הלם מדבקות בתערוכת היאכטות מחפש רבות חלופות

שוקל לרכוש יאכטה, אבל לא בטוח אם ההשקעה 1M + היא בשבילך. ובכן, תחשוב שוב. ישנן חברות שיכולות להפוך את בעלות היאכטה לא רק לחוויית יאכטות מהנה, אלא גם במחיר סביר וללא סיכון.

אנו יודעים שאנשים עוסקים בהרבה פעילויות להנאה, ויאכטות היא אחת הפעילויות הכי כיפיות. בעלות על יאכטה יוקרתית מגיעה עם יוקרה כלשהי – מעין סמל סטטוס. הסיבה לכך היא בעיקר שיאכטות עולות מיליונים לרכישה ולתחזוקה. ועם עלות כה גבוהה, אפילו העשירים בוחנים דרכים חלופיות להחזיק יאכטה יוקרתית ללא כל טרדות התחזוקה.

כשאנחנו רוכשים יאכטה בפעם הראשונה ההתרגשות קיימת, ולמרות שהיאכטה היא פנטזיה עבור רובנו, בואו נודה בזה שיש רק כל כך הרבה ימים שתשתמשו בה באופן ריאלי. הבעיה היא שהתחזוקה לא יכולה לחכות לך שתחזור, זוהי משימה קבועה וקבועה בזמן שאתה מחזיק ביאכטה. ביטוח דורש לעתים קרובות קפטן במשרה מלאה. לחלק מהקפטנים יש את הידע הבסיסי של מכניקה וניקיון, אבל זה לא משהו שהם אוהבים לעשות. סביר להניח שתצטרך להוסיף צוות נוסף להברקה, מכניקה, חשמל, ניקיון וכן הלאה. יש שחושבים שהם יכולים לשמור על היאכטה במים ללא מעט תחזוקה או לחשוב היטב לחשוב שוב: צריך להחליף מסננים, לבצע החלפות שמן, לנקות את התחתית מצמיחת סוכריות, לנקות מסננות. , יחידות מיזוג אוויר מטופלות, גנרטורים ומנועים זקוקים לשירות גם כן. הרשימה היא אינסופית. מכונאים וחשמלאים ימיים גובים שקל גדול עבור עבודתם וככל שהכלי גדול יותר כך הכיסים שלכם צריכים להיות עמוקים יותר. אז בנוסף למחיר הרכישה של היאכטה היו מוכנים להגיש עוד 10% מדי שנה מהעלות המלאה. לא מנסה להרתיע אותך מלהנות מאורח החיים של היאכטות להיפך פשוט להיות כנה עם מה זה כרוך בבעלות יאכטה על הסף. למעשה, אנו מעודדים אותך לבצע את המחקר שלך. אלה מכשולים שאנו מנסים לא לחשוב עליהם, או שאנו חושבים שאיכשהו הם יעלמו כאשר אנו עסוקים המכושפים מיופי אורח החיים של היאכטות, היאכטה עצמה והיוקרה הנלווית אליה.

מה אם היית יכול לקבל את העוגה שלך וגם לאכול אותה? מה שאני מתכוון לזה הוא לקבל את היאכטה שלך, לחלוק את ההוצאה שלך עם בעלים אחרים ובכל זאת להתגאות בבעלות, בהון ולהשתמש ביאכטה כאשר תרצה להשתמש בה. מה דעתך על חברת בעלות חלקית שתספק לך צוות שיוט משלך, צוות ניקיון, שוער פרטי שעושה את כל הסידורים שלך, צוות אחזקה, מכונאי, מהנדס חשמל, שירותי כביסה, רק כדי לציין כמה. בקיצור, חברה גדולה יכולה להכין את היאכטה שלך כשאתה מסיים וכאשר אתה מסיים הצוות שלך דואג להכל. זה יעזור לך מאוד לשמור על הוצאות היאכטות. והכי חשוב שאף אחד חוץ מעצמך לא יידע שאתה לא הבעלים של היאכטה על הסף.

יאכטה יוקרתית היא לא הסירה ה'יומיומית 'שלכם. גודל יאכטה נע בין 40 רגל ל 328 רגל אורך. זה מספק הרבה מקום להנאה – יש לכם מספיק כיף בזמן ההפלגה על המים. אחרי שאמרת שזו יאכטה כפי שכולנו יודעים היא נכס שפחת אז אל תתפלאו אם המיליונים שאתם משלמים היום שווים רק כמה מאות מחר. אם זה לא משנה לך אז תפסיק לקרוא את זה -בעלות על יאכטות שברירית היא לא בשבילך.

עכשיו לאלו מכם שרוצים יאכטה יוקרתית והיכן שהוחלות השקעות, חשוב לקרוא הלאה כיוון שיש דרך להשקיע בתבונה ללא הפסד מוגזם. יאכטות מגיעות עם בקתות יוקרה שיכולות להכיל כמה שיותר אורחים, לפעמים עד שתיים עשרה או יותר. חברים, בני משפחה או עמיתים עסקיים יכולים להצטרף לכיף, ומקום לא יהווה בעיה. יהיה להם מספיק מקומות לינה כדי שהטיול שלהם יהיה די מרגיע וכל כך כיף. סגירת עסקאות ביאכטות נפוצה גם בקרב אנשי עסקים.

ישנן גם הטבות מס בהן תוכל למחוק עד 500,000 $ ועם חברת בעלות חלקית, הן פועלות כחברת הניהול שלך, אנו יכולים גם לשכור את השבועות שבהן לא תשתמש, כך שתוכל לנטרל כל הוצאה. אנשים רבים ישמחו להחזיק יאכטה בכדי ליהנות מכל המתקנים הללו וגם מהאפקט הקלאסי הנלווה אליה. מה עם מיני בר או מטבח על הים? רוב היאכטות מגיעות עם בר או אזור בידור פנימי וחיצוני, וברמנים מקצועיים שמוכנים לערבב ולהגיש לכם את הוויסקי האהוב עליכם. עלו על הסיפון בערבים ו'תרטיב את המשרוקית שלך 'עם נוסעיך בזמן שאתה בוהה אל הים. דבר על הכיתה! חדרי אוכל מעוצבים דק נמצאים בדרך כלל ביאכטות יוקרתיות. לאורחים שלכם בוודאי תהיה חווית אוכל מרגשת. יותר מכך, ניתן גם לסעוד בחוץ כדי לעזור לאורחיכם ליהנות מיופיה של השקיעה ומהים עצמו.

עם זאת, מכשול אחד גדול הוא המחיר והוצאות התחזוקה. זו כבר לא צריכה להיות בעיה, שכן בעלות על יאכטות חלקית מיועדת לאנשים שרוצים ליהנות מהיוקרה של בעלות על יאכטות ללא הוצאות תחזוקה וטרחה של בעלות. מה עוד? – אתה ממשיך בסטייל והולך בסטייל, מבלי להתעסק בניקיונות או בטרדות תחזוקה, שכן חברת הניהול דואגת להכל.

תארו לעצמכם תרחיש מקרה זה: אתם מסכימים לפגוש את המשפחה או את השותף העסקי שלכם במועדון היאכטות לכמה שתייה בזמן שאתם מחכים לשאר בני המשפחה שיצטרפו אליכם. בינתיים, ילדיך, אשתך או נכדיך רוצים להשתזף או לשחק ליד הבריכה במועדון היאכטות. עכשיו כשהגיעה כל המשפחה אתה מוכן ליהנות מההפלגה שלך על היאכטה הפרטית שלך אל פלורידה קיז. הקפטן והצוות מחכים לכם ליד היאכטה הפרטית שלכם. הדיילת מגישה לכם כמה משקאות לפני היציאה. אתה מפליג משם כדי ליהנות מהזמן שלך עם המשפחה או עם מקורבי עסקים וכאשר הטיול שלך מסתיים אתה פשוט יוצא לכיתה והצוות מתכונן לניקיון ולתחזוקה. כן, זה כל כך פשוט! וכן, זו הדרך הטובה ביותר להחזיק יאכטה!Source by Andrea Zecevic

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x