כיצד להשתמש במלח במבוק

בהיסטוריה של הרפואה המזרחית, הקוריאנית פיתחה סוגים רבים של טיפולים רפואיים מסורתיים מצוינים. מרכיבים טבעיים רבים נוצלו והופכים לרפואה מסורתית שיכולה לסייע בהקלה על מחלות.

הבמבוק שימש את הקוריאנית כחומר רפואי חשוב. יש לו יעילות רפואית רבות ושונות, החל מהגדם, השורשים והעלים שלו. לפני כ-1000 שנה, כמה רופאים ונזירים לרפואה קוריאנית החלו לייצר רפואה מסורתית על ידי החדרת מלח ים בדל במבוק עבה ואפייתם יחד עם עצי הסקה מעץ אורן. הוא נאפה רק פעמיים או שלוש. הם השתמשו בו כתרופה מיוחדת לטיפולים והקלה על מחלות מסוימות כגון שלשולים. לבסוף הם גילו שיכולה להיות לזה יעילות רפואית מלאה אם ​​נאפה יותר מ-9 פעמים שוב ושוב. והם גם שמו לב שאם הוא נמס לגמרי, המאפיין הרעיל נעלם.

כעת מלח במבוק ידוע כאחד הטיפולים הרפואיים המסורתיים המפורסמים ביותר, לא רק בקוריאה, אלא גם במדינות רבות באסיה. מדעני תרופות רבים בכל רחבי העולם חוקרים את הטיפולים המיוחדים כמו אפקט אנטי סרטני ואפקט אנטי וירוס. זה יכול לשמש עבור היישומים הבאים:

תרופה

מלח במבוק נוסף כמרכיב להכנת קרם פנים מכיוון שהוא טוב מאוד לעור. הוא משמש גם להכנת משחות שיניים מכיוון שהוא יעזור במחלות הקשורות לשיניים במהירות רבה. הניסיון מלמד שהוא מפסיק לדמם חניכיים עם שימושים ספורים בלבד.

קוסמטיקה

למלח במבוק יש אפקט יופי מסתורי-עור, לעשות אמבטיה או לשטוף עם המים איתו; תופתעו מהאפקט של ריכוך העור. אתה יכול גם להרטיב את העור ולאחר מכן למרוח אותו על גופך. לעסות באיטיות לשפשף את המלח על העור בעדינות, זה ייתן לך אפקט ניקוי נוסף. מריחה על הבטן עשויה לעזור לך לשרוף שומן נוסף. זה יכול לעזור להגביר את קצב חילוף החומרים שלך בתהליך.

אקנה נגרמת על ידי חיידקים על הפנים שלך; שימוש במי מלח במבוק כדי לשטוף את הפנים שלך יכול להרוג ביעילות את החיידקים. זכור להימנע מלאפשר למים להיכנס לעיניים שלך, מכיוון שאתה עלול להרגיש כואב מאוד, בדיוק כמו מי ים שנכנסים לעיניים.

מזון

השתמש בו כדי להחליף את מלח השולחן שלך לבישול המנה שלך. לאחרונה צריכה מופרזת של מלח גורמת לשומניות ולבעיות בריאות חמורות אחרות. לכן תזונה נכונה כולל בליעת מלח חשובה מאוד כדי לשמור על הבריאות. מלח במבוק אינו גורם למחלות המבוגרים הללו מכיוון שהוא מכיל מינרלים מסוגים שונים המועילים לגופנו. הגוף שלנו זקוק למינרלים כמו אשלגן, נתרן, סידן, מגנזיום ואבץ.

כוח ניקוי

השתמש במלח במבוק כדי לשטוף את השיער שלך. תחילה הרטיבו את השיער במים, ואז שפכו מעט על היד, מרחו באיטיות על השיער. עסו בעדינות כך שיוכל לנקות את הקרקפת ביסודיות. לאחר מספר דקות, שטפו את השיער במים. תמצאו את תרחיץ השיער הנקי במיוחד.

פעילות אנטיבקטריאלית

מחקר על פעילות אנטי דלקתית של מלח במבוק מצביע על כך שהוא תורם באופן חשוב למניעה או לטיפול במחלות דלקתיות. אז זה מאוד שימושי לטיפול מסוים, למשל זיהום חיידקים ברגל.

מלח במבוק הוא מיוחד שכן הוא עבר תהליכים נוספים בייצור. זה יכול לעזור לנו בטיפוח העור, אנטי חיידקים ולהשתמש בו כמקור למזון בריא יותר. ככל שיותר אנשים מודעים לבריאות בימינו, זו בהחלט אחת הבחירות הטובות.Source by Steven Chai

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x