עובדות כלליות על צלילה לילדים ולמתחילים

צלילה היא פעילות מהנה ומרגשת שכולם יכולים ליהנות ממנה, גם ילדים! אם אתה הורה לילד המתעניין בצלילה, או שאתה מבוגר שמתעניין בפעילות, המשך לקרוא למידע נוסף.

יסודות

הדבר הראשון שחייבים לדעת הוא ש-SCUBA הוא ראשי תיבות של Self-Contained Underwater Breathing Apparatus. על מנת לצלול, אדם צריך להשתמש במספר חלקים של ציוד צלילה. להלן הפריטים הבסיסיים הדרושים לחוויה בטוחה.

– מסכה – מסכה מספקת את האמצעים לקבל מבט ברור על כל מה ששוכן מתחת לפני המים.

– מיכל – מיכל חמצן חיוני לצלילה, שכן הוא נדרש לשהות מתחת למים לפרקי זמן ארוכים ובעומקים גדולים.

– מדדים ושעון – מדדים מתפקדים כהלכה ושעון מבטיחים שהצלילה היא באורך המתאים וכי לצוללים יש מספיק חמצן כדי לחזור אל פני השטח בבטחה.

– סנפירים – סנפירי שחיה עוזרים לתמרן דרך המים הרבה יותר טוב מאשר לשחות בלי. הם גם עוזרים במהירות.

– חליפת רטובה – חליפה רטובה היא עוד ציוד חיוני, שכן המים יכולים להתקרר מאוד בהתאם לעומק הצלילה. חליפה רטובה יכולה גם להגן על הצולל מפני גירויים פוטנציאליים כאשר נכנסים לצמחים ויצורים בים.

עצות בטיחות

לפני שתנסו לצלול בבור המים האהוב עליכם, בין אם זה אגם עמוק או ים, ילדים ומתחילים צריכים ללמוד כמה עצות וכללי בטיחות.

התחנך – לפני הצלילה לבריכה לשיעורי מים, חשוב ללמוד את היסודות של צלילה. זה כולל איך לקרוא את הציוד שלך ולדעת מה הוא עומק צלילה מקובל ומהו לא. הסמכה היא צעד חיוני.

קבל פיזי – להיות במצב בריאותי טוב הוא חיוני. אנשים עם בעיות לב או נשימה לא צריכים לסכן את חייהם אם הרופא שלהם אוסר על צלילה.

צלילה עם חבר – אחד הדברים החשובים ביותר שצוללנים חדשים לומדים הוא לעולם לא לצלול לבד. במקרה של תקלה בציוד או תאונות בלתי צפויות אחרות, שיש חבר לצלילה יכול להיות ההבדל בין צלילה מהנה לטרגדיה.

לנשום – בטעות אנשים, לעשות הוא לעצור את נשימתם. כשאתה מתחת למים נשום רגיל באמצעות מכשיר הנשימה שלך.

בדוק ציוד – לפני כל צלילה, ודא שכל הציוד שלך עובד ושיש לך הרבה חמצן במיכל שלך.

צלילה היא פעילות מהנה שילדים ומבוגרים יכולים ליהנות. על ידי לימוד כמה מהיסודות על הפעילות וטיפים לבטיחות, כל הנכנסים למים אמורה לקבל חוויה בטוחה ומהנה.Source by Nelly Bee

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x