מה אוכלים ברבורים? להלן רשימת מזון עבורך כמדריך להאכלת ברבורים ביעילות

לאנשים שעדיין מתכננים להיות מגדלי ברבור, הם נוטים להתעלם ממה שברבורים רוצים לאכול. זה הפך לתעלומה עבורם. בדרך כלל הם פונים לתערובות אווזים או עוף והופכים אותם להזנות ברבור. אבל שוב, מה אוכלים הברבורים?

לאנשים שעדיין לא יודעים, ברבורים הם בדרך כלל אוכלי עשב. עם זאת, ישנם מספר מינים שאוכלים חרקים ובעלי חיים מימיים. מכיוון שהמזון שלהם לא מתרחש באופן טבעי, תמיד חשוב לאנשים שמגדלים אותם לזהות מה אוכלים הברבורים.

להלן רשימה מקיפה של הסברי מזון על אופן רכישת הברבורים:

1. חרקים:
ברבורים בדרך כלל מסתובבים סביב שטחים מלוכלכים. כל חרק שהם עשויים לראות על הקרקע, הם קוטפים אותם ובולעים אותם. חרקים אלה עשויים לכלול חיפושיות, חלזונות, ועוד רבים אחרים. זה באמת הדבר המסתורי לגבי מה אוכלים ברבורים. בימיהם הצעירים הם אולי אוכלים יותר מדי מזון ירוק, אך ככל שחולפים הימים הם הופכים בסופו של דבר לאוכלי כל – אוכלים גם חרקים בשרניים וגם צמחים ירוקים.

2. ירקות ודגנים:
בדרך כלל, זה מה שברבורים מבויתים אוכלים. עבור ברבורים החיים בחוות, הם נאלצים לאכול תירס, שאריות ירקות ודגנים.

3. צמחי מים:
ברבורים נשארים על גופי מים, ולכן הם פגיעים גם באכילת צמחי מים. מזון לא יהווה בעיה עבור ברבורים המשמשים את חיי המים. בדרך כלל הם לוקחים שורשים, גבעולים, פקעות, עלים. מגדלי ברבור שיש בהם אגמים או בריכות מעשה ידי אדם חייבים להבטיח את המזון הימי שברבורים זקוקים לו.

4. חיות מים קטנות:
אלה צריכות של ברבורים ישנים ובוגרים החיים בבריכות טבעיות ובאגמים במשך זמן רב. קבוצת מזון זו כוללת שרימפס זעירים, דגים קטנים ובעלי חיים קטנים אחרים.

שימוש ברשימה זו של מה שאוכלים הברבורים יהווה מדריך טוב מאוד להאכיל אותם ביעילות. חשוב מאוד שברבורים יקבלו את המזון הנכון שהם צריכים כדי שהם לא יסתלקו מהרכוש שלכם. אוכל ומים הם הדברים הגדולים ביותר שגורמים לברבורים להסתובב במגרש שלך.Source by Andrew Grey

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x