חופשת האביב בעמק הגלים, באתר הנופש סאן סיטי

לאחרונה הלכתי עם בתי וחברתה לעמק הגלים בסאן סיטי, אתר נופש במחוז צפון מערב בדרום אפריקה.

סאן סיטי נמצאת במרחק של כ -230 קילומטרים מיוהנסבורג. אתר הנופש עצום, עם מספר מלונות יוקרה כולל העיר האבודה, הקאבאנות ומפלים.

הוא מציע מגוון פעילויות כולל כונני משחקים [at the nearby Pilanesberg Game Park and Bakubung Game Park], הימורים, צפרות, טיולים רגליים, רכיבה על פילים ו/או רכיבה על סוסים, מסלולי גולף וקצת ספורט ימי.

לא רצינו להשקיע את זמנו המוגבל במרוץ ברחבי אתר הנופש בניסיון לעשות הכל. אז בחרנו לבלות את רוב זמננו בחוף הים, ולהשתתף בפעילויות חופשת האביב.

במשך שבוע אחד בחודש ספטמבר, חברת מובייל שאת פעילותה אני עוקב אחריה מארחת אירוע בן שבוע שבמהלכו משפחות יכולות לבוא לשחק, לצפות בספורט ימי אתגרי ולהירגע. אנשים יכולים גם להגיע לטיולי יום לאירוע, המשודר בשידור חי ברדיו ובטלוויזיה.

שלא כמו בן דודו הקשור לקולג ', חופשת האביב כרוכה בכיף משפחתי נקי, כאשר פעוטות, ילדים הלומדים בבית ספר ובני נוער משחקים יחד בקבוצות שונות, משתנות ללא הרף. הורים, סבים וסבתות ויחסי משפחה אחרים עשויים לבחור לטבול במים או להשתתף במשחקים מאורגנים.

רציתי לכלול טיול פיל בתוכנית שלנו, אבל הבנות הצביעו עלי והתעקשו שאני אהיה עסוק מדי לשחק במים כדי לרצות להתעסק עם פילים מסריחים. חשדתי גם שהם קצת מפחדים לבוא בסמיכות עם "חיית בר", אז לא התעקשתי. אולי אעשה זאת בפעם הבאה שנבוא.

להלן כמה מהפעילויות שעשינו:

1. לקח שיעורי גלישה, ואז רדף אחרי הגלים – בהתחלה זה הרגיש מוזר, עומד על מה שעובר לחוף ויודע היטב שהאוקיינוס ​​נמצא מאות קילומטרים משם. אבל הגלישה מעשה ידי אדם יכולה להיות גבוהה גם בבריכה הקטנה הזו, והורים וילדים כאחד יכולים ליהנות מאוד לצלול מתחת למים או לרכוב על גל.

2. למד טיפוס סלעים – בין הסלעים הטבעיים המקיפים את אזור החוף, זה אירוני שהאזור המיועד לטיפוס סלעים יהיה מלאכותי. אבל לילדים היה כמה שהם מטפסים על הדבר האמיתי, אז אני לא מתלונן.

3. שיחקו כדור-כדורעף, עשו כמה חישוקים בני הנוער בין הקבוצות המשפחתיות המגוונות שמחו להרכיב את הילדים הצעירים יותר וללמד אותם משחקים, או להריץ כמה תחרויות.

4. צף על נהר העצל – הנסיעה בנהר הייתה שקטה וחלקה, עד שקופי האבן באבן שפת הנהר התחילו לירוק מים בפניי. הבנות חשבו שזה מצחיק לראות אותי מתכופפת ומתהפכת, מנסה להימנע מהמים. הא!

5. עלה במגלשת מים במורד גבעה תלולה – האדם שעובר על מגלשה חייב להיות בגובה של לפחות 1.2 מטר, כך שחברה של בתי, שגם היא בת תשע אבל קצרה בהרבה, לא יכלה ללכת. אז לא התעכבנו על הפעילות הזו.

6. צפו בהפגנות התוכנית הרשמית כללה סקי מים והדגמות גלישה, כמו גם שגרות ריקודים של להקת מעודדות. הרקדנים, שרובם היו סטודנטים באוניברסיטה היו טובים למדי; דמויות הגימור שלהם עוצבו מספיק טוב כדי לקבל את פעימות הלב של נער מתבגר שואב מהר יותר.

7. קראו רומן, עבדו קצת– קריאה בצד המים היא עבודה קשה מאוד, במיוחד כשהחום פועם עליך, ומאיץ בך להיסחף לישון רק דקה, או עשר. הבאתי גם מחברת ועט, אז לקחתי כמה הערות לכתוב על הטיול אחר כך.

8. צילם כמה קופים – ביום הראשון לשהותנו הלכנו לאיבוד בדרכנו למלון שלנו. אני לא יודע איך הצלחתי בכך, כי מתווה הנופש הוא כזה שהייתי צריך ללכת מחוף הים, דרך אזור הבילויים החוצה לכניסה הקדמית של המפלים, שם התארחנו. אבל איכשהו, מצאנו את עצמנו בחלק האחורי של המלון, צופים בקופים מחטטים בפחי האשפה ורודפים אחד אחרי השני בין העצים. נזהרנו מאוד לא להתקרב אליהם, אבל צילמנו כמה שיותר תמונות בלי להבהיל אותם.Source by Damaria Senne

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x