ביקור בליברפול

היא גם עיר וגם רובע מטרופוליטן במרסיסייד הממוקם באנגליה. עיר זו ממוקמת בגבולותיו המזרחיים של שפך מרסי. ליברפול, שנוסדה בשנת 1207, נהנתה להיות העיר מאז 1880 וכוללת הרבה מקומות מרתקים. הדבר משך תיירים רבים שחוקרים את המקומות וגורמים לו לצמוח מעבר לגבהים גדולים יותר באופן בלתי נתפס.

העיירה ופאתיה כוללים מספר אתרי תיירות בלעדיים היסטוריים ולא היסטוריים. עם זאת, מה שהופך אותו למקום תיירותי מועדף הוא לא רק מגוון המבחר של מקומות הנוסעים, אלא גם אופי הנוף, האקלים והנוף הכללי של העיר.

כדורגל – אצטדיון אנפילד – בדומה למדינות וערים אחרות, זו התשוקה המרתקת ביותר בעיר. לכל אוהדי הכדורגל בחוץ, אתה בטוח על מה אני מדבר. באצטדיון הנהדר הזה יש גם ליברפול שיש לו פוטנציאל בלתי מוגבל לארח אינספור אוהדים בכל משחק נתון. בנוסף, מלבד אירוח תחרויות מובילות בליגת העל האנגלית, אצטדיון אנפילד מדורג כאתר האטרקציות למטיילים הרביעי הטוב ביותר בכל ליברפול. במהלך היום, אחד המועדונים הטובים ביותר באנגליה, מועדון הכדורגל ליברפול פותח את דלתו למבקרים בכל פעם שלא מתוכננים משחקים.

אולם סנט ז'ורז ' – האולם משקף יצירה אדריכלית מבריקה והוא שוכן במרכז ליברפול ברחוב הול. למבקרים ולמטיילים היוצאים מתחנת הרכבת הסמוכה, זה נשאר בניין מושך תשומת לב. לאחר שלקח יותר מעשר שנים, אולם סנט ז'ורז 'נבנה על ידי האדריכל והמעצב לונסדייל אלמס והושק רשמית בשנת 1854 לציבור ליברפול וכל אנגליה כאחד.

לאורך השנים האולם תואר כתיאור מושלם מסוגו שלו ומסוגנן בסגנון קלאסי על ידי נסיך אנגליה. הסיבה לכך היא שהוא מעוטר באופן בולט בתוך עמודי שיש מפוארים, צ'נדלרים ענקיים כולם קשורים ופסיפס משובח מאוד. ייחוד אחד בולט באולם הוא שהפילוסוף הגדול צ'ארלס דיקנס היה נותן לעתים קרובות קריאות בתוך הבניין.

מועדון הקפה קסבה – בר הקפה הנהדר הזה ממוקם גם בליברפול ומדורג כאתר האטרקציות התיירותי מספר אחת בעיר כולה. המקום הזה השתרש משנים אחורניות שבהן הוא הוכר כתופעת המוזיקה האמיתית והגדולה ביותר של המאה ה -20. זהו מקום מועדף על מוזיקאים ועוקבים כאחד והנוסעים לשם הודו פה אחד כי ביקור במועדון לאחר נסיעה של 5 שעות הוא באמת חוויה מספקת ורגשית. חוץ מזה, הוא נחשב לחלוץ כל גאוני המוזיקה בליברפול כולה. לכל התיירים המבקרים בליברפול, אל תדלגו על בית קסבה שחובה לראות.

המוזיאון הימי של מרסייד – כל מטייל שמוכן לחקור את הנמל המהודר של ליברפול, לא צריך לחפש עוד, המוזיאון הימי מרסיסייד נמצא ביישוב שלך. מגנט תיירותי נהדר זה הוא חובה.

מוזיאון מרסיסייד הוא יום בילוי נהדר עבורך ועבור משפחתך ובית אוצר לכל תושבי ליברפול המקומיים. עם זאת, אלה אינם המקומות היחידים לבוא ולראות, אתה יכול גם לבקר במלון אינדיגו, במעבורות מרסי, בעונת דיקנס הביסנטרית ובעבודות הלונדון בין רבים אחרים. אומרים שליברפול היא עיר למי שאוהב תרבות, בואו ונגלה.Source by Simon Haughtone

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x