טיפול בעור נגד הזדקנות – האם אצות חומות באמת יכולות לגרום לך להיראות צעיר יותר?

במשך שנים, המאבק בסימני ההזדקנות הגלויים פירושו שימוש בטיפול בעור אנטי אייג'ינג המכיל רכיבים פעילים כגון חומצות אלפא-הידרוקסי, חומצות בטא-הידרוקסי ורטינואידים. פעילים אלה פועלים על קמטים בעיקר על ידי חיסול תאי עור מתים ומאיצים את תהליך חידוש התאים בדרגות הצלחה שונות. עם זאת, כעת התגלה תגלית חדשה ופורצת דרך בדמות אצה חומה.

אחד הסימנים הקליניים להזדקנות הוא, בין היתר, הופעת קווים דקים וקמטים עמוקים. סימן נוסף לתהליך ההזדקנות הוא השינוי שחל במבנה העור שלך ו"מרקם "העור שלך אשר הופך להיות בולט יותר ככל שאתה מזדקן מכיוון שהמיקרו-קווי המתאר של תאי העור שלך פחות סדירים.

מדענים העוסקים בטיפול בעור נגד הזדקנות חיפשו חומרים חדשים ושימושיים שיכולים להקטין את מראה הקמטים והקמטים, ולסייע בטיפול ארוך הטווח שלהם, או שניהם. יש גם צורך למצוא חומרים בטוחים, טבעיים ומתחדשים כדי לספק יתרונות אלה.

הם מצאו כי תמציות מצמחים ימיים הוכיחו את עצמן כשימושיות ביותר בטיפול בעור נגד הזדקנות על ידי מתן שיפור למוצקות וגמישות העור שלך או ריכוך מראה קווים וקמטים, במיוחד בפנים ובידיים.

תמציות מצמחים ימיים מציגות גם תכונות דמויי רטינול, תכונות נוגדות חמצון, תכונות מתיחה, תכונות חיזוק תאים ותכונות לחות.

Padina Pavonica, בפרט – אצה חומה בצורת מאוורר, נבחרת מדי יום על ידי צוללנים מהמים הממוזגים של מלטה ומהווה קולגן שהוכח קלינית.

התמצית המטוהרת של אצה אינטליגנטית זו, לא רק מסייעת לחילוף החומרים של העור, אלא היא מעוררת את הסינתזה של מולקולות גליקוסמינוגלוקן (GAG) ברמה התאית. מולקולות הידרופיליות (מושכות מים) אחראיות על לחות העור, ובכך על מוצקותו וגמישותו.

תאי העור שלך מייצרים GAGs מדי יום; עם זאת, ההזדקנות מאטה ומקטינה את התחדשות התאים, ובכך מזרזת את תהליך ההזדקנות.

רופא צרפתי מוביל חקר את היתרונות של פאדינה פאבוניקה במשך 10 שנים ולאחר מכן לקח עוד 3 שנים לפתח כטיפול בעור נגד הזדקנות.

הגילוי של פאדינה פאבוניקה שינה את פני טיפוח העור לנצח. ניסויים קליניים עצמאיים הוכיחו שזה עוזר להפחית קמטים בשיעור של עד 19% תוך 15 ימים בלבד.

מוצרי טיפוח דינמיים נגד הזדקנות העור שפותחו עם המחקר המדעי העדכני ביותר וכוללים את המרכיב הטבעי הייחודי ופורץ הדרך פאדינה פאבוניקה, יגדילו את גמישות העור, גמישותו, מוצקותו ורמות הלחות תוך מתן תמיכה נוספת.

אין להתבלבל עם טיפול בעור נגד הזדקנות המכיל קולגן. מולקולות הקולגן גדולות מדי מכדי לחדור לשכבות החיצוניות של העור שלך וכל יישום חיצוני יהווה בזבוז כסף חסר טעם.

לסיכום: אצות ימיות בצורת מניפה חומות, פאדינה פאבוניקה, היא תמצית קולגן המגבירה אצות ים, מה שאומר שהיא תפעיל את ייצור הקולגן החדש בתוך תאי העור שלך ומוצרי טיפוח העור המכילים אצות אלה יגדילו את גופך. רמות הקולגן באופן טבעי כך שתוכל להיות בעל מראה צעיר ומוצק יותר.Source by Elaine Woosey

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x