סוגים שונים של ספורט מים שאתה יכול לעשות במאוריציוס

במאוריציוס תוכלו ליהנות גם מספורט המים השונים כגון שנורקלינג, צלילה, שייט, דיג במים עמוקים, קיאקים, גלישת רוח, סקי אופנוע, הליכה מתחת למים, טיולי סירות מנוע, שייט פארא ועוד. אתה יכול לצפות בענפי הספורט השונים בכל מלונות במאוריציוס הכוללים מקומות לינה. למלונות במאוריציוס יש סידורים דומים שלהם בענפי ספורט מים שתאהבו לנסות.

אחד מענפי הספורט הימיים במאוריציוס הוא שנורקלינג. הוא נושם את המים בעזרת הצינור הקטן ואפשר להסתכל על האלמוגים התת -ימיים. הוא מוגבל למים רדודים אך פופולרי מאוד במאוריציוס. ענפי הספורט של שנורקלינג כאן קרובים לים; פרט לשנורקלינג אתה יכול גם לנסות את גלישת הרוח, המצב הכמעט מושלם של המים במאוריציוס יכול לשאוב את האדרנלין שלהם.

גלישת רוח מושלמת בגלל הגלים העצומים שלה. מפרץ תמרין הוא המקום הטוב ביותר במאוריציוס כולה, שבו גלים מגיעים עד 6 רגל. נקודות גלישה אחרות כוללות את לה מורן ועין אחת ובויי דו קאפ. גלישת הרוח במאוריציוס הביאה לאליפות העולם.

יש להם גם הפלגה; תוכלו לחקור את האי מאוריציוס בהפלגת שיט על גבי יאכטה. גרנד ביי הוא המרכז העיקרי לשייט יאכטות, מאוריציוס מקיימת מדי שנה ריגאטי שיט. אתרי החוף מארגנים טיול שיט אך התייר יכול גם לשכור קטמרן וליהנות מהשקיעה היפה במאוריציוס.

אתה יכול גם לעשות ענפי ספורט אחרים במאוריציוס. עם מצבו הכמעט מושלם כמעט כל סוגי הספורט מושלמים לביצוע במאוריציוס.Source by Dany Spencer

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x