כיצד לשלוט ב-Coontail Moss

מין של Ceratophyllum, Coontail ידוע גם בשמות שונים כגון hornwort, או זנב של קון. צמח זה גדל בבריכות, אגמים, נחלים וצף בחופשיות על גבי שטח המים. נוצה הבוקעת מגזע הצמח נראית כמו זנב של דביבון ומכאן היא נגזרת את שמה.

אתה יכול למצוא דגים ומינים מימיים אחרים מסתתרים או תופסים מחסה בתוך הצמח. עם זאת, תגלו שצמחים אלה משגשגים ותופסים עמדה דומיננטית בין מיני צמחים אחרים, וכתוצאה מכך חוסמים בפעילויות פנאי.

בואו נבין תרחישים שיכולים למנוע את הצמיחה של Coontail.

1. הפחת את השימוש בדשן ליד גוף המים- כימיקלים כגון זרחן וחנקן מטפחים את הצמיחה של עשבים שוטים כמו Coontail.

2. הכנסת דגים- דרך יעילה נוספת לבלום את צמיחת הצמח היא הכנסת קרפיון דשא לגוף המים. דגים אלה אוכלים את כל העשבים שוטים וגדלים מאוד, כתוצאה מהתזונה הנרכשת דרך hornwort אלה.

3. יש למרוח קוטל עשבים- מומלץ ליישם את קוטל העשבים במקרה שהצמח גדל בצורה יוצאת דופן בקפיצות. לפני מריחת חומר כימי כגון Aquacide Pellets, אנו מציעים שתמדוד תחילה את האזור הנגוע ב-Coontail ולאחר מכן ליישם את קוטל העשבים באופן סלקטיבי.

קרא בעיון את כל ההוראות הקשורות ליישום קוטל עשבים או התקשר עם שאלות ספציפיות. קוטלי עשבים כגון Aquacide Pellets יכולים להיות מופצים באופן שווה בשידור ידני באמצעות 100 עד 150 פאונד לדונם.

4. כל מה שאתה צריך.

• דגים כמו קרפיון דשא, קוי ועוד דגים יעילים.

• Aquacide Pellets.

• שימוש בצל-הגבלת אור השמש לבריכה מגבילה גם את יכולתה לצמוח (Aquashade).

העונה הטובה ביותר לשלוט בצמח זה – באופן אידיאלי, ניתן לשלוט בקוטלי עשבים בצורה הטובה ביותר בקיץ או בעונת האביב.

דגל אדום

• מומלץ לא לחתוך, לשלוף או לגרוף את Coontail- אלא אם כן הוא נעקר, Coontail, כמו Milfoil יכול להשתרש מחדש על ידי פיצול.

• לטפל בבריכה במנות, לרפא שליש מהבריכה בכל פעם עם Aquacide Pellets כל 7 – 10 ימים. אפילו יישום קוטל העשבים צריך להיות מתוכנן באופן תקופתי.

במקרה שאתה עדיין בבעיה כיצד לטפל במדבקה גדולה, עליך להתקשר רק למומחים. הם ימצאו פתרון לכל הבעיות שלך הקשורות לתחזוקת עשבים שוטים.

התקשר למומחים שיכולים לבקר באתר שלך כדי לקבוע את היקף הנזק שעלול לקרות אם העשבים לא נשלטים בזמן הנכון ולהציע את הפתרונות כדי להגן עליך על הבריכה ועל המינים הקשורים לפגיעה נוספת.Source by Peter Van Smith

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x