גראנד קיימן – באמת גן עדן

גרנד קיימן מפורסמת בעולם במיוחד בקרב תיירים בזכות האטרקציות המרהיבות שלה כמו צלילה ושנורקלינג. זהו הגדול מבין שלושת איי קיימן. שני איים נוספים הם קיימן בארק וקיימן הקטנה. כל שלושת האיים ממוקמים במערב הים הקריבי ונשלטים כשטח בריטי מעבר לים. הטרגדיה הגדולה ביותר באי זה היא היעדר מים מתוקים טבעיים. חוץ מזה, הוא נהרס קשות על ידי הוריקן איוון בשנת 2004. למרות אסונות עזים כאלה, הוא מאיר באופק של תעשיית התיירות.

תעשיית התיירות בגרנד קיימן

התיירות בגרנד קיימן חולקת כ -50% מהתוצר. לצד מיקומים מדהימים, האי מציע מסעדות משובחות, שתייה, צלילה, שנורקלינג, לינה וקניות.

1) חוות הצבים של קיימן מפורסמת בזכות הזנים הרחבים שלה של אוספי הצבים. מהקטנים ביותר ועד למעלה מ- 400 ק"ג צבים במשקל זמינים כאן.

2) חוף בית הקברות ממוקם בקצה הצפוני של חוף של שבעה קילומטרים. זה פשוט מקום מדהים עם שנורקלינג ממש מהחוף.

3) המוזיאון הלאומי של האי קיימן, מוזיאון האוצרות הימיים של קיימן והפארק הבוטני של המלכה אליזבת השנייה קרובים מאוד זה לזה ומכאן שהוא הופך למרכז התיירות העיקרי של האי.

4) פסטיבלים כמו Batabano, Gimistory ופסטיבל שבוע הפיראטים נופלים בחודשים אפריל ונובמבר. עונות הפסטיבל הללו גורמות לזרימת תיירים אדירה באי.

5) הרגע המפתה ביותר לצעירים זמין כאן בצורה של מכוניות והשכרת קטנועים. אבל, הגיל שלך חייב להיות 21 שנים ומעלה.

6) ספינות שייט הן עוד חוויה מהנה מאוד כאן. ג'ורג 'טאון הוא נמל פופולרי במיוחד במיוחד עבור קווי שייט רבים במסלולים המערביים הקריביים.

7) חופשת איי קיימן מפורסמת גם בגולף. בדרך כלל, תרבות נופש של חמישה כוכבים פופולרית במיוחד בקרב חובבי גולף. מרכזי גולף פנטסטיים רבים נמצאים כאן וכל אחד מהם טוב באותה מידה. מרכזים אלה מפורסמים גם באירועי גולף בינלאומיים.

8) מקומות תיירותיים מתחת למים עשויים להיות רעיון מוזר ובלתי ייאמן אבל זה אפשרי כאן בעיר סטינגריי. הוא מורכב מסדרות של מוטות חול מים רדודים. הוא מספק הזדמנות בלעדית לתקשר עם בעלי חיים ימיים.

מזג אוויר ותיירות בגרנד קיימן

הטמפרטורה הממוצעת של האי מסתובבת סביב 29-390C במהלך הקיץ. בחורף הוא יורד עד 190 מעלות וממוצע נשאר 200 מעלות צלזיוס. לתעלה האוקיאנית באי זה יש נראות יוצאת דופן. אז, הטמפרטורה והראות יוצרים כאן מצב אידיאלי לצלילה.

לפיכך, האי גרנד קיימן הוא בהחלט מיקום תיירותי מפואר. להלן מגוון רחב של אטרקציות, החל ממראות מדהימים ועד לחופים ומגרשי גולף. מצב אקלים אידיאלי הוא יתרון נוסף עם האי הזה. אפילו הממשלה מקדישה תשומת לב כנה לתיירות כאן ומסייעת באופן בולט בפיתוח תשתיות. זה היה ברור גם כי יותר מ -50% מהתוצר הכולל מגיע מתעשיית התיירות.Source by Nav K Singh

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x