ספורט ימי גלישה – חמש קבוצות שרירים המשמשות ב- Bodyboarding

Bodyboarding הוא ספורט ימי גלישה "שלם". זה דורש שימוש בכל הגוף שלך, אם כי בהתאם לרמת הרכיבה, ייתכן שיהיה עליך להיות מודע יותר ולתנות קבוצות שרירים שונות.

שרירי הרגליים הם הקבוצה הראשונה שתרצה להתנות. משמש לשחייה מהחוף אל המקום בו הגלים נשברים, חותרים לתוך גלים, וגם כמנוף לסיבוב בזמן רכיבה על הגלים. מיקום ותנועת רגליים במהלך טריקי ביצוע של bodyboarding משמשים גם כדי לשלוט במומנטום שלך. אין כוח או כושר רגליים שמסייעים להפעלת גלישה קצרה מאוד.

אני כולל את הרגליים כאן כי לפעמים אתה עלול לקבל התכווצויות ברגליים בעת שחייה. מניסיוני, זוהי בדרך כלל השפעה של סנפיר הגוף שלך לא מתאים כראוי או שרירי הרגליים מתהדקים משימוש יתר /תשישות אשר בתורו מושך את השרירים בכפות הרגליים שלך.

הזרועות משמשות בדרך כלל לחתירה, אם כי לא באופן בלעדי כמו גלישה מסורתית. באופן אישי, אני משתמש בחתירה בזרועות בעיקר בכדי לתת לרגליים מנוחה מבעיטה במהלך "החוצה", או להגברת מהירות נוספת בעת החתירה לגל. יהיה צורך בכוח הזרוע גם לביצוע תמרונים מתקדמים של bodyboarding שהם בלעדיים לספורט ימי זה מכיוון שאתה חייב לאחוז בלוח שלך כשאתה מתהפך, מתפתל, מסתובב-לפעמים הכל בו זמנית-ונופל מהשמיים כאשר עושה מהלכים אוויריים.

מכיוון שרוב הרוכבים רוב הזמן יוקדש לשכיבה עם הבטן על לוח הגוף, שרירי ה- "ab" חייבים להיות מסוגלים לתמוך ולכוון את משקל גופך. כמו כן, כשאתה עושה תמרונים מתקדמים כמו שידור אוויר, גלילים, ARS והתהפכות אתה נופל חופשי על הבטן. שרירי בטן חזקים יעזרו למנוע מהרוח להידחק ממך וההחלמה המהירה תבטח שלא תאבד מהירות עם ההשפעה.

שרירי בטן חלשים יטילו אחריות נוספת על שרירי הגב לספוג את ההשפעה של נחיתות קשות. אם אתה מוצא שיש לך כאבי גב חוזרים ונשנים לאחר ביצוע מהלכים מתקדמים של bodyboarding, אני יכול להגיד לך ממקור ראשון ששיפור כוח הבטן עשוי לצמצם או לחסל את בעיות הגב שלך.

זה מביא אותנו לקבוצת השרירים האחרונה עליה אדבר … על שרירי הגב. עליך להיות בעל גב חזק ללא קשר לרמת המיומנות שלך, אך מהלכים מתקדמים דורשים הרבה פיתול, קשתות ואנגלית גוף שאפשר להשיג רק עם גב חזק וגמיש.

אז עכשיו, כשאתה יודע אילו שרירים להתנות לספורט ימי זה, הגיע הזמן להתחיל ליהנות מעולם הגלישה הרחב. תפוס לוח וסנפירים, צא החוצה ושתהיה בפגישת bodyboard נהדרת. תהנה!Source by Steve Alexander

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x