כיצד למנוע מהאוזניים המתוחות שלך להסריח

מתיחת אוזניים מתורגלת במשך מאות שנים על ידי ילידים לטקסים שונים במדינות כמו אפריקה, אירופה, ולאחרונה התפוצצה בצפון אמריקה ובאירופה. מתיחת האוזן היא בעצם הרחבת חור שנרפא בתנוך האוזן והנחת תקע או מנהרה בחור הנקב. הבחירה למתוח את האוזניים מעניקה לך אחריות אישית לדאוג כראוי לפירסינג שלך. אטמי אוזניים מסריחים, הידועים בכינוי גבינת אוזן, נגרמים כתוצאה מתאי עור מתים הנוצרים בתוך תנוך האוזן המתוח ומצטברים על התקע. גבינת אוזן היא שילוב של תאי עור מתים ומוצרי שמפו/סבון המתאחדים ויוצרים פריקה מגעילה ומסריחה. ברגע שזה יקרה, יהיה עליך לבצע את הצעדים הבאים כדי להיפטר מאוזניך מהסירחון הנורא הזה.

שלב 1- ניקוי התקעים שלך

הוציאו את התקעים ושטפו בזהירות בכיור עם מים חמים. השתמש בסבון נוזלי עדין לשטוף את כל הצדדים ולנקות את התכשיטים היטב. בסיום, השתמש במגבת נייר לייבוש ושמור מכוסה. הקפד לא להשאיר במקלחת או בכיור כיוון שיכול להתרחש זיהום אפשרי. לתקעים אורגניים כמו עץ, שמנים מיוחדים כמו חוחובה יכולים לסייע בניקוי נכון של חומרים מיוחדים.

שלב 2- ניקוי ארלובס

ראשית, להקציף את שתי הידיים יחד עם מים חמים ולנקות עם סבון אנטי בקטריאלי. ואז בתנועה מעגלית, השתמש באצבע אחת כדי לשפשף את פנים האונה הנמתחת שלך. הקפד לשפשף ולנקות את כל תאי העור המתים בתנוך האוזן עם הרבה סבון ומים אנטי בקטריאליים. אם האונות שלך אינן גדולות מספיק לאצבע שלך, נסה להשתמש בקצה Q כדי לנקות מבפנים. הקפד לייבש אונות מבפנים ומבחוץ בעזרת מגבת נייר חדשה ונקיה למניעת לכידת חיידקים.

שלב 3- הכנס מחדש את הפלאגים שלך

לאחר ניקוי ויובש החלק הפנימי של האונות, הכנס מיד תקעים בחזרה לאונות המתוחות שלך. תקעים ותכשיטי אוזניים שניקו לאחרונה יכולים בקלות לאסוף חיידקים בזמן ייבוש אוויר בכיורים או במקלחות, ולכן חשוב לעשות זאת במהירות. נגב את כל המים הנותרים המקיפים את הפירסינג שלך בעזרת מטלית נקייה או מגבת נייר. אם האונות שלך זקוקות לשימון בעת ​​הכנסת תקעים מחדש, נסה לעסות עליהן שמן ויטמין E.

חומרי ניקוי רבים כמו אלכוהול ומי חמצן יכולים להיות קשים מדי לניקוב או מתיחה באוזניים. אנו ממליצים להשרות פירסינג ותקעים 1-2 פעמים ביום בתמיסה מלוחה עדינה עם מים חמים ומלח ים ללא יוד. ביצוע צעדים פשוטים אלה על בסיס יומי יכול למנוע אוזניים נמתחות מסריחות ולעצור גבינת אוזניים.Source by Erica Urban

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x