הכנת המצלמה שלך לצילומים מתחת למים

מצלמות הווידאו GoPro Hero ו- Hero2 מצוינות לצילום סרטונים במים ומתחת למים. ישנן אפשרויות ואביזרים רבים גם להתקנת המצלמה והתקני הבטיחות. מצלמת GoPro יכולה לצלם סרטונים נהדרים של ספורט ימי כמו גלישה, גלישת רוח, צלילה, שנורקלינג, מגלשות מים, אבובים, סקי מים, דיג ובריכות בחצר האחורית. כמעט כל סוג של פעילות מים יכול מאוד להיות מוקלט בקלות וביעילות תוך שימוש במצלמת GoPro.

בעת צילום שקוע, חשוב מאוד להשתמש בעדשה הסטנדרטית (השטוחה). אחרת התמונה תצא בצבעים משעממים. כמו כן, רבים ניסו להשתמש במכסה עדשה עשה זאת בעצמך בנוסף למארז העמיד למים, אשר יכול לאפשר לתמונה להיות בפוקוס ועדיין לספק רזולוציית 1080p. כמו כן, ישנו דיור "צלילה" חדש הכולל משטח שטוח שעובד בצורה יעילה יותר מתחת למים בהשוואה לדיור "הכיפה" הסטנדרטי.

GoPro כוללת גם גב "צף" לדיור התת -ימי. זוהי חבילה צפה דביקה שתציל את המצלמה והדיור אם ייפלו כשהם בתוך המים. החלק האחורי הצף לא רק מרחף את המצלמה והדיור, אלא שבאמת נראה שהוא מצויד בכדי לצוף כל סוג של הר, למעט הרכבה הדביקה שהיתה משתמשת בה לחיבור הדיור לגלשן. אם משתמשים במתקן ההדבקה, מומחים ממליצים להוסיף סוג כלשהו של קשירת בטיחות לגלשן או למשטח אחר במקרה שהרכבת הדבק נכשלת בתוך המים.

מצלמת ה- GoPro נותחה באמצעות הדיור התת -ימי שלה בעומק של 200 רגל במשך יותר מ -60 דקות מבלי לדלוף. זה נכון גם בין אם לתל יש הר "צלילה" השטוח ובין אם הרכבה הסטנדרטית ל"כיפה ".

בזמן ההקלטה שקועה, מסנן אדום בהחלט יכול לסייע לסולם הצבעים שהוא ירוק וכחול במידה רבה. ישנם מסננים אותם ניתן לחבר לבית הרגיל כדי להתאים מסנן אדום. צבע המים בהיר יותר, והחפצים במים נראים בצבע אמיתי יותר.

פעם אחת, מצלמת GoPro הוטלה על ידי גולש רוח והתאוששה לאחר חודשיים על ידי גולש. המצלמה שבתוך הבית לא נפגעה ולא הייתה דליפת מים. סרטו של גולש הרוח נשאר במצב טוב, וגם ההיסטוריה של המצלמה שנסחפה לתחתית קרקעית הים הרדודה הושלמה.

מצלמת ה- GoPro היא באמת מנצחת אמיתית, ברגע שהיא משתנה, לצלם מתחת למים. התמונות והסרטונים ברזולוציה גבוהה גורמים לכל חוויה מתחת למים להתעורר לחיים עם פעולות וצבעים מסנוורים.Source by John D Meyers

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x