נהנה עם קיאק ים טנדם

קיאקי ים טנדם הם דרך פנטסטית עבור שני אנשים שיש להם רמות שונות של חווית חתירה יכולים ליהנות מחוויית המים והקיאקים זה עם זה. מה שמבדיל אותם מתא הטייס יחיד, קיאקים מסורתיים הוא שהטנדמים מאפשרים ליותר מאדם אחד ליהנות משייט קיאקים בקיאק אחד. עם זאת, קייקים אלה יקרים יותר ויכולים להיות קשים לחתור עם אדם אחד בלבד. למרות החסרונות הללו, קיאקי טנדם הם המון כיף.

היתרונות של קיאקי טנדם

טווח הרבגוניות בקיאק טנדם יוצא דופן. קודם כל, הם רחבים יותר מקייקים לאדם אחד. הם כוללים גם שטח אחסון נוסף. טנדמים הם אידיאליים לאלה הראשונים שלומדים קיאק; אפילו ילדים יכולים ללמוד בקלות יחסית. אז אם אתה חדש בקיאקים וזקוק לעזרה על המים, אתה יכול להביא נוסע מנוסה יותר. לאחר מספר חודשים של שימוש בטנדם, תוכלו לבנות את הכישורים והביטחון הדרוש לכם כדי לצאת למסעות הקיאקים שלכם.

מי שאינו במצב בריאותי אופטימלי באמת צריך לשקול לנסות קיאקים טנדם מכיוון שזה יאפשר להם לתת לבן זוגם לקחת חלק מהרוגע כאשר אתם מנוחים ולהיפך. זה אידיאלי לטיולים ארוכים או בניווט במזג אוויר מגעיל. ואם אתה נפצע בזמן הסיפון, השותף שלך יכול להגיע אליך בקלות כדי לתת לך סיוע.

כמו כן, כמה מקייקי הטנדם מגיעים עם הגה ממשי, שהוא נוח לסיבוב ולתיקון מיקום הקיאק. מגוון הטנדמים היושב-על-אידיאלי לשימוש לכל המשפחה מכיוון שהם משמשים כמעגן צף. תוכלו להביא את ילדיכם ואפילו את כלבכם בזמן טיול בים.

דרישות קיאקים לטנדם

הכלל הראשון לביצוע קיאקים טנדם הוא לעסוק בעבודת צוות. הפעלת טנדם תעבוד טוב רק כאשר שני השותפים יכולים להסתדר ולתקשר זה עם זה. צריך להיות איזון שווה בין שתי ההנעות. זו הסיבה מדוע עליך להישאר סבלני עם חבר הקיאקים שלך בכל עת.

וכמובן, אל תשכח לתקשר ביעילות. בכל הנוגע לתקשורת, זה מיועד במיוחד להפעלת סירות. ומכיוון ששניכם תהיו על אותו קיאק, התקשורת לא אמורה להיות קשה מדי. זכור, החותר הממוקם בחרטום הוא התצפית הכללית על הטנדם. אדם זה גם אומר לחותר היושב ליד הירכתיים להיזהר ולתמרן סביב מכשולים שונים שלא נמצאים בקו הראייה של בן זוגם. ההנחיות שנתן החותר הקדמי חשובות לחותר האחורי מכיוון שהוא לא יוכל לראות מעבר להן.

אם אתה מוכן לנסות סוג זה של קיאק, הוא יתאים באופן מושלם לכל תוכניות קיאקים שגילית. בסך הכל, הם בחירה מצוינת. אז דבר עם השותף שלך לשייט קיאקים וערוך רשימה של התכונות הרצויות, בקש המלצות מבעלי טנדם אחרים, ובדוק מספר דגמים על מנת למצוא את המתאים ביותר לצרכי הקיאקים שלך.Source by Chris DuToit

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x