מוצרי הים האורגניים של ווצ'טר – סקירה מלאה של עסקי ווצ'טר

סקירתו של ווכטר – הטוב …

מוצרי הים האורגניים של ואכטר היא חברת שיווק רשת ותיקה. היא נוסדה בשנת 1932 על ידי ד"ר ג'וזף ווכטר שהבין את הפוטנציאל, הן מבחינה בריאותית והן מבחינה כלכלית, להביא את תזונת צמחי הים לשוק.

החברה מוכרת מגוון רחב של מוצרים המבוססים על היתרונות של ירקות ים – לבני אדם, חיות מחמד, הבית והגן. המוצרים למאכל אדם כוללים תוספי תזונה, טיפוח אישי ומוצרי ארומתרפיה, ומספקים מינרלים, ויטמין D, רגולטורים לצמיחת תאים ואנזימים טבעיים. מוצרי הגינה נועדו לשפר את האדמה ולסייע לצמחים לצמוח, ואילו מוצרי הבית מיועדים בעיקר לניקוי.

מכיוון שמוצרי הים האורגניים של ווכטר הם הזדמנות לשיווק רשתי, המשמעות היא שהמוצרים זמינים רק באמצעות מפיצים עצמאיים, שבונים עסק משלהם על סמך המכירות והבונוסים שהם יכולים להשיג על ידי שיתוף ההזדמנות עם אחרים.

הרע…

הבעיה שיש למפיצים של ווכטר היא שטכניקות השיווק בתעשיית ה- MLM לא ממש המשיכו הלאה במשך 50 שנה. אנשים עדיין מעודדים למכור בשכונה ובסביבתה, לחברים, למשפחה ולמקורבי עסקים. הם מעודדים לחלק פליירים, להתקשר לקרר לדלתות אנשים, לקיים פגישות ומצגות, למסור דוגמאות חינם ולשלם כדי לפרסם בעיתון המקומי, למשל.

כאשר נוסדה ווצ'טר לראשונה לפני 70 שנה שיטות אלו עבדו היטב. החברה התבססה ברחבי הקהילה, ואנשים קנו מקומי. קניונים לא היו קיימים כפי שאנו מכירים אותם כיום, ואף פעם לא שמעו על האינטרנט. אם היית יכול למכור לאנשים באזור שלך אתה יכול להרוויח שכר הגון.

האמת המכוערת…

כיום אנשים הולכים לרשת כדי לעשות את כל הקניות שלהם, או להשיג את כל זה בביקור אחד בקניון. אין להם זמן להקשיב למגרשי מכירות או לקרוא פליירים, וכנראה שנמאס להם ממשווקי הרשת המתדפקים על דלת הכניסה ומנסים למכור להם משהו שהם לא רוצים.

כיצד להרוויח כסף עם מוצרי הים האורגניים של ווצ'טר

אם אתה באמת רוצה להצליח עם מוצרי הים האורגניים של ווכטר אתה צריך להתקדם עם הזמן ולהתחיל לעשות עסקים באינטרנט. כל יום אנשים נכנסים לרשת כדי לעשות קניות ומשתמשים במנועי החיפוש שלהם כדי לחפש דברים שהם צריכים. תארו לעצמכם כמה לקוחות תוכלו למצוא אם שמכם יופיע בראש כל חיפוש אחר מוצרי גן, למשל, או אחר חומרי ניקוי ביתיים טבעיים, או תוספי תזונה. זה מה שכל משווקי הרשת המובילים בימים אלה הבינו, והם מייצרים מאות לידים באינטרנט מדי שבוע, ומוסיפים 2-3 לעסק שלהם בכל יום.

הטכניקות פשוטות ללימוד וקלות ליישום. כל אחד יכול לעשות את זה, כל מה שאתה צריך לעשות זה לקחת את הזמן כדי ללמוד את מערך המיומנות הנדרש.

למידע נוסף על האופן שבו שיווק באינטרנט יכול לפוצץ את עסקי מוצרי הים האורגניים של ווכטר, ראה ההצלחה של גרדיאן באינטרנטSource by Joshua Fuson

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x