מתן שם ושינוי שם לסירה

מתן שם לסירה יכול להיות כיף ולהוציא יצירתיות, ומה לגבי שינוי שם לסירה יד שנייה; בואו נסתכל על מה לקחת בחשבון!

יהיה זה חכם לא לקבל החלטה נמהרת שעלולה לגרום לחרטה אחרונה; תחשוב על שם שאתה יכול להיות גאה בו, קל לבטא… משהו שמדבר אליך! למה שלא תחשוב על מיקום מועדף, איזה סוג סירה יש לך ואת ההנאה וההרפתקה שהיא תביא לך!

מה כדאי לשקול; לתת שם לסירה?

קודם תחשוב על בטיחות!

הפוך את השם לקל להגייה ולהעביר אותו בשעת חירום, חייך עשויים להיות תלויים בכך. אתה לא רוצה שם שיכול להתפרש בצורה לא נכונה או קשה לבטא כשקוראים לו ברדיו החירום. איות מסובך יכול גם לגרום לבלבול, במיוחד כאשר אתה משתמש באלפבית הפונטי כדי להתקשר למשמר החופים בעת משבר.

תחשוב על המגע הנשי!

סירות הן באופן מסורתי 'היא', אבל אתה לא צריך להגזים עם זה. הרבה סירות נושאות שם של נשים, אולי משהו אישי לסקיפר. גם חמוד מדי לא עובד בדרך כלל.

הימנעות מקלישאות

כמה שמות נפוצים מאוד ואתה רואה אותם שוב ושוב על סירות שונות. כשאתם קוראים לסירה שלכם חשבו מחוץ לכיכר וחפשו משהו מקורי, משהו אישי וייחודי לסירה שלכם! כמה מסירות המפרש הנראות בדרך כלל נקראו 'ריצה מגניבה', 'קיל מעל', 'אוקיינוס ​​ראנר' ו'רוח אוקיינוס', 'רקדן רוח ו'מפסק רוח', כדי להזכיר כמה.

שינוי שם של סירה!

אבל מה קורה אם קנית סירה ואתה אפילו לא אוהב להגיד את השם בנקמה… זה כל כך נורא ולא מתאים שהוא נדבק לך בגרון כששואלים אותך?

אז איך אני יכול לשנות את זה?

פולקלור ימי עטוף מאוד באמונות טפלות! אחת האמונות הטפלות המפורסמות ביותר היא שאם תשנה את שם הסירה שלך זה יכעיס את אלוהי הים, ויקלל את הסירה במזל רע לנצח. מה אם אתה לא אוהב את השם של סירה אתה תקוע איתו?

המיתולוגיה אומרת שאתה יכול לשנות את שמה של סירה מבלי לקלל במזל רע כל עוד אתה עובר טקס שינוי שם מיוחד!

אמונה טפלה אומרת ששינוי שמה של סירה הוא בגדר התריסות נגד האלוהויות. לפי המיתוס, שמו של כל כלי נרשם בפנקס המעמקים, שהוא ספר השיאים האישי של פוסידון (אל הים היווני). כדי לשנות את שם הסירה בפועל, עליך לנקות את שמה המקורי מפנקס החשבונות.

שפכו את השמפניה מעל הסיפון כדי לפייס את נפטון תוך כדי התיזה על גוף הסירה. אלטרנטיבה היא לנפץ בקבוק שמפניה על גוף הסירה, כך שנפטון והסירה יקבלו שניהם את המנות המתאימות.

לאחר מכן, בזמן שאתה מוקף במשפחה ובחברים, הטבל את הסירה שלך כאילו זו הייתה הפעם הראשונה. תהליך זה טומן בחובו סכנה ומסורת, וביצוע נכון הוא עסק רציני. עם זאת, אתה צריך לקחת את העצה שלהלן עם קורט ענק של מלח (ים)!

הנה תקציר בסיסי שתוכלו לעקוב אחריו;

• הסר את כל העקבות של השם הישן. ברור, עשה זאת רק לאחר ששינית את הרישום באופן רשמי, אך אל תביא שום דבר עם השם החדש עד שזה נעשה.

• ערכו טקס פולחני! ראה למטה.

• הקריבו קורבן – שמפניה היא הנורמה אבל כוס רום, יין אדום או לבן עשוי להספיק, אל תשכחו להספיק לכם ולחברים שלכם.

• צרף את השם החדש בהקדם האפשרי

טקס הטיהור של נפטון

"הו השליט האדיר והגדול של הימים והאוקיינוסים, שכל הספינות ואנחנו העולות על התחום העצום שלך נדרשים לתת כבוד, להפציר בך בחסדך למחוק לתמיד מהרישומים שלך ולהיזכר בשם (הוסף כאן השם הישן של כלי השיט שלך) שחדל להיות ישות בממלכתך.

כהוכחה לכך, אנו מגישים את המטיל הזה הנושא את שמה כדי להשחית באמצעות כוחותיכם ולנצח לטהר מהים. (בשלב זה, תג המתכת המוכן נשמט מחרטום הסירה אל הים.)

מתוך הכרה אסירת תודה על רחמנותך וחופשתך, אנו מציעים את סליחותך אלה להוד מלכותך ולחצרך. (שפוך לפחות חצי מבקבוק השמפניה לים ממזרח למערב. את השארית אפשר להעביר בין האורחים שלכם.

טקס שינוי השם של נפטון

הו שליטי הרוחות האדירים, שבכוחם חוצים הכלים השבריריים שלנו את המעמקים הפראיים וחסרי הפנים, אנו מפצירים בכם להעניק לכלי הראוי הזה (הכנס את השם החדש של סירתכם) את היתרונות וההנאות של השפע שלכם, ומבטיחים לנו את שירותכם העדין בהתאם. לצרכים שלנו.

(בפניו צפונה, שפכו חבילה נדיבה של שמפניה לתוך חליל שמפניה ותעיפו לצפון תוך כדי צלצול. בוריאס הגדול, השליט הרם של הרוח הצפונית, תן לנו רשות להשתמש בכוחות האדירים שלך במרדף אחר המאמצים החוקיים שלנו, תמיד חוסך מאיתנו את הנגע המוחץ של נשימתך הצוננת.

(בפניו מערבה, שפכו את אותה כמות של שמפניה והעיפו למערב תוך כדי יצירת תנופה. זפירוס הגדול, השליט הרם של הרוח המערבית, העניק לנו רשות להשתמש בכוחות האדירים שלכם במרדף אחר המאמצים החוקיים שלנו, וחוסך מאיתנו את הנגע המוחץ. מהנשימה הפרועה שלך.

(פניו מזרחה, חזרו ונזרקו למזרח.) יורוס הגדול, השליט הנעלה של הרוח המזרחית, העניק לנו רשות להשתמש בכוחותיך האדירים במרדף אחר מאמצינו החוקיים, וחוסך מאיתנו אי פעם את הנגע המוחץ של נשימתך האדירה.

(מול דרומה, חוזר, מעיף לדרום.) נוטוס הגדול, השליט הרם של הרוח הדרומית, תן לנו רשות להשתמש בכוחותיך האדירים במרדף אחר המאמצים החוקיים שלנו, וחוסך מאיתנו אי פעם את הנגע המכריע של נשימתך הצורבת.

הו! נפטון, אתה רוח אלוהי המים הגדולים והקטנים, על הכלי הזה, בחסדך, הרשה לבנים ובנות אלה כולם, לעבור מנמל המפל אל נמל הקריאה שלהם, ועל נושאי הפלגה אלו נופלים ברכותיך העדינות.

"אתם שגורמים לים להשתולל או לשכב במנוחה מתוקה, אנא רשמו לנו יורדי הים כאן, משרתיכם של הזרמים. הספינה הזו, הקפטן, הצוות וכל אלה שאוהבים את הרוח והים – ילכו לאן שתלכי. ."

האם טקס שינוי השם הזה נחוץ!

זה לגמרי תלוי בך! האם אנשים באמת עושים את זה; כן מוחלט! לשון בלחי או בשביל קצת כיף עם הטקס הזה, מילים מסורתיות וקצת שמפניה טובה! אם שום דבר אחר זה תירוץ טוב למסיבה!!Source by Christine Couch

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x