ניקוי של שולחנות הבריכה העכשוויים בדרך הנכונה

אבקת גיר עדינה, אבק וחלקיקי מזון ואפילו נוזלים כמו מים ויין מוצאים את דרכם אל הלבד של שולחן הביליארד. דברים אלה עלולים לפגוע בקלות כשהם נשארים ללא השגחה. החלפתו היא לא רק קשה, אלא גם יכולה לעלות לכם סכום כסף נכבד. אי החלפתו עלולה לפגוע בחוויית המשחק. אם אתה רוצה להימנע מלהיתקע בין השטן לים העמוק, האפשרות הטובה ביותר היא לשמור על הלבד נקי בכל נקודות הזמן. בניגוד לרעיון המקובל, ניתן להשלים את ניקיון הלוח של שולחנות ביליארד עכשוויים בזריזות תוך מאמץ מינימלי.

ניקוי הלבד של השולחנות דורש שימוש במברשת מיוחדת הנקראת מברשת שולחן ביליארד. הזיפים של מברשת זו עוצבו במיוחד למטרה זו, קצרים במרכז וארוכים לאורך הקצוות. שימוש בכל מברשת מלבד מברשת זו יכול להוביל לקריעת הלבד שאז קשה לתקן אותה. זיפי המברשת המיוחדת רכים אך יעילים בניקוי אפילו חלקיק האבק הזעיר ביותר המונח על הלבד. זה מבטיח אורך חיים ארוך יותר של הלבד.

לפני ניקוי הלבד, חשוב לנקות את המסילות העוברות לאורך גבול שולחנות הביליארד העכשוויים. לאחר מכן, הוציאו את כל הכדורים מהכיסים והניחו אותם על השולחן ונקו אותם במטלית רכה ומים חמים ושמרו אותם באריזתם. כעת, בעזרת תנועות מעגליות עדינות אתה יכול להתחיל לנקות את הלבד בלחץ מינימלי. אם אתה משחק ביליארד, סנוקר או ביליארד באופן קבוע, מומלץ לעשות זאת לאחר כל משחק. אם משתמשים בשולחנות ביליארד במשורה, ניתן לעשות זאת פעם בשבוע.

ניקוי נשפך של נוזלים יכול להיות מאתגר למדי מכיוון שהלבד המשמש לשולחנות אלה הוא עדין ביותר. אתה לא יכול לנגב אותו יבש לא לשפשף אותו נקי. יש לנקות נוזלי נוזלים באמצעות מים חמים ומטלית סופגת לבנה בלבד. הניחו את הנייר או הבד הסופג מעל אזור הדליפה והמתינו עד שהנוזל ייספג. ברגע שזה נעשה, זרוק כמה טיפות מים חמים על האזור ומורחים עליו שוב את הבד הסופג. אין להשתמש בסבון או בחומר ניקוי כלשהו מכיוון שהוא יכול להשאיר כתם בל יימחה וגם לקלקל את מרקם הבד.Source by Soumya Madhusudan

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x