סקירה כללית של עליית משוט בסטנדאפ

SUP הוא הצורה המקוצרת של ספורט המים הנקרא סטנדאפ פאדל בורד, אשר צובר פופולריות מיום ליום. במשך זמן רב האמינו שהפופולריות של שייט קיאקים כספורט מים גדלה בהתמדה משנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000. לא פחות טוב יהיה לומר שקיאקי חתירה הגיעו לאהובים ביותר מבין הגדלים הכי מהר. ובכן, נראה שהספורט הזה יצטרך להיפטר בקרוב מאחד מהכותרים האלה.

גלישת חתירה סטנדאפית אולי עדיין לא הספורט הימי האהוב ביותר, אבל הוא צובר פופולריות מהר מאוד.

הבנת סטנדאפ פאדל עלייה למטוס

המקור של גלישה בסטנדאפ זהה לזה של ענפי ספורט אחרים, וזה הוואי. ל-SUP, הידוע גם בשם "Hoe he'e nalu", יש שורשים ישנים מאוד. עם זאת, הוא הפך פופולרי כעת בקרב צלמים ומדריכי גלישה רבים.

SUP בעצם מעסיק סוג של לוח גלישה יחד עם משוט ארוך. בהקשר הזה, מדובר בשילוב של גלישה ושיט בקאנו. הקרדיט על הפיכתו לפופולרי מגיע ללירד המילטון, שעשה שימוש בגלי הגרירה של המשוטים שמקורם בהוואי. אבל עכשיו, SUP הוא לא רק לגלישה. ניתן ליהנות מ-SUP בצורות רבות אחרות. כמו אגמי מים שטוחים כדי להקל על חתירה על החוף, לחתירה במים פתוחים ועד גלישה בגלים.

תחילת העבודה עם SUP

למרות שאתה יכול לבקר בחנות ולרכוש את הלוח הראשון או החסכוני ביותר, ייתכן שזו לא האפשרות הטובה ביותר להתחיל בספורט זה.

העיצוב, ומכאן הערך של משוטי SUP ולוחות SUP, משתנה מאוד. לא קשה לנחש שלחות באיכות טובה יותר יהיו יקרים יותר. יחד עם זאת, לוחות טובים יותר מתאימים יותר לשימוש על ידי חותרים בינוניים ומנוסים.

הנה כמה טיפים שיעזרו למתחילים. לאחר שהחלטתם להתמחות בסטנדאפ פאדל בורד, עליכם לפנות לאחת מחנויות ה-SUP באזורכם ולקבל לוח אחד להשכרה עבור השיעורים הראשונים. זה עשוי להיות רעיון טוב לשכור לוחות מתוצרת יצרנים שונים כדי למצוא איזה מהם הכי מתאים לך. זה לא יוצא דופן שחנויות רבות מתאימות את הוצאות ההשכרה במחיר הסופי של הלוח החדש שהיית קונה. אז תבדוק את זה. אין שום נזק להתחיל עם ציוד משומש. אתה יכול לאתר מוכרים רבים של ציוד משומש באמצעות מודעות מסווגות של עיתונים מקומיים. חלק מהחנויות מציעות גם לוחות ששימשו להדגמות או לוחות משומשים במחירים נמוכים משמעותית.Source by Karina Popa

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x