דרבן – מגרש המשחקים של דרום אפריקה

דרבן נקראת מגרש המשחקים של דרום אפריקה מכיוון שהיא עיר תוססת עם הרבה תרבות אקלקטית מבחינת אוכל, סיורים ופסטיבלים מקומיים. היא גם עיר קוסמופוליטית במיוחד. ישנן מספר זירות ספורט וכל אירועי הספורט הגדולים בדרום אפריקה מתארחים בעיר היפה והתוססת הזו.

יש כמה דברים לעשות כאן והילדים ייהנו לבלות בדרבן. יש מקומות כמו Marine World, בתי קזינו, שווקי פשפשים וקניונים שהם אטרקציות חזקות למבקרים. אנשים מארצות הברית ואנגליה או צרפת לא יראו את זה שונה מאוד כאן, אך הם יכולים להיות בטוחים שלכל המקומות יש מתקנים מודרניים.

הדרך האמיתית לחקור את דרבן היא בנסיעה ברכבת לביקור בעירייה ובמוזיאון. בדרבן, בהיותה עיר קוסמופוליטית, יש כל מיני אנשים מרקעים דתיים שונים. Jumma Masjid המרהיב וכנסיית ויקטוריה מהווים גם אתרים חמים.

האטרקציה המושכת ביותר של דרבן היא חוף הים והיא נקראת מייל הזהב. חולות הים נראים כמו זהב בשמש הזוהרת וזו הסיבה שהוא נקרא בשם. אורכו כ -6 קילומטרים ותוכלו למצוא את כל קהל התיירים הנופש על קטע זה לבדו. מתקיימות כאן כל מיני פעילויות כמו שחייה, דיג, סקי מים וגלישה. כמו כן תמצא ריכוז כבד של אמנים כמו אמני קריקטורה, קריקטוריסטים וציירי פנים בחזית החוף שמחכים שתשתתף במשהו.

באופן כללי דרבן מציעה בידור מסוג אחר בדרום אפריקה כולה המשותף לשאר העולם אך הוא עדיין מצליח לשדר אווירה וריגוש ייחודי.Source by Pauline Go

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x