נשים סקסיות, חצופות ובטוחות בעצמן מעל גיל 50 פורצות את הגבולות!

אני אוהב ספורט מים! מכיוון שלא למדתי לשחות עד שהייתי בשנות ה-30 לחיי, אני מנסה לפצות על הזמן האבוד בכך שאני נמצא במים או ליד המים לעתים קרובות ככל האפשר. לפני כמה שנים למדתי איך לעשות סקי מים ואופנועי ים בים התיכון. האמן לי, אף אחת מהן לא הייתה משימה קלה לשליטה! לאחר שצרכתי חצי מהים התיכון תוך כדי נפילה, התמכרתי לספורט המים האלה; לכן, אני תמיד מחפש מקום קרוב לבית כדי לבחון את כישורי. בסוף השבוע שעבר הוזמנתי למקום המושלם לעשות את זה, אריזונה, ואני שמח לדווח שעדיין יש לי את זה! אחרי שאמרתי את זה, עשיתי את הטעות שסיפרתי להורי על הטיול הזה והאם לא תדעי את זה.. הם ניסו בכל דרך אפשרית לשכנע אותי לשנות את התוכניות שלי. "למה?", אתם עשויים לשאול. הם חושבים שזה לא בטוח ושמישהו בגילי לא צריך להשתתף בפעילויות כאלה. נשים בגילי… מה זה אומר בכלל? האם יש תאריך תפוגה לפעילויות מסוימות? האם יש ספר חוקים שמפרט את כל ה"עשה" ו"אל תעשה" אחרי 50 שאני לא מודע להם? ובכן, בהיותי הבת העקשנית והמרדנית שאני, עשיתי את זה בכל זאת. אבל הקפדתי להתקשר אליהם אחר כך כדי להרגיע את דעתם.

המצב הזה עם ההורים שלי נתן לי השראה להמשיך ולחקור את המושג מעל 50. כולנו יודעים שמתחת לתווית של אמא, אישה, אשת עסקים, אחות או בת נמצאת אישה דינמית בעלת תשוקה ועוצמה שיכולה להגשים את הפוטנציאל שלה בחיים, לממש כל חלום ולחולל שינוי. אישה מועצמת משפרת לא רק את חייה, אלא את חיי ילדיה, משפחתה וקהילתה. הגיע הזמן להביא את התווית החשובה מכולם… WOMAN! אני מתכננת להשיג זאת על ידי עבודה על פרויקט מהנה שייתן השראה לנשים אחרות מעל גיל 50 לבוא ולחלוק את הסיפורים שלהן. פרויקט שיעשה שינוי בחייהן של נשים בסיכון. אני חוגגת נשים נפלאות ואלוהיות בנות 50 ומעלה ובעצם חיות ואוהבות את החיים, בתקווה שזה יעודד נשים אחרות לעשות את אותו הדבר. אני פוגשת כל הזמן נשים מעוררות השראה ומעצימות שפורצות את הגבולות ואני מצדיעה להן. לפעמים כל מה שצריך זה לשמוע את הניסיון של אדם אחר כדי להניע אותנו להניע את החיים שלנו.

תשוקה? רצון עז? בואו נמשיך להראות לאחרים עד כמה החיים מספקים כשהם מגלמים את המילים החזקות האלה! מי יודע? אולי הסיפור שלך יצית את התשוקות של מישהו אחר ויעורר בו השראה לחיות את החיים שהם תמיד חלמו.Source by Silva Mirzoian

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x