איך לשמור על הבגדים ללא קמטים!

כאשר אנו עוזבים את הבית ויוצאים החוצה אל העולם הרחב, אתגרים רבים מחכים לנו. אנו לומדים הכל על ההנאות והצרות של מכונות כביסה ובישול לעצמנו, למשל, ובהחלט לומדים על תקציבי מכולת, שכר דירה והצורך באיזון. אם הייתה לך אמא או אבא שגיהצו עבורך את הבגדים עבורך, אולם אחד הדברים הקשים ביותר להשלים איתם הוא שעכשיו עליך לעשות זאת בעצמך. בהתחלה זה נראה קל-כמה קשה יכול להיות לשפשף חתיכת מתכת חמה על חולצה?-אבל אז אתה מגלה שבעצם מדובר בצורת אמנות שנראה שדילג על דור, וכולך בחוץ. בים מנסה להבין איך לגרום לעצמך לעבודה מבלי להיראות כאילו ישנת בבגדי העבודה שלך. אל תתייאשו עוד חברים, כי מאמר זה ייתן לכם את כל העצות הדרושות לכם כדי שהלבוש המשרדי שלכם ייראה חד, נקי וללא קמטים!

מתחילים

ראשית, חשוב למלא את הברזל במים מזוקקים ולא במים ישירות מהברז. הסיבה לכך היא שמי הברז מכילים מינרלים שעלולים להיות קשים ולגרום להצטברות וחלודה במגהץ שלך, מה שעלול לגרום נזק לבגדים שלך. דבר נוסף שכדאי לזכור הוא לחכות עד שהברזל שלך יהיה מספיק חם לפני שתתחיל. במגהצים מודרניים רבים יהיה אור המעיד מתי הוא חם מספיק אז היו סבלניים-אחרת תצטרכו לגהץ בגדים פעמיים, בכל מקרה! חשוב להסתכל על הוראות הגיהוץ שעל תווית הבגדים שלך כדי לוודא שלא תהיה לך חזית אזור ומרכז החולצה החדשה שלך! כמו כן, בדוק מאיזה בד הבגד שלך עשוי והגדר את הטמפרטורה על המגהץ בהתאם- לרוב הדגמים יהיו הגדרות שונות לסוגי בד שונים.

גיהוץ

וודא שקרש הגיהוץ מכוון לגובה הנכון כך שיהיה לך נוח ותוכל לתמרן כראוי. אל תנסו לגהץ את שני צידי החומר בבת אחת-במידת האפשר, מותחו את פריט הלבוש על קרש הגיהוץ כך שתגהצו רק את שכבת הבד האחת. הסיבה לכך היא שאם מנסים לגהץ יותר משכבה אחת השכבה התחתונה יכולה לעתים קרובות להתקמט מבלי שתשימו לב. שמור על המגהץ לנוע בקצב אחיד, ואל תעזוב את המגהץ עם הפנים כלפי מטה מבלי להזיז אותו, מכיוון שזה ישרוף את הבגדים שלך. לקמטים וקמטים קשים במיוחד, השתמש בפונקציית הקיטור (בדרך כלל כפתור בחלקו העליון של המגהץ) שתעניק לך את העוצמה הנוספת הדרושה.

ניקיון ותחזוקה

טיפול במגהץ שלך לא רק יבטיח שהוא יחזיק מעמד לאורך זמן, הוא גם יגן על הבגדים שלך מפני ניזוקו או הריסתו כתוצאה ממגהץ פגום או מלוכלך. רעיון טוב לניקוי המגהץ הוא למלא את מאגר המים עד לחצי הדרך בחומץ לבן. הפעל את המגהץ וגהץ מגבת ישנה עד שהחומץ נגמר, ותגלה שחומציות החומץ פינתה את פתחי האוורור במגהץ שלך. לאחר שתסיים להריץ עוד המון מים על מנת להיפטר מריח החומץ לפני שאתה מגהץ את הבגדים האחרים שלך.

למרבה המזל, אנו קוראים בחיפזון את הוראות ה'איך לעשות זאת 'על כל דבר, החל ממקררים ועד מברשות השיניים החשמליות שלנו, אבל כשזה מגיע לגיהוץ, רבים מאיתנו פשוט מכנפים אותו, נשארים מתוסכלים במשך שנים עד שפגענו בצעדנו. פיתוח טכניקה שעובדת קל כאשר יש לך את המידע הבסיסי, אז צא לדרך עכשיו ותיהנה מבגדים ללא קמטים לנצח!Source by Bill Mendel

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x