סירות פונטון – סירות לא נועדו להירטב ולהישאר רטוב

סירות פונטון נהדרות לדיג ולסתם להוציא את המשפחה והחברים ליהנות מיום על המים. בכל הנוגע לשיט, הם בעלי תחזוקה נמוכה מאוד ודורשים מעט מאוד טיפול ותחזוקה. אבל יש צורך בטיפול מסוים כדי למנוע נזקים וריקבון.

עם זאת, זה לא אומר שאתה צריך להזניח ניקוי קבוע של שטיחים, בדים וקנבס של הסירה שלך. אם לא נשמר נקי, אתה מזמין עובש וטחב לתוך הסירה שלך. זה מאוד יקר בטווח הארוך ודילוג על חצי שעה מהירה של עבודה מדי פעם תעלה לך הרבה מאוד כסף בזמן קצר מאוד אם אתה מזניח.

בעוד שכל הבדים הימיים, הקצף והשטיח עמידים בפני עובש וטחב, זה לא אומר שהם לעולם לא יתעבשו. המשמעות היא שהם אינם מכילים מרכיבים אורגניים המזינים עובש וטחב. עובש וטחב יזינו מכל לכלוך אורגני או חומרים שנותרו על הבדים. זה כולל צואת חרקים, חרקים וציפורים, עלים ולכלוך, שפיכת מזון ושתייה, חיידקים וחומר צמחי זעיר שנמצא במי אגמים ובריכות וכו'.

ברגע שיש טחב, הוא יתחיל להאכיל ולהפריש תוצרי לוואי. הוא יזון מעץ, כלומר פנים המושב והרצפות שלך יגרום להם להירקב. תוצר הלוואי של הטחב יכתים את הוויניל הלבן שלך ורוד או שחור ויצור כתמים על השטיח שלך.

ישנם צעדים שתוכל לנקוט כדי למנוע את הנזק וההרס הנגרמים על ידי עובש וטחב.

  1. שמור על כל המשטחים והקנבס נקיים וללא כל סוג של פסולת אורגנית. קרצוף מהיר עם מברשת סיפון ושאיבת אבק עם אבק רטוב-יבש פעם בשבוע הוא הרגל טוב להיכנס אליו. השתמש במוצרי ניקוי המיועדים לשימוש בסירות. זה חשוב הן מסיבות בד והן מסיבות סביבתיות.
  2. שמור על זרימת אוויר טובה. זרימת האוויר חיונית למניעת טחב. וודא שכיסוי סירת הפונטון שלך ומארז הפונטון עשויים מבד ימי נושם כגון Sunbrella או שמותקנים פתחי אוורור כדי למנוע הצטברות של עיבוי מתחת לקנבס שלך.
  3. אפשר לסירה שלך להתייבש היטב לפני הנחת הכיסויים או המתחמים שלך על הסירה.
  4. ודא שהחלק הפנימי של סירת הפונטון שלך מוגן לחלוטין מפני פגעי מזג האוויר באמצעות מתחם מלא או כיסוי לול.

הגנה על סירת הפונטון שלך פירושה שתקבל שנים רבות של הנאה על המים עם עלויות תחזוקה קטנות מאוד. הזנחת המשימות הקטנות הללו פירושה החלפת הרצפה, הריפוד והשטיח שלך כל שנתיים. זכור, סירות נועדו להירטב, אך לא להישאר רטובות.Source by Richard P. Ostler

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x