נסה רפטינג בנהר ברישיקש – עיר קדושה למרגלות ההימלאיה

אם אתה אוהב רפטינג בנהר ומוצא את עצמך מבקר בהודו, אין מקום טוב יותר לרדוף אחרי התשוקה שלך לרפטינג בנהר מאשר ברישיקש. רישיקש, עיר המקדשים היפה או 'עיר היוגה' כפי שהיא מכונה, מציעה למבקרים כמה מהנופים הגדולים ביותר שכן היא ממוקמת ממש למרגלות ההימלאיה המלכותית. הנוף היפה, יחד עם פעילויות ספורט המים השונות הזמינות כאן, בטוח יגרמו לכם לרצות לבוא שוב ושוב לרישיקש.

לא רק אחת מערי הקודש הרבות בהודו, וכמקום כזה בו מבקרים צליינים מכל הארץ ומכל פינות העולם, רישיקש היא גם מכה לכל חובבי ספורט ימי האקסטרים המגיעים לכאן כמעט בכל עת במהלך שנה כדי לרדוף אחר התשוקה שלהם לרפטינג בנהר. התקופה היחידה בשנה שבה רפטינג בנהר כמעט בלתי אפשרי ברישיקש היא במהלך העונה הגשומה שמתחילה בערך בנובמבר ומסתיימת לפעמים במרץ. בגלל הגשמים העזים ומפלסי המים הגבוהים בנהר, בתקופה זו הרפטינג מאוד לא בטוח.

המסלול המהיר של הגנגס מאפשר לחובבי רפטינג אקסטרים במים לבנים ליהנות מקסימום מהספורט האהוב עליהם. בין אם אתה מתחיל או מתאמן מנוסה ברפטינג בנהר לבן, ברישיקש בטוח תמצא משהו שמתאים לרמת המומחיות שלך. ישנם 13 מפלים כאן ברישיקש המדורגים ככיתה 2 וכיתה 3. סיווגים אחרים יראו לכם את מפלי הנהר מדרגה 1, כגון 'Sweet Sixteen', וימשיכו לדרגה 4, כגון הנהר 'רכבת הרים'. מָהִיר. בכל מקרה, מספיק לומר שברישיקש יש מספר מפלי נהר ותוכלו למצוא בקלות אחד בטוח או מאתגר עבורכם, לפי רצונותיכם.

בין אם אתה חובב רפטינג נהר לבן נלהב, או שאתה פשוט רוצה לבקר באחת מערי הקודש של הודו הממוקמות למרגלות ההימלאיה, רישיקש היא היעד המושלם בהודו עבורך. נהדר עבור תרמילאים, מטיילים, חובבי רפטינג בנהר וכאלה שמחפשים מקום לעשות מדיטציה ולגלות מחדש את הרוחניות שלהם, רישיקש בטוח תגרום לכם לרצות לבוא לכאן שוב ושוב.Source by Alice Douglas

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x