האם טילפיה היא בחירה טובה לאקוופוניקה?

Tilapia הוא אחד מסוגי הדגים הפופולריים ביותר לחקלאות ימית במקום השלישי מאחורי קרפיון וסלמון. כתוצאה מכך, היא הפכה לבחירה תכופה לאקוופוניקה. Tilapia לגדול במהירות ולהגיע גודל אכילה בתוך 6 עד 7 חודשים והם דג טוב לאכול. תוכלו למצוא את Tilapia בתפריט במסעדות רבות.

מבחינה היסטורית, tilapia היו מקור מזון במשך מאות שנים ולפעמים הם נקראים "דג פטרוס הקדוש" בהתייחס לדגים המקראיים שנלכדו בכנרת. הם מקור מזון חשוב ברחבי העולם ומגדלים אותם במדינות רבות.

יתרונות הטילפיה באקוופוניקה

Tilapia לגדול מהר יכול לסבול צפיפות גבוהה מה שאומר שהם יכולים להישמר במספרים שיספקו חומרים מזינים רבים הדרושים לגידול הצמחים שלך. למרות שהם דגי מים מתוקים, הם יכולים לסבול תנאי מים קיצוניים ואף שרדו בים סלטון שיש בו מים כל כך מלוחים שהוא הורג דגים ימיים. הם יאכלו אצות ומזון צמחי אשר יקטינו את עלויות מזון הדגים שלכם.

כמקור מזון, לאלפיה יש הרבה חלבון ובעל טעם עדין שטוב למי שלא אוהב דג בעל טעם דג. לאלו שאוהבים יותר טעם, הטעם המתון עשוי להיות משיכה לאחור.

Tilapia זול יחסית לרכישה וניתן לרכוש אותו מכמה מקורות מקוונים ואפילו ב- eBay. כל שעליך לעשות הוא לחפש "איפה קונים אמנון" ותמצא הרבה מקומות מהם תוכל לרכוש אמנון.

החסרונות של Tilapia ב- Aquaponics

למרות שהאפילפיה יכולה לסבול תנאי מים גרועים, הם רגישים לטמפרטורה ואינם מצליחים במים מתחת ל -70 מעלות צלזיוס. אז אם תבחרו בא tilאפיה, מערכת האקוופוניקה שלכם כנראה תצטרך להיות בתוך הבית.

מדינות רבות בארצות הברית ובמדינות מסוימות אוסרות או מגבילות את הטפילה מכיוון שהן נחשבות למין פולשני שיכתיר דגים מקומיים אם הן משוחררות במים המקומיים. כמה מדינות, כמו נבדה שבה אני גר, דורשות אישור או רישיון כדי לגדל או לשמור על אמנון.

סיכום

Tilapia הם בחירה טובה ופופולרית לאקוופוניקה, במיוחד אם אתה רוצה לגדל דגים כמקור מזון. הם יכולים לסבול תנאי מים גרועים אם כי זה לא תירוץ לאי שמירה על איכות מים טובה במערכת שלך. אם תחליט לגדל אמנון, ודא שהם חוקיים באזור שלך וקבל את רישיון ההיתר המתאים במידת הצורך.Source by James Youngblood

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x