דרכים מוחלטות לשימור כוכב ים

איננו יכולים להכחיש כי כוכבי ים הם בין היצורים היפים ביותר של האוקיינוס. הם מסתוריים ומדהימים. אנשים, מבוגרים וצעירים כאחד, אוספים את בעלי החיים האלה כדי לשמור בתוך בתיהם כמזכרות ממסעות החוף שלהם.

אם אתה צריך לצאת לחופשת חוף בקרוב, שימור כוכבי ים זה מתנה נהדרת. שימור דגי כוכבים קל ופשוט. כדי לשמור על כוכב ים בצורה תקינה הוא צריך את הדברים הבאים; אלכוהול איזופרופיל, או אם אתה יכול לאבטח פורמלדהיד, על אחת כמה וכמה.

אם אתה רואה במקרה כוכב ים, ודא מיד שהדבר מת, תוכל לגלות זאת בקלות על ידי הפוך של כוכב הים ולראות כל תנועה. אם כוכב הים עדיין חי, אל תחשוב אפילו לקחת אותו איתך הביתה. במקום זאת, החזר אותו לים. תן הזדמנות לחיות הכוכבים, כיוון שכוכבי ים בדרך כלל זוחלים לאורך החוף כדי לחפש מזון. אנשים אחרים ינסו לנקות את כוכב הים וחלק לא. ניקוי זה לפני השימור עובר דרך ארוכה. דלל את חומר הניקוי הנפוץ שלך בתוך דלי מים. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, יש להשרות את כוכב הים באלכוהול איזופרופיל או פורמלדהיד. משרים את כוכב הים בתמיסה זו למשך כ -4 ימים. אם אין לך זמן לשמר את כוכב הים במהלך הטיול שלך, וודא כי ייבשת לחלוטין את הדג מיד לאחר הכביסה. ייבוש כוכב הים הוא תהליך פשוט מאוד, רק תן לו לצנוח תחת אור שמש ישיר, ואתה אמור להיות בסדר. נקט זהירות נוספת בזרועות כוכב הים. על מנת למנוע סלסול של זרועות כוכב הים, טוב לשים עליו משקל. אחסן כראוי.

בתהליך ייבוש כוכב הים, צפוי שירח ממנו ריח. זה נורמלי לחלוטין ובדרך כלל ייעלם ברגע שהוא מתייבש. שים את כוכב הים במקום יבש של הבית שלך. ישנן שיטות רבות להצגת כוכב ים. אנשים אחרים משתמשים בקופסה כדי להכניס את כוכב הים פנימה. פרקטיקה זו מבטיחה כי הנזק ייצמצם למינימום מכיוון שחיות המים הללו לאחר שהתייבשו הן שבירות מאוד. תוכל גם להסתכל על שימוש במיכל שקוף. חלקם מעדיפים להשתמש במדפים להצגת כוכבי הים שלהם ופריטים אחרים מחופשת החוף שלהם. היזהר מכך שחרקים ועכברים לא יאכלו לתוך כוכב הים, הכימיקלים המשמשים לטיפול בכוכבי הים יתדרדרו עם הזמן וכאשר זה יקרה הריקבון יכנס.

על ידי שימור יצור הים המדהים הזה, תוכלו גם להגן על זכרונות החוף הנהדרים שלכם.Source by Christopher Capala Ubas

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x