למה לבחור בקיאק מתנפח נשר ים

כמי שהשקיע זמן רב בבדיקות וחתירה בקיאקים מתנפחים אני יכול לומר בוודאות מוחלטת שלא כל המתנפחים נוצרים שווים. הבחירה האישית שלי היא ה קיאקים מתנפחים של נשר ים. בבעלותי שניים מהם, ה- Sea Eagle 385 FastTrack ו- Sea Eagle 380 Explorer.

למה כדאי להשתמש בקיאק מתנפח?

רוב חיי קייקתי בדרך כלל בקיאק מסורתי עם קליפה קשה. רכשתי את המתנפח הראשון שלי לפני מספר שנים מכמה סיבות:

  • אני גר בדירה קטנה ומתנפח קל מאוד לאחסן (אני שומר את שלי בארון)
  • הוא נייד ביותר וניתן להעביר אותו בתא המטען של המכונית שלך, במטוס, בקרוואן וחלקם אפילו קלים מספיק כדי לשאת אותם בתרמיל!
  • זהו טיפול קל – מלבד ייבושו וניקיון מדי פעם, אין מה לעשות
  • הוא מושלם לטיולים ולחקור נתיבי מים חדשים
  • זה זול

מדוע קניתי קיאק נשר ים?

עשיתי מחקר רב על כל הקיאקים השונים לפני שהתיישבתי על הקיאק הראשון של נשר הים. יש כמה יצרנים מצוינים מלבד Sea Eagle כולל Advanced Elements, NRS, AIRE, Tributary, Innova ו- Airis. הסתכלתי ושקלתי כל אחד מהיצרנים הללו בעיון.

בסופו של דבר בחרתי ב- Sea Eagle משלוש סיבות גדולות:

  1. הסירות המתנפחות שלהן אינן מובילות, אך הן בנויות בצורה טובה במיוחד והן מחוספסות ומוצקות מאוד. הם ידועים בכך שהם מסוגלים לעמוד בהתעללות רבה וזה נתן לי ביטחון שלא אצטרך לדאוג מפנצ'רים ותיקונים.
  2. הקיאקים שלהם במחירים סבירים. עם כמה דגמים שונים לבחירה יש להם קיאק מתנפח לכל צורך ובכל תקציב.
  3. הם מציעים אחריות מעולה לשלוש שנים והחזרות ללא טרחה של 90 יום. זה תמיד טוב לשקט נפשי.

השורה התחתונה הייתה שלמרות שיש בשוק דגמים מיוחדים יותר וברמה גבוהה יותר, הקיאקים המתנפחים שלהם התאימו לכל הצרכים שלי לשימוש בקיאק פנאי והעניקו לי את הרבגוניות של השימוש בו במים לבנים כמו גם במי שטחים.

רק לאחרונה רכשתי את הקיאק השני של נשר הים כי הם יצאו עם דגם חדש ומהיר יותר שחשבתי שיהיה אידיאלי לשכשוך אגם ואוקיינוס. זה הצליח את הציפיות שלי ושוב אני לקוח מרוצה לחלוטין.

מהדגם והיצרן שתבחר לרכוש, הקפד לקרוא את ביקורות הצרכנים מכיוון שהם יתנו לך דוח משוחד לגבי היתרונות והחסרונות של כל קיאק.Source by Allison Mac

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x