כיף משפחתי על המים

המשפחה של היום מצטמצמת בדרך כלל לכמעט "אין זמן". הורים עובדים שעות ארוכות יותר, תשומת הלב של ילדים ובני נוער נצרכת על ידי מדיה חברתית, טלוויזיה ואפילו הודעות טקסט שלמות. הסחות הדעת נמצאות מסביבנו. לעזאזל, אני זוכר שכשהייתי צעיר יותר היינו צריכים לעלות על האופניים ולרכב לבקר חברים ואז דיברנו איתם באמצעות הקול שלנו.

הזמנים השתנו, אבל לא הכל היה לטובה. משפחות זקוקות ליותר חלופות לבילוי משותף מאשר רק "להתיידד" זה עם זה באינטרנט ו"פרסום" על אירועי היום. בלי אינטראקציה משותפת קשה להכיר אדם באמת.

למרבה המזל יש דרך מצוינת לפתור את הבעיה הזו. לבלות יחד ללא הסחות דעת אלקטרוניות, להכיר אחד את השני ולהניע גופים לפעילות גופנית. זה נקרא ספורט חתירה. ידוע באופן נפוץ בשם קיאקים, קיאקים, והפופולריים הפופולריים, או SUP's.

ברחבי העולם אנו בורכנו בהרבה נהרות, אגמים ושאר גופי מים שנמצאים שם בשביל לחקור. שלא לדבר על היופי הטבעי שאמא טבע מוכנה לחלוק. סוג הנוף נמצא רק באמצעות כלי שיט.

בטח, גם שייט בסירה זה נהדר, אבל יש לזה כמה חסרונות גדולים. זה עלה כסף עבור דלק, ביטוח, עגינה וכן הלאה. זה גם מאוד קשה להיכנס לאותן פינות קטנות של הטבע. השימוש בקיאק או בקאנו אינו דורש כסף נוסף. רק משוט וקצת כוח אנושי.

ספורט המים החיצוני הזה ממריא כמו טיל לירח. הורים, ילדים, בני נוער בכל הגילאים מתאהבים בספורט חתירה ברחבי העולם.

על ידי שימוש בכלי קל משקל ומשוט אנשים יכולים לחתור ולחקור דברים שלא ניתן לראות אלא אם כן על המים. זה לא מצריך רכב גדול לגרור, אפשר אפילו לעשות את זה עם רכב קטן עם הנגרר הנכון.

נגררי קיאקים שנבנו במיוחד כדי להיות קלים, אך עם זאת נושאים מספר כלי שיט ספורט משוטים שניתן לרכוש כדי להכיל קיאקים וקאנו רבים ועדיין להיגרר מאחורי מכונית קטנה. תארו לעצמכם את זה, כל המשפחה, כמה חברים כולם מתאספים ומעבירים את כל היום על המים, או בפארק ופשוט מכירים אחד את השני ומבלים זמן בלי לשלוח הודעות טקסט או לשלוח מיילים. כל זה אפשרי.

אז קדימה אנשים. אספו את החיילים, אספו את החברים שלכם, הוציאו את הילדים מהבית ותיהנו מאמא טבע. יש לך עולם לחקור, הגיע הזמן לצאת לדרך!Source by M Johnson

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x