מטלות ניקוי סירות לילדים שלכם לעזור בהן

בעלות על סירה צריכה להיות עניין משפחתי. אחרי הכל, סביר להניח שתבלו הרבה בילוי משפחתי על גוף המים האהוב עליכם, ולכן חשוב שתערבו את ילדיכם בכל היבט של חווית השייט של המשפחה שלכם. זו הסיבה שכדאי שתעזור לילדיכם לסייע במטלות ניקוי הסירות שלכם. כך הם לומדים כיצד לטפל כראוי בסירה ולהעריך אותה יותר. עזרתם בעבודות ניקיון שונות תנחיל להם גם תחושת אחריות, וגם תספק זמן הדבקה משפחתי נוסף.

מעורבות ילדיך בסירה תעזור להם גם ללמוד על כל הפרטים והדברים של מה שצריך כדי לקבל כלי מטופח. זה יכול לתרגם גם יותר זמן על האגם או הים. עזרתם בעזרת תחזוקת הסירה היא דרך מצוינת ללמוד כיצד זה לדאוג לרכב משלהם מאוחר יותר כאשר הם מבוגרים יותר.

מכיוון שהם ילדים, יתכן שהם לא יקחו על עצמם את האחריות כמו שאתה רוצה, אז אתה רוצה לוודא שאתה נותן להם משימות ניקוי סירות ספציפיות שלא יזיקו לסירה במידה רבה אם לא עשה זאת כמו שצריך. עליך לנקוט כמה אמצעי זהירות נוספים ולהקצות להם משימות קלות בהתחלה עד שיוכלו להתמודד עם אחריות רבה יותר. להלן מספר טיפים כיצד לגרום לילדים שלך להיות מעורבים יותר בעת תחזוקה וניקיון הסירה שלך!

יסודות ניקוי סירות תצטרך להתחיל

תצטרך כמה דברים חיוניים לניקוי סירות כדי להתחיל. דברים כמו ספוגים איכותיים, מברשות, צינורות ים ללא מר, מגבות מיקרופייבר ומרסס איכותי יעזרו לנקות את הסירה מהר יותר וקל יותר. אם הילדים שלך כבר מבצעים ניקיון מטלות בבית, הם יכירו את הציוד הנכון או שיעורים קטנים יעזרו להם כיצד להשתמש בהם בחלקים שונים של הסירה שלך.

אתה בהחלט רוצה לוודא שיש לך צינור ארוך שיגיע לכל קצוות הכלי, זרבובית רסס מצופה פלסטיק או גומי (כך שזה לא יגרום לנזק רב אם זה ייפול על ידי הילדים שלך), מברשת רכה כדי להסיר לכלוך וכתמים ומגבות מיקרופייבר מגוונות ומגב. השתמש תמיד באגרות שלא יגרדו את פני הסירה שלך! מוצרי ניקוי הסירות הנכונים יקלו עליך ועל ילדיך את העבודה מכיוון שהם יגרמו למשימה ללכת מהר יותר כך שתוכלו להיכנס למים הרבה יותר מהר!

מוצרי ניקוי סירות איכותיים

ברגע שיש לך את כל הציוד על הלוח, תרצה גם להשיג את מוצרי ניקוי הסירות הנכונים! כדי להבטיח את בטיחות הסירה שלך, וודא שאתה משתמש במוצרי ניקוי סירות איכותיים המיוצרים במיוחד עבור כלי שיט. שימוש במוצרים אחרים עלול לפגוע במשטחים השונים שלו, וזה מה שאתה לא רוצה שיקרה. חפשו גם מוצרי ניקוי סירות שאינם רעילים, כך שזה לא יפגע בסביבה ובטוחים לשימושכם הילדים בזמן שהם עוזרים לכם לנקות את הסירה.

מטלות ניקוי סירות קלות לילדים

כדי להקל על הילדים שלך לעזור לך לנקות את הסירה, תרצה לתת להם משימות קלות בהתחלה, כך שהם יתרגלו לטיפול בסירה. ברגע שהם מבינים עד כמה הם צריכים להיות זהירים, תוכל לתת להם מטלות ניקוי סירות מתקדמות יותר. קל להתחיל איתם הוא ניקוי ויניל ומשטחי הריפוד של הסירה, כמו גם עזרה בניקוי אזורי הפיברגלס. הם לא יכולים לגרום נזק רב למשטחים אלה מכיוון שהם די קלים לניקוי!

כיצד להשתמש במנקה ריפוד סירות

כשאתה מלמד את הילדים שלך לנקות את הריפוד של הסירה שלך, אתה רוצה לוודא שאתה מראה להם כיצד לנקות את המשטחים הללו כראוי כך שיהיו עדינים ועם זאת יעילים. יש לרסס אותם על מנקה ריפוד סירות ייעודי ולאחר מכן לשפשף אותו בעדינות במטלית מיקרופייבר נקייה ורכה. ואם יש כתמים עיקשים, הראה להם כיצד להשתמש במברשת רכה קטנה כדי להסעיר את המשטח בעדינות כדי לנקות כל לכלוך עיקש.

מה לעשות עם ניקוי ויניל לסירה

לאחר שילדיכם התמודדו עם המשטחים המרופדים של הסירה, תן להם לעבוד על כל משטחי ויניל הבאים עם מנקה ויניל לסירה. זה עובד באותו אופן כמו מנקה הריפודים של הסירות ויישום ההרסס הקל הופך אותו למטלת הניקוי המושלמת לילדים שלך.

מה לעשות עם מנקה סירות מפיברגלס

הסירה שלך תתלכלך כאשר תשתמש בה ובגלל זה עליך להשתמש במנקה ייעודי להסרת דברים כמו חלודה, אצות, דם דגים וכתמים עקשניים אחרים מפני השטח. ניקוי קבוע של גוף הסירה יעזור להפחית את הגרירה ויאפשר לסירה שלך לנוע ביעילות רבה יותר דרך המים. מכיוון שזו עבודה גדולה יותר, תצטרך לעזור לילדים שלך בהתחלה עד שהם יהפכו למומחי ניקוי גוף! מנקה סירות פיברגלס מיוחד יביא לנקות את כל האזור. פשוט תרסס את מנקה הסירות מפיברגלס על שטח הגוף ואז הראה לילדיך כיצד להתחכך בעדינות על פני השטח בעזרת ספוג או מגבת. אז תן להם לשטוף את הסירה במים נקיים!Source by Shelby Lowry

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x