חגי גאנה

גאנה היא יעד נופש מאוד נגיש וידידותי. החופים המפוארים הממוקמים לאורך החוף יכולים להתחרות בזה של איי סיישל או מאוריציוס. הים הכחול הצלול והחופים החוליים הם משיכה מרכזית לגאנה וברגע שרואים אותם מבינים למה.

החופים הממוקמים באקרה וסביבתה הם הטובים ביותר ואם אפשר חפשו לינה כאן מכיוון שהפעילויות הזמינות באזור זה נהדרות. ברבים מהמלונות יהיו בריכות, ולשחייה בטוחה יותר, אולי כדאי להשתמש בהן במקום להסתכן בסחף ובפרקים בלגונות של אקרה.

דיג ספורטיבי הוא ספורט פופולרי שמקומיים ומטיילים נהנים ממנו כאחד, והברקודה נפוצה באזור, אז אם בא לכם להיאבק עם ברקודה, זו יכולה להיות ההזדמנות שלכם. ענפי ספורט מים נוספים שתוכלו לקחת בהם חלק הם שיט, סקי מים וצלילה. אגם וולטה הוא יעד מרכזי לספורט שכזה, אבל אולי המקום הטוב ביותר להשתתף בו יהיה ממוקם בפטה. ניתן למצוא את זה ממערב לאקרה והוא כבר זמן רב היעד הפופולרי ביותר לספורט ימי.

עבור חובב הטבע אז ביקור באחת משמורות הטבע הרבות מתבקש. שמורת חיות הבר אובאבי, הפארק הלאומי ביאה, הפארק הלאומי בוי, שמורת החפרפרת ופארק הטבע קאקום הם כולם אפשרויות מכובדות ומהנות לאפשרויות חיות בר וטיולים. יערות הגשם באזורים אלו מרהיבים והסיורים המאורגנים מומלצים מאוד.

הפארק הלאומי שומה הממוקם מצפון לגאנה הוא ביתם של חיות בר כמו תאו, בבון, חזיר יבלות, תנין ופיל. כדי לבקר בפארק הלאומי חפרפרת, עליך להיות בעל תחבורה משלך. זה יכול להיות חיסרון, אבל שכירת רכב משלך היא זולה למדי, במיוחד אם העלות מחולקת בין קבוצה.

כדי להיכנס לגאנה אתה חייב להיות בעל ויזה. יש להצטייד גם בהוכחת חיסון נגד קדחת צהובה עם ההגעה. מלריה וקדחת דנגי הם גם סיכונים בריאותיים גדולים בגאנה, ומומלץ לנקוט באמצעי זהירות נגד מחלות כאלה. זה גם הגיוני לשתות רק מים מטופלים ולאכול אוכל טרי וחם.

האקלים בגאנה חם מאוד ונשאר כך לאורך כל השנה. אז זה באמת תלוי בעצמך מתי אתה רוצה לבקר במדינה הזו. האקלים הטרופי מגיע עם גשם טרופי אז אולי כדאי לנסות ולהימנע מחודשים אפריל עד יוני כאשר הגשם נפוץ יותר. צפון גאנה נוטה להיות האזור החם ביותר, אז הימנע ממנו אם אתה מעדיף אקלים קריר יותר או תמשיך לשם אם אתה דומה לאקלים הדביק והחם.

המטבע של גאנה הוא הסדי הגנאי. יוקר המחיה בגאנה סביר ויכול להתאים אפילו לתקציב המצומצם ביותר. לינה, אפילו הבסיסית ביותר היא נקייה, נוחה וזולה. זה יכול להפוך את גאנה ליעד אידיאלי עבור כל המטיילים המחפשים טעם של אפריקה אך ללא ההוצאות העצומות.Source by Ian Duncan

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x