טיפים לנסיעות חסכוניות לסביליה, ספרד

סביליה היא אחת הערים היפות ביותר בספרד כולה, מלאת רחובות והיסטוריה. אחד משיאי סביליה, אלקאזר, ארמון אסלאמי עתיק, שווה את דמי הכניסה היקרים. כדי לקזז הוצאה זו, יש מספר אתרים בחינם שניתן לראות, כולל החובה השנייה, קתדרלת סביליה עם הכניסה החופשית שלה בימי ראשון.

קתדרלת סביליה עם מגדל גירלדה ביום ראשון

בדרך כלל קתדרלת סביליה עם מגדל גירלדה גובה דמי כניסה גבוהים. כאשר הלכתי, שילמתי את האגרה ולא התעלמתי מההוצאה. אחת הקתדרלות הבודדות עם החדרים הפרטיים הפתוחים לקהל הרחב, ומגדל המשקיף על כמעט כל סביליה הישנה (הרמפה במגדל, במקום מדרגות, אפשרה לאבות הקדמונים לרכוב על סוס במקום ללכת), היא אחת מבין האטרקציות המובילות בסביליה.

עם זאת, אם אתם מתכננים את הטיול נכון, ואתם נמצאים בסביליה ביום ראשון, דמי הכניסה מוותרים. כן, זה בחינם.

כיכר ספרד

כל אוהד מלחמת הכוכבים האמיתי יזהה את פלאזה דה אספנה כהשראתו של ג'ורג 'לוקאס לארמון נבו. כל מטייל אחר פשוט יעריך את זה כדוגמה לאדריכלות יפה. עבודות אריחים מכסות כל סנטימטר, כולל הגשרים המרובים. לאורך בסיס הבניינים, יש תרומה מכל פרובינציה, הממחישה באריח אירוע היסטורי משמעותי.

הכניסה לרחבה חינם.

Torre del Oro בימי שלישי

מגדל הטור דל אורו או הזהב היה בדיוק זה, מגדל מהמאה ה -13 מכוסה באריחי זהב. עכשיו הוא מארח מוזיאון ימי. בדרך כלל יש דמי כניסה אך בימי שלישי, התשלום הזה מוותר.

גשר אלמילו

למי שמחפש ארכיטקטורה מודרנית יותר, אל אלאמילו מספק דוגמא מושלמת. גשר ענק המחבר בין האי לה קרטוג'ה לעיר העתיקה של סביליה, אל אלאמילו הוא בעיקר גשר לכלי רכב. עם זאת, למטה במרכז שביל הולכי רגל מוגבה.

ישנם שבילים רבים להולכי רגל בסביליה, מושלמים לאנשים שצופים ומלאים באמנים ומופעי רחוב.

מפעל המלכותי לטבק

מפעל טבק לשעבר זה נבנה לפני למעלה מ -500 שנה והתפרסם על ידי אופרת כרמן של ביזה. פעם היו בו חפיר וכלא. כיום בניין אוניברסיטה, הוא פתוח וחופשי לכל המטיילים. מבפנים מבקרים חסכנים יכולים למצוא מזון ומשקאות בתקציב האוניברסיטה בזול.

אי אפשר לומר שראית את ספרד בלי לראות את סביליה. עיר יפהפייה וניתנת להליכה, סביליה היא גם גן עדן למטייל.Source by Kimber Chin

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x