בלי גלים – בלי גלישה היום – מהן האלטרנטיבות שלך?

אם אתה איש מים, יום ללא גלים לגלישה פותח אופקים חדשים לגמרי לפעילויות מים. לפעמים זו ברכה, מעין דחייה. האם אי פעם נמאס לך לגלוש כל יום? אל תענה על השאלה הזאת! שקול את כל האפשרויות העומדות לרשותך אם אין גלים לגלוש.

הנה כמה סוגי גלשנים ליום ללא גלישה:

· מה ניש

· סקימבורד

· ווייקבורד

· לוח משוטים

· גלשן גלישת בריכה

יש לך כמה אלטרנטיבות ממש טובות. אתה יכול לקחת את ה-SUP שלך לים או לגוף המים הקרוב ולצאת לשייט פנאי או אימון גופני נהדר. נראה כי יותר גולשים מוסיפים SUP לרטט שלהם. משפחות רבות מוסיפות אחת או שתיים SUP או אפילו יותר כך שכל אחד מבני המשפחה יכול להיכנס למים. אם אין להם SUP, הם יורדים לחנות הגלישה המקומית שלהם או לחנות להשכרת ספורט מים ומשכירים אחד ליום תמורת סכום סמלי מאוד.

כפי שציינתי במאמרים קודמים, חתירה בסטנדאפ הפכה לפעילות פופולרית מאוד עבור יחידים ועבור משפחות. זו הפכה לדרך נהדרת ליהנות תוך כדי אימון גופני טוב, שיוט בעצמך בנתיב מים, הצטרפות לקבוצת החברים המקומית שלך או מועדון SUP והפיכת חווית ה-SUP שלך לעניין חברתי. שקול להוסיף SUP לרטט הגלשנים שלך.

אם אתה צעיר יותר, או אדם עם הרבה אנרגיה, אתה יכול לצאת לסקימבורד. סקימבורד הוא גלשן קטן המיועד לרחפן או להחליק במים רדודים מאוד כשאתה עומד עליו. אתה יכול לרפרף במים רדודים עד 1/8 אינץ' או פחות. על מנת לרזות, אתה רץ הכי מהר שאתה יכול לסחוב את לוח הרחפן שלך, בונה מהירות ותנופה, מוריד את לוח החלקה במים הרדודים או במשטח רטוב, קופץ עליו ואז גולש ומחליק למרחקים ארוכים. בזמן שאתה בונה את רמת המיומנות שלך, אתה יכול לעשות סיבובים, סיבובים, קפיצות ולרכב קדימה ואחורה. היזהר מאוד כאשר אתה לומד כי אתה יכול לאבד שליטה ולנחות על התחת שלך על החול הקשה.

אתה יכול לרפרף על אגמים, נהרות וקווי חוף של כמעט כל גוף מים, אפילו על מדשאה רטובה, כל עוד אין סלעים או פסולת שיעכבו את הרפרוף שלך. חלק מהילדים הרוכבים על סקימבורד רוכבים עליהם על גבעות דשא בפארקים או במגרשי גולף. אתה יכול גם לגרור רוכב על הסקימבורד שלו מאחורי סירה או אפילו נגרר על ידי מכונית באמה. סקימבורד הוא אירוע מהנה והפך לספורט מקצועי קטן, עם יותר ויותר חברות שמייצרות אותו. רוב הסקימבורדים הם לוחות קשיחים העשויים מפיברגלס או עץ, אך קיימים בשוק גם לוחות רכים הנקראים "ה-ONE" שעוצב על ידי טום מורי ממציא לוח מורי בוגי.

וויקבורד הם אפשרות נוספת, אבל אתה צריך סירה כדי לגרור אותך. אתה יכול לרכוב מאחורי הלוח כאילו אתה גולש סקי מים או שאתה יכול לרכוב בעקבות הסירה המשחררת את החבל כאילו אתה גולש. כהערה מיוחדת, הובי אלטר נסע בעקבות סירת מנוע מלונג ביץ', קליפורניה לאי קטלינה, שנמצא במרחק של כ-26 מיילים ובספר השיאים של גינס. אתה יכול גם לרכוש וואקבורד שתוכנן במיוחד לווייקבורד או שאתה יכול להשתמש בגלשן שלך, SUP או סקיימבורד. רוב הגולשים, העוסקים בספורט זה, ישתמשו בגלשנים שלהם, ארוכים או קצרים.

גלישה במשוט היא עוד דרך נהדרת לבלות זמן על המים. לוחות משוטים קיימים כבר זמן רב ונעשו פופולריים בהוואי על ידי טום בלייק בתחילת שנות ה-1900. משוט משוטט במצב שכיבה או על הברכיים. עם זאת, אתה יכול לשבת על הלוח ולחתור בנחת ולבדוק את העלווה התת-ימית, דגים או לשוט מסביב וליהנות מהאוויר הצח ומהנוף. אתה יכול גם לחתור על הגלשן שלך כדי לשמור על עצמך בכושר חתירה. יש קבוצה קטנה של אנשים שמרוצים על משוטים. המירוץ המפורסם ביותר הוא מרוץ השנתי מולוקאי עד יהלום ראש בהוואי. זהו מירוץ אוקיינוס ​​פתוח קשה שבו חותרים בעבר איבדו את חייהם.

גלישה בגל מעשה ידי אדם הוא מקום נוסף שהפך לפופולרי משהו. ישנם פארקי גל עם גלי ים מדומים שחלקם גדולים עד 4 עד 6 רגל. ישנן גם מכונות גל עומד בהן מים נדחפים בכוח על קיר המדמה גל. גלשנים קטנים מיוחדים משמשים ומסופקים על ידי מפעילי מכונות הגלים העומדים. בריכות הגלים, פארקי הגלים ומכונות הגלים העומדות הן מעטות. חלקם די טובים, אבל רובם בינוניים במקרה הטוב.

אם אתם באמת צריכים הפסקה מהגלישה ולא מתחשק לכם לרכוב על אחד מהבורדים שהוזכרו למעלה, תשכחו מהספה ומהטלוויזיה. לך לחדר כושר ותעשה קצת אירובי, שרירי בטן והרם כמה משקולות. אתה יכול לקבל אימון נהדר ולהכין את עצמך לסשן הגלישה הבא שלך ולצאת מחדר הכושר בהרגשה נהדרת כי השגת משהו בעצמך. במאמר עתידי אדבר על שגרת התניה גופנית שכל הגולשים צריכים לעקוב אחריה. אספר לכם גם על אכילה בריאה, שהיא חלק גדול מהרווחה הפיזית שלכם, שתעזור לכם גם לשפר את הגלישה.

אז חברים, אל תתנו ליום ללא גלישה להפיל אתכם. הפק את המקסימום על ידי כך שיש לך את סוגי הגלשנים הנכונים בקוטר שלך שיאפשרו לך לגוון את חווית המים שלך. כל זה הוא חלק מהלמידה כיצד לגלוש בחיים. תהנה מהמים, לגלוש או לא לגלוש! זה פיצוץ!Source by Chuck Herpick

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x