מזונות לתינוקות בטה – אילו מזונות דגים חיים אידיאליים לבטא פריי צעירים?

עם כל האפשרויות לתרבויות מזון חי להן תינוקות ביתך יכולים להאכיל, יכול להיות קצת בלבול סביב אילו מאכלים להאכיל במהלך צמיחת הטיגון. חלק מהאפשרויות הפופולריות ביותר כוללות צלופח חומץ, תולעי מיקרו, שרימפס תינוקות (bbs), תולעים טוחנות ותולעים. מטרת מאמר זה היא להסביר מזונות אלו ולתאר, בלוחות זמנים ברורים, את סדר לוח הזנות הטוב ביותר.

צלופחי חומץ דומים מאוד לתולעי מיקרו. הם מתורבתים בתערובת של חומץ תפוחים, מיץ תפוחים וחתיכות תפוחים. הם מתנועעים ברציפות כמו תולעי מיקרו. היתרון לאלה הוא שהם 'נשארים בעמוד המים'. בעיקרון, בניגוד לתולעי מיקרו, הם לא נופלים לתחתית תוך 10 דקות. הם נשארים בחוץ כדי שהבטה מטגנת לצוד ללא הרף. אורך המיקרו תנור באורך של כמה מילימטרים ואני אישית מאמין שהם אחד המאכלים הראשונים הטובים ביותר לבטות צעירות. הם קלים לתרבות, ותרבות אחת יכולה ממש להימשך לנצח אם מטפלים בה כראוי.

מזון מוקדם נוסף לטיגון בטה הוא שרימפס מי מלח תינוקות שזה עתה נבקעו (בדרך כלל מכונים BBS). יכול להיות שהיה לך שרימפס מלוחים בעבר אפילו בלי לשים לב לזה. הם זהים לקופי ים שילדים רבים מגדלים בצנצנות קטנות בשביל הכיף. BBS הם המזינים ביותר מיד לאחר בקיעתם, לפני ששק החלמון נגמר. הם בוקעים במי מלח בטמפרטורה של 80F ויבקעו תוך 18 עד 24 שעות. בדרך כלל יש לי את 'המדגרה' שלי במיכל הטיגון, כך שהוא נשמר בקלות על 80F. ניתן להאכיל את דגי הלחימה הסיאמיים מתערובת של תולעי מיקרו ו- BBS במשך 4 עד 6 השבועות הראשונים לחייהם, עד שהם מוכנים לתולעים טוחנות.

תולעי גרינדל יכולות להיחשב כגרסה גדולה יותר של תולעי מיקרו. הם המזון הבא לבטות לתינוקות אחרי שרימפס מי מלח ותולעי מיקרו. הם יכולים לצמוח באורך של 1 ס"מ, והם מתורבתים באדמה. אני מאכיל את תולעי הגרייל שלי מתנופפות כל יום כדי לשמור על תרבויות פורחות. על ידי כך, ניתן להאכיל את תולעי הבטא שלי כל יום!

תולעים הן גרסאות גדולות יותר של תולעים טוחנות. הם יכולים להגיע לאורך של כמה סנטימטרים ובעלי דרישות טיפוח דומות לתולעים טוחנות, אלא שהם קצת יותר בררנים לגבי הטמפרטורות באדמתם. כאשר גרינדלים כבר לא חותכים אותו לבטות לנוער, בדרך כלל אני מנסה לעבור לתולעים אם יש לי כמה זמין.

דפניה הן פרעושים במים. ישנם מספר מינים זמינים, כאשר ההבדל העיקרי ביניהם הוא הגודל. הם חיים במים, וניתן לשמור על תרבויות בריאות עם שמרים, ספירולינה או 'מים ירוקים'. ניתן להאכיל אותם לבטות לנוער ולמבוגרים על ידי העברתם ישירות למכלי הדגים.Source by Johnathan Thomas

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x