ההבדל בין T304 ל-T316 כלי בישול מנירוסטה ללא מים

כאשר קונים כלי בישול ללא מים, חשוב לקבוע את סדר העדיפויות שלך. באילו כלי בישול סביר להניח שתשתמש? איזה סוג של מנגנון בקרת קיטור תרצה – שסתום קיטור או כפתור בקרה תרמו? כדי להיות מסווג ככלי בישול ללא מים, כלי הבישול חייבים להיות בני 5 שכבות לפחות, בעל סוג של שסתום בקרת קיטור ותחתית שטוחה ומכוסה המכילה את שכבות המתכת המוקפות בנירוסטה. כלי בישול ללא מים נמכרים בדרך כלל באינטרנט, במסיבות ביתיות או בירידים של מדינה ומחוז. כלי הבישול הנמכרים בסביבות של חנויות כלבו הם בדרך כלל 3 שכבות. כלי בישול ללא מים בגלל הרכבם ובנייתם ​​יקרים יותר מכלי בישול רגילים. עם זאת, גם בשוק כלי הבישול ללא מים, יש טווח מחירים לא קטן בין המתחרים. רוב כלי הבישול ללא מים הם T304 נירוסטה כירורגית. לכלי בישול T304 יש את היתרונות הבאים כולל עמידות בפני קורוזיה, עמידות בטמפרטורה, הגנה על טעמים וקלות ניקוי. עם טיפול ותחזוקה נאותים, כלי בישול זה ישמור על הברק והיופי שלו לכל החיים. לאחרונה, כמה חברות החלו להשתמש ב-T316 בכלי הבישול שלהם. למרות שיש כמה הבדלים ברורים בין השניים, העין הנראית לא יכולה לזהות שום הבדל בין השניים. יתר על כן, אין הבדל מובחן גם בטעם. מה אם כן ההבדל בפועל בין שתי דרגות הנירוסטה?

סוג 304 מכיל 20% כרום או יותר ו-10% ניקל, מגיע עם 0.08% פחמן. הוא משמש לציוד לעיבוד כימי, לתעשיות מזון, חלב ומשקאות, למחליפי חום ולכימיקלים מתונים יותר. בתעשיית כלי הבישול, הפלדה 304 משמשת לרוב בתהליך הייצור. ל-T304 יש את היכולת לעמוד בפני פעולת המאכל של חומצות שונות המצויות בפירות, בשר, חלב וירקות. לכן, הוא משמש לעתים קרובות עבור כיורים, שולחנות, כדי קפה, כיריים, מקררים, מכשירי חלב ושמנת ושולחנות קיטור.

סוג 316 מכיל 16% עד 18% כרום ו-11% עד 14% ניקל. סוג 316 מכיל גם 2% מוליבדן. המוליבדן מתווסף כדי לסייע בעמידה בפני קורוזיה לכלורידים (כמו מי ים ומלחי הסרת הקרח.) סוג 316 היא הפלדת אל-חלד העיקרית המשמשת בסביבה הימית, למעט ברגים, ברגים, אומים וחברים אחרים שבהם חוזק ו יש צורך בהתנגדות ללבוש. אז סוג 304 משמש בדרך כלל.

האם ההבדלים שצוינו לעיל מצדיקים הוצאה של יותר מ-$3000 עבור Saladmaster שמשתמש כעת בפלדת אל חלד 316? Saladmaster מציעה מוצר נהדר אבל אנשים רבים פשוט לא יכולים להרשות לעצמם השקעה כזו בכלי בישול. כאשר משווים בין שני הציונים, ההבדלים זניחים. כאשר נחשף לתנאי מלח ים קשים 24 שעות ביממה במשך 7 ימים בשבוע, T316 יחזיק מעמד זמן רב יותר בתנאים אלו. אם נחשף לריכוזים גבוהים של נתרן כלורי, T316 בהחלט עדיף. לכן, אם הייתם שמים כוס אחת של נתרן כלורי (מלח שולחן) לתוך 4 אונקיות מים על בסיס יומי, תרוויחו משימוש בנירוסטה 316 על פני 304.

אם אתה שוקל לרכוש כלי בישול זה, שתיים מהשאלות העיקריות שלך צריכות להיות: (1) איזה ערכת כלי בישול מציעה את החלקים שסביר להניח שאשתמש בהם? (2) איזה סוג של שסתום בקרת קיטור הייתי מעדיף – ערך בקרת הקיטור עם ידית פתיחה/סגירה או ערך ה-Thermo-control שיש לו חוגה מקודדת צבע המראה את טמפרטורת הבישול באופן גלוי.

כלי בישול ללא מים הם השקעה לכל החיים. בעוד שכלי בישול T316 עשויים להיות האפשרות הטובה ביותר לשימוש ימי, רוב הטבחים יכולים להרגיש בנוח להשתמש בפלדת אל חלד כירורגית T304. אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם כמה אלפי דולרים עבור כלי בישול חדישים, אל תתביישו. אתה עדיין יכול לקנות כלי בישול איכותיים ללא מים בשבריר מהעלות הזו. בדוק את האתר שלנו – כלי הבישול של גורמה לכמה מבצעים נהדרים על כלי בישול ללא מים. בנוסף, אנו מציעים טיפים לבישול עם כלי בישול ללא מים, ניקוי כלי הבישול מנירוסטה ומתכונים נהדרים לנסות עם כלי הבישול ללא מים.Source by Marcia Klun

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x