השכרת סירות וויקבורד וסקי מים יוטה, אריזונה, נבדה, קליפורניה, איידהו וקולורדו.

ההבנה כיצד להפעיל את השכרת סירות הוויקבורד שלך יכולה להיות קשה ולכן אנו מציעים הדרכה על המים עם כל הציוד שלנו. אנו יכולים ללמד אותך כיצד להימנע מנזק לאחרים סביבך ולסירה. לכל נהגי הסירות / מדריכים שלנו יש רישיון שיט מוסמך בין אם אתם שוכרים או משכירים את הסירות המדהימות האלה, כך שתוכלו ליהנות מהחוויה הטובה ביותר בכל אגם שתבחרו. בואו לחוות את כל האגמים והמאגרים במדינות המערב.

שייט נוצר עבור אנשים שאוהבים שייט על ידי אנשים שאוהבים שייט. אנו מבינים שלא לכולם תמיד יש את האמצעים או את הזמן להתמודד עם בעלות על סירות. השירות הוא העסק שלנו, ואנו מחויבים לספק ללקוחותינו את החוויה הטובה ביותר על המים. בין אם אתם שוכרים סירה ונהג, או שוכרים סירה בעצמכם לא תתאכזבו מהסטנדרטים שלנו בנושא סירות וציוד. אנו משתמשים בסירות התחרות הטובות ביותר מ- MasterCraft וציוד ספורט מים מבית Hyperlite. אנו רוכשים ציוד חדש מדי שנה כדי לוודא שלקוחותינו מקבלים את הטוב ביותר בציוד ספורט ימי! אנו מציעים גם שירותים רבים כדי להפוך את החופשה שלך לאגם לקלה ומהנה, כמו משלוח ואיסוף, שירותי מזון, השכרת waverunner, שיעורים וחבילות נופש הכוללות. אנחנו יכולים לדאוג לכל דבר שהיית רוצה שנעשה, רק שאל!

להלן מספר דברים נוספים שאנו מציעים: התמחות בשירותי וויקטבורד תחרות וסירות מים ושירותי צ'רטר. אופנועי סקי, Waverunner והשכרת כלי שיט PWC. השכרת ציוד ספורט מים היפרליט והובלה / השכרת רכבים. שירותי משלוחים לכל האגמים והמאגרים. חבילות נופש לאגמים מרכזיים כולל אגם פאוול, אגם מיד, אגם מוהאווה, אגם טאהו, אגם דובי, אגם שאסטה ועוד. אם זה קשור לספורט ימי אנחנו עושים את זה!

בואו לחוות את הריגוש של ספורט ימי בחיק הטבע! למד וויקבורד, סקי מים, סקייט ער, גלש השכמה, קרש ברך, כיסא אוויר, צינור ועוד. רכבו כמו מקצוען באמצעות סירות התחרות והציוד העדכניים ביותר על סירה חדשה ברמה עולמית המונעת על ידי נהג מקצועי. שירות הסירות השכר שלנו הוא המומחיות שלנו! זו הדרך לחופשה עם קבוצת חברים, עסקים או משפחה.

תן לנו לטפל במשלוח שלך לכל אגם, סע על הסירה ונקה אותה, כך שיהיה לך ולחבורה שלך יותר זמן ביחד, ובמים. מציע שיעורים והדרכה החל מהשגת הנסיעה הראשונה שלך ועד לשכלול הנחיתה של הטריק האהוב עליך. יש פעילות לכולם, אפילו לילדים הקטנים.

מתמחה בשירותי השכרת סירות וייקבורד וסקי מים ושירות צ'רטר. אופנועי סקי, Waverunner והשכרת כלי שיט PWC. השכרת ציוד ספורט מים היפרליט והובלת / השכרת רכבים. שירותי משלוחים לכל האגמים והמאגרים. חבילות נופש לאגמים מרכזיים כולל אגם פאוול, אגם מיד, אגם מוהאווה, אגם טאהו, אגם דובי, אגם שאסטה ועוד. אם זה קשור לספורט ימי אנחנו עושים את זה!

בואו לחוות את הריגוש של ספורט ימי בחיק הטבע! למד וויקבורד, סקי מים, סקייט ער, גלש השכמה, קרש ברך, כיסא אוויר, צינור ועוד. רכבו כמו מקצוען באמצעות סירות התחרות והציוד העדכניים ביותר על סירה חדשה ברמה עולמית המונעת על ידי נהג מקצועי. שירות הסירות השכר שלנו הוא המומחיות שלנו! זו הדרך לחופשה עם קבוצת חברים, עסקים או משפחה

וודא שהחברה מציעה השכרת סירות עם לוח התחרות העדכני ביותר וסירות סקי מים מבית מסטרקראפט, השכרת ציוד ספורט ימי והשכרת רכבים.Source by Jason St.

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x