ספורט ימי ופעילויות מרגשות לעשות בחגים של ברבדוס

ברבדוס ניחנת בחופים מפוארים אשר אידיאליים לכל סוגי פעילויות המים והספורט, בין אם זה קיצוני או מתון. במילים אחרות, החופים מצוינים לשנורקלינג, צלילה וכמובן שחייה.

בחופשותיכם בברבדוס תוכלו לראות את חופי החוף היפים ביותר באזור. אם אתה מכוון לחופים עם המים השלווים ביותר, אז המקום הטוב ביותר ללכת אליו הוא לאורך החוף המערבי. בנקודה זו, החופים הטובים ביותר לבחירה הם:

1. מפרץ מולינס

2. סנדי ביי

3. מפרץ פיינס

במורד החלק הדרום מזרחי של ברבדוס, הבחירה הטובה ביותר היא חוף העגורן. למעשה, חוף זה נכלל ברשימת 10 המובילים בעולם. שוב, למרות שחוף הים החום הוורוד הזה הוא הטוב ביותר לגלישת גוף, השחייה לא כל כך נהדרת כאן מכיוון שהמים יכולים להיות גם גסים.

החלק שבו תנאי המים בדרך כלל אינם מיועדים לגלישה או שחייה הוא החוף המזרחי. זרם המים באזור זה הוא חזק ומלא במדפים סלעיים כך שפעולות מים בדרך כלל מתייאשות.

כעת, החופים הטובים ביותר לצלילה, שנורקלינג, גלישת רוח ושחייה ממוקמים בחוף המערבי. תוכלו למצוא כאן גם את הספוגים התוססים ביותר ואלמוגים המדהימים. הברווין מומלץ לשנורקלינג מכיוון שיש הרבה ספינות טרופות לראות באזור.

בכל מקרה, הנה כמה פעילויות מים ליהנות בחגים של ברבדוס:

• עלייה למטוס הגוף

מפרץ קרלייל הוא המקום הפופולרי לעשות עליה למטוס גוף. יש בו פחות או יותר 2 קילומטרים של חול לבן נוצץ והמים תמיד רגועים וצלולים. בסך הכל, המפרץ מדהים אז הוא באמת ראוי להכרה שהוא קיבל. בשנת 2003, הוא נבחר כחוף מספר 1 של הקריביים.

כמו כן, יהיה לכם כיף לשנרקל בסביבה, כיוון שתזכו להצצה טובה על ספינות הטרופות המפורסמות. תוכלו לחזות גם בחיי הים הטרופיים העמוסים מתחת למים. הוא כל כך חי ושוקק פעילויות ימיות.

• גלישה

האם אתה אוהב לגלוש? האם אתה גולש? אם אתה אז אתה בטח כבר יודע שבאת שבע באיים הקריביים היא המקום המושלם לגלוש בו. המקום הזה פופולרי בקרב גולשים ברחבי העולם והם נוסעים לשם רק כדי לחוות נסיעה טובה במים.

• אופנוע ים

ספורט ימי זה זמין בכמה חופים ברחבי ברבדוס. כל שעליך לעשות הוא להסתכל מחוף אחד למשנהו כדי לראות אילו מציעים פעילות זו.

אם במקרה אתם בחוף הדרומי, תוכלו ליהנות מסקי אופנוע בחצר הסירות, מספורט ימי צ'ארלס או מחוף דובר. באופן דומה, אם אתה בחלק המערבי של האי ברבדוס, נסה סקי אופנוע בחוף Sandy Lane, מפרץ מולינס ומפרץ Paynes.

לבסוף, כל סוגי הספורט הימי שאתה יכול לחוות בחופשות ברבדוס מספיק בטוחים לכולם. עם זאת, עבור ילדים צעירים יותר, הם יכולים גם לבצע פעילויות אלה בתנאי שיש מבוגרים שיפקחו עליהם.Source by D. Serrano

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x