ניקוי מנגלים פשוט

במהלך תחילת השנה, מסע ברחבי הגן מותיר אותנו להסתכל על שרידי פעילויות בישול בחוץ בשנים האחרונות. לעתים קרובות, הגריל שלנו נשאר בחוץ באלמנטים, לא מכוסה, ובמקרים רבים ראינו ימים טובים בהרבה.

בתקופה זו של השנה אנו מתחילים לחשוב על בישול האוכל המנגל האהוב עלינו בחוץ בחודשים החמים יותר עם חברינו ומשפחתנו, אך לפני שאנו מוכנים להתחיל לזרוק פחם ומדליקים על המנגל, הגיע הזמן לפנות את תשומת הלב שלנו לנקות את חומרת הבישול שלנו על מנת להתחיל דברים היגייניים.

שיטות ניקוי מנגל

צחצוח חוט

מברשת תיל נוקשה היא עזרה עצומה בניקוי הגריל שלכם. כל שעליך לעשות הוא לתת לשפשוף יסודי של המתלה לפני ואחרי כל שימוש. אם השתמשת בשמן לציפוי המתלה שלך, ניקוי הגריל אמור להיות קל עם מברשת בלבד. מברשות זיפים טובות במיוחד לניקוי גרילים מצופים פורצלן מכיוון שהם לא יפגעו בחרסינה.

אבני גריל

אבני גריל מתוכננות במיוחד בכדי לסייע בהורדת גריז ואוכל תקוע מהגריל שלכם. הם נראים דומים לאבן ספוג גדולה עם ידית כדי לסייע בהקלה על הקרצוף והיא גם קונדקטור חום מצוין כמו סלע וולקני, אריחי קרמיקה וכו '. ההבדל העיקרי באבן גריל הוא שאין לה חורים, ובגלל תכונה זו , זה מקטין מאוד את הסיכוי להתלקחויות ולבישול לקוי. אבני גריל מסוגלות לעמוד בחום מדהים, עד 2000 מעלות פרנהייט. אבני גריל אידיאליות לשימוש על רוב צורות וגדלי הגריל מכיוון שעיצוב האבנים מאפשר לו לעבוד עם כמעט כל פורמט גריל.

נשרף

זוהי אחת השיטות הנפוצות ביותר לניקוי גריל/סורגים. כל שעליך לעשות הוא להשאיר את הברביקיו דלוק לאחר הבישול לאחר הסרת כל האוכל. לאחר שעשית זאת במשך כרבע שעה, אפשר לגריל להתקרר במשך כ -5 דקות ולאחר מכן השתמש בכף ישן או פיסת מתכת שטוחה וגרד בעדינות את שני צידי הגריל כדי להסיר את השאריות הקשות והדביקות. אנא שימו לב כי גריל קרמיקה עלול להיפגע בקלות רבה אם מופעל יותר מדי כוח עם חפצים חדים, לכן היזהרו בבחירת הכלים.

אם יש לך כלי מטבח ישן ממתכת, כגון כפכף ביצים, אלה כלים אידיאליים להפוך את העבודה לבטוחה וקלה יותר.

עם זאת, עליך להיזהר כי שיטה זו אינה אסורה על ידי יצרן הגריל על מנת שלא תבטל את אחריותך בטעות.

אנא הבטח את בטיחותך בעצמך אם אתה משתמש בשיטה זו על ידי לבישת זוג כפפות בישול מתאימות, או כפפות מיוחדות עמידות בחום.

שְׁרִיָה

אם כל השאר נכשל, לתת למדפי הגריל שלך לספוג במים חמים יעזור לשחרר לכלוך עיקש ושאריות מזון. זה יכול להיות טוב להשגת קצוות המדפים שלך, שלעיתים קשה לשפשף אותם כראוי, ממש נקיים.

שמן את הגריל

דרך טובה להפחית את הכאבים של ניקוי מנגל היא למנוע מלכתחילה להידבק לגרוע מהשאריות. לשם כך, מצפים את המתלה בשכבת שמן לפני שמתחילים לבשל. זה יעזור לכם לשמור על האוכל שלכם שלא יישרף ונדבק לגריל וגם יקל על ניקיון הגריל לאחר מכן. זכור לרסס רק שמן על גריל קר. ריסוס על אש או גריל חם יגרום לשמן להתלקח ועלול לגרום לפציעה חמורה.

ניקוי אדים

אם אתה משתמש בברביקיו שלך בכמה הזדמנויות במהלך השנה למה שלא תשקיע במנקה אדים? זה יאיץ את הזמן הנדרש לניקוי המנגל שלך לאחר השימוש ויכול להיות מאוד יעיל; לכן אם נמאס לכם מהקרצוף להסרת שאריות המנגל, השקעה במנקה אדים יכולה להיות שימושית מאוד וחוסכת זמן.

לאחר שסיימת לבשל את האוכל שלך, יש להשרות עיתון ישן במים ולהניח אותו על גבי הגריל המחומם שלך כשהמכסה סגור היטב. לאחר כשלושת רבעי שעה פותחים את המכסה ומנגבים את השאריות. אל תתנו לעיתון לשבת על רשת הגריל יותר מדי זמן, מכיוון שהוא יתייבש וייצור עבורכם עוד יותר עבודה.

אמצעי מניעה לשמירה על ניקיון המנגל שלך

שימוש בכיסוי על המנגל שלך

הדרך מספר אחת לעזור לשמור על ניקיון המנגל שלך היא פשוט לרכוש או להכין כיסוי למקם את היחידה שלך כשהיא לא בשימוש. על מנת להעניק למנגל שלך הגנה מסוימת מפני המרכיבים, כדאי לכסות אותו ביריעה מפלסטיק, או רצוי מכסה של יצרנים שנועד במיוחד לבצע את העבודה כראוי מכיוון שהם בדרך כלל מתאימים יותר ויעילים יותר.

במהלך חודשי החורף תוכל גם להסיר את הגריל ולאחסן אותו במקום יבש הרחק מהלחות והאלמנטים. זה יקטין את המהירות שבה נוצרת החלודה, ותרוויח הכי הרבה על ידי ביצוע פעולה זו בשילוב עם שיטת השמן שהוזכרה לעיל.

זה עוזר לעכב חלודה במהלך החודשים בהם הברביקיו שלך אינו בשימוש קבוע.

"מגש" נייר הכסף

כעת, כאשר יש לך את יסודות ניקוי הגריל מכוסים, כעת עליך להפנות את תשומת ליבך לניקוי הפנימי של המנגל.

לאחר מספר שימושים, נשאר כמות לא מבוטלת של שטויות בתחתית שלא הרוויחה במיוחד מהשארת החוץ באלמנטים. עם הזמן, הצטברות זו עלולה להיות לא היגיינית, כמו גם מטלה נוספת שתתמודד איתה.

גרילי פחם סובלים מכך ביותר, והדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה מבלי לבזבז הרבה כסף היא קודם כל לנקות את החלק הפנימי של המנגל כראוי על ידי הסרת השאריות הקשות והיבשות תחילה בעזרת מברשת ישנה עם מברשת (משהו שהכל עלינו להיות במוסך איפשהו), ולאחר מכן להסיר את הלכלוך שנתקע משולי הגריל באמצעות חומרי ניקוי ביתיים כלליים. יש הרבה חומרי ניקוי ספציפיים לברביקיו, אם כי אלה יכולים לעלות פי שניים או שלוש פעמים מאשר חומרי ניקוי ביתיים רגילים. אתה מוזמן לנסות אותם, אם כי מניסיון, מנקים רגילים מבצעים את המשימה בצורה מספקת.

כל שעליך לעשות הוא לרסס על כמות נאותה של הנוזל ולתת לו לספוג כראוי במשך כ -10 דקות, ולאחר מכן לגרד בעדינות את הגרוע ביותר של הצטברות בעזרת מגרד פלסטיק. לאחר שהגעת עד כאן אתה מוכן לשכב בנייר הכסף של המטבח.

השתמש בנייר כסף למטבח איכותי, ככל שהסמיך יותר טוב יותר, ושכפל אותו משולש והפוך את הקצוות כך שייראה כמו מגש. הניחו את זה בתחתית הגריל שלכם, ולאחר מכן הוסיפו לתוכו שכבה של חול בעומק סנטימטר. זה יעזור לספוג את השומן והמיצים העודפים המתנקזים מהגריל במהלך הבישול, ויהפוך את חייכם לקלים הרבה יותר בטווח הארוך.

לאחר מספר שימושים, פשוט הסר את כל המגש וזרק אותו. העניקו למברשת המהירה את החלק הפנימי של הגריל ונגבו, והכניסו עוד אחד ממגשי נייר הכסף הביתי שלכם כדי לשמור על המנגל שלכם נקי לשימושים הבאים.

אם לא אכפת לך להוציא קצת כסף נוסף, אתה יכול להשתמש במגש נייר קייטרינג ולהיפטר ממנו אחרי כל כמה שימושים … פשוט השתמש בהיגיון בריא והיפטר ממנו כשהוא נראה כמיטב יכולתו.

טיפ נוסף שתוכלו לנסות הוא לשפוך שאריות קפה על הגריל. מנקים בעזרת מטלית יבשה. לניקוי טוב באמת, רססו את הגריל בעזרת חומר ניקוי התנור הרגיל שלכם והשאירו אותו בשקית זבל מפלסטיק למשך הלילה. צנחו אותו למחרת, ותהיה לכם גריל בוהק שמוכן לשימוש.

אתה יכול גם להוסיף חומץ או תחליב לשטיפת כלים למים לקבלת עוצמת ניקוי נוספת.

שיטה נוספת לניקוי גריל הינה פשוט לשפשף את הגריל בחול. פעולה זו תסיר את רוב השומנים וכו '. לאחר שתעשה זאת, תוריד את הגריל. תלוי עד כמה הגריל מעוטר, ייתכן שיהיה עליך לחזור על תהליך זה פעמיים או שלוש פעמים, אך הוא שווה את המאמץ.

ברזי הגז הופכים לרוב לקשים לשימוש במהלך החודשים הקרים יותר, וגורמים לכפתורי פלסטיק להיסדק ובמקרים הגרועים ביותר להישבר. הסר את ידיות הפלסטיק והרסס את האזור בשמן קל כדי לשחרר אותן. אתה יכול גם לנסות להשתמש בכמות קטנה של שמן מכונה לכל ברז ולאחר מכן לכסות אותם בשמן קל כדי למנוע מהשמן להימלט.

אם אחד או יותר מהמבערים שלך אינו מייצר להבה כחולה חזקה אז יכול להיות שזה בגלל שסילון גז נסתם.

אם תרים את המבער מהמנגל תראה חרירי פליז קטנים הנקראים venturis. אלה הם כמו אגוז קטן מוגבה עם חור זעיר דרכם. ניתן להסיר אותם פשוט בעזרת מפתח ברגים קטן. אם אינך יכול לנקות את החסימה, קנה חרירי חדש מספק מומחה.

חרקים נוטים לקנן בתוך venturis כאשר הם אינם בשימוש, והפתחים עלולים להיחסם. השתמש במברשת ונטורי לניקוי פתחי הוונטוריס. אם לא תשתמש בגריל שלך במשך זמן רב, שקול להשתמש בכריכות ונטורי כדי למנוע מה להיכנס פנימה.

חבר מחדש את אספקת הגז ובדוק את החיבורים על ידי ציפוי אותם בתערובת 1: 1 של נוזל ומים למדיח כלים. כל תקלות באספקת הגז יתגלו בנקודה זו בקלות ותדע שתצטרך לעשות משהו בנוגע לתיקון זה. אתה יכול להתחיל בהידוק החיבורים או החלפת החותמות, ואם זה לא עובד, עליך להחליף את היחידה הפגומה בהתאם להוראות היצרנים או להחזיר אותה למרכז השירות המקומי שלך.

ניתן לשמור מנגלים עם עגלות עץ בשמן עדין על ידי שמן מחדש פעם בשנה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לתת את העגלה לשייף בעדינות עם קצת נייר חצץ גבוה ולאחר מכן להשתמש בשמן רהיטים מתאים או בשמן עגלה לברביקיו. זה לא רק יספוג כתמי שמן בחלקו העליון של העגלה שלך, אלא גם יעזור למנוע היווצרות כתמים חדשים.

סלעים וולקניים צריכים טיפול גם אם אתה משתמש בהם. הקפד לנקות או לחדש אותם מדי שנה מכיוון שהם תמיד נסתמים בשומן ושמן. זכור לזרוק את החול הישן ממגש הטפטוף, לנקות את המגש ולתת לו ריסוס של שמן בישול לפני שמרפדים אותו ברדיד אלומיניום. מניחים חול שטוף חדש על גבי נייר הכסף כדי לסייע בשמירה על ניקיון.

אם הסלעים הוולקניים שלך מראים סימנים של סדקים, תוכל להחליף אותם אולי כדאי שתחליף אותם בבריטות חרסינה. "סלעים" אלה בצורת דיסק הם נקבוביים פחות מסלעים וולקניים וקל יותר לשמור עליהם על ניקיון.

אם אתה גר ליד הים או באזור בו צפיפות אוויר המלח גבוהה, שים לב כי יהיה עליך להקדיש זמן נוסף ואמצעי זהירות על מנת להבטיח שהגריל שלך לא יהיה כפוף לאלמנטים אשר יובילו תמיד לרכיבים כושלים. חֲלוּדָה.

יש לשטוף את המשטח החיצוני מעת לעת במים מתוקים ולייבש אותו מיד לקבלת התוצאות הטובות ביותר.Source by Steven Aucoin

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x