה של רכיבי המכונה. כמעט גם חיסלנו עשן בעירה הקשור ליחידות שלנו על ידי שילוב אקדח כיבוי זה. זה גם חוסך דלק ומאריך את חיי הבידוד. שלא לדבר על זה שהוא מכפיל את הזמן בין תחזוקת קנה מידה סדיר של סלילי לוח הזמנים 80.

אני ממליץ על בדיקה תקופתית כדי לוודא ששסתום סולנואיד הדלק פועל כראוי. לשם כך, פשוט עמד ליד פליטת הסלילים ולחץ על ההדק על האקדח שלך. כאשר הוא משמיע רעש נמוך אתה יודע שהכל עובד מצוין. עם סולנואיד פטנט זה על המכונה אנו מאמינים שזהו ציוד הרבה יותר בטוח.

מעגל הצתה

מעת לעת עליך לבדוק את החוטים, מגעי הקפיצים והאלקטרודות באשר למצבם, לאבטחתם ולמרווח נכון. לביצוע בדיקת שנאי, השתמש במברג (ללא פגמים) עם ידית מבודדת. הקפד להרחיק את אצבעותיך מחלקי המתכת של המברג. הניחו את הלהב על פני מגע אחד ובתוך 1/2 אינץ 'מהמגע השני. השנאי צריך לקשת עם בורג הבהרה קטן על המרחק של 1/2 אינץ '. היזהר לא לגעת בזה כי זה משהו כמו 10,000 וולט.

חרירי מבער

שמור על קצה הזרבובית ללא הפקדות משטח. השתמש בסמרטוט רווי ממס נקי. היזהר לא לחבר או להגדיל את הזרבובית בעת הניקוי. ליעילות מירבית, החלף את הזרבובית בזמן כוונון כל שנתיים עד שנתיים וחצי.

התאמות אוויר

בדרך כלל מכונות ניקוי אדים מותאמות במפעל לפעולה בגובה שבעים וחמישה מטרים מעל פני הים. אם היחידה שלך פועלת בגובה של 500 מטרים או יותר מעל פני הים, ייתכן שתצטרך לבצע תיקון חד פעמי מכיוון שככל שאתה מעל פני הים גבוה יותר, האוויר יהיה דליל יותר. תיקון זה ישפר את היעילות, הביצועים, החסכון ויאריך את חיי השירות של המכונות שלך. אם אתה מבחין בפליטת עשן או צריבה בעיניים המגיעה מהמכונה שלך, סביר להניח שצריך להתאים אותה. אך ראשית, וודא שאתה שורף דלק נקי. דלק חימום ביתי מספר אחד הוא הטוב ביותר, אך נפט הוא בסדר. ניתן להשתמש גם בסולר.

שריפה עשן שמנוני מעידה על חוסר אוויר ויש לסובב את רצועת האוויר כדי לאפשר לאוויר לזרום דרך המבער. אדים חדים הבוערים בעיניים מעידים כי יותר מדי אוויר זורם בתא הבעירה ודלק לא נשרף בורח ולכן סובבו את רצועת האוויר לכיוון ההפוך.

זרימת דלק למנקה הקיטור שלך היא ללא ספק החלק החמור ביותר במכונה שלך, היא עלולה לגרום לנזק הרב ביותר אם לא תפקח או תפעל כראוי. אם יש לך יחידת נגרר מהמורות הצורמות ומהירות יכולות לגרום לבעיה במערכת ואתה עלול למצוא את עצמך מנסה לכבות את האש במכונה שלך. זה אפילו יכול להתפוצץ לך בפנים ולפגוע בך או אולי אם היית חסר מזל, תהרוג אותך. שחקו בבטחה, בדקו אותו באופן קבוע ואל תיפגעו ואל תתפסו בתביעה. תחשוב על זה.Source by Lance Winslow

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x