אגו איגואנה זכר – איך זה דומה לאגו זכר אנושי

האם ידעת שאיגואנות הן קרוב משפחה של לטאות? יצורים אלה הם בין בעלי חיים אקזוטיים שאנשים נוטים לעשות כחיות המחמד שלהם בחברה המודרנית. בשל מגמה זו, חנויות חיות רבות מוכרות איגואנות במחיר נמוך יחסית. אלה שנמכרים הם בדרך כלל צעירים בגיל. מה הסיבה לאינטרסים של אנשים? הם מוצאים איגואנות כחיה חמודה אז הם מתלהבים ומה לקחת אותם הביתה כחיות מחמד. עם זאת, זוחלים אלו אכן גדלים ויש להם נטייה להיות תוקפניים.

בעוד שאיגואנות יכולות להיות חיית מחמד נפלאה; אנשים לעולם לא צריכים לשכוח שהם אוהבים חיות מחמד אחרות, הם צריכים מזון וטיפול נאותים. יש צורך ללמוד כיצד פועלות האיגואנה ובית הגידול שלה על מנת להעניק להן את הטיפול הראוי להן זקוק לגידול.

אז מהי איגואנה? איך הם דומים ללטאות? מהם המאפיינים של האיגואנה והאם הם מזיקים? זכרו שהאיגואנות דומות ללטאות והן שייכות לאותה משפחה אבל כדי להיות יותר ספציפי לגביהן הן שייכות למשפחת האיגואנים.

האיגואנות נתפסות כיצורים פולשים שניתן למצוא בחופי האי גספרילה ולאורך קו החוף של מפרץ פלורידה. ניתן לראות אותם בעליות גג של בתים ולאורך החוף. עם זאת, הם משגשגים טוב יותר בזמן שהם נמצאים במדבר וביערות הגשם כחיית בר.

ישנם מיני איגואנה רבים. הם משתנים בגלל הסביבה שבה הם מתיישבים. חלקם חיים על אדמות יבשות בעוד חלקם גדלים טוב יותר ביערות הגשם. כמה איגואנות אפשר אפילו לראות בים. אלה נקראות איגואנות ימיות. הן איגואנות ירוקות שנמצאות בדרך כלל במקסיקו ובמדינות דרום אמריקה במיוחד ברזיל. הם מסווגים לארבעה שמות שונים אך עיקריים: איגואנה ימית, איגואנה ירוקה, איגואנה כחולה ואיגואנה אנטיליה פחות. באשר לאכילה, איגואנות ידועות בהיותן אוכלי עשב, מה שאומר שהן אוכלות עלים, פירות וחלקי צמחים.

כמו חיות אחרות, האופן שבו הם נראים ומתנהגים משתנים. בעיקרון, איך נראים ופועלים זכר ונקבה שונים זה מזה. כאשר זכר מרגיש טריטוריאלי, הוא יילחם בחוזקה עם איגואנות זכריות אחרות, גם אם הם עלולים לא לנצח בקרב. זאת בשל היותה איגואנה עילאית על האזור. לפעמים איגואנות זכר יחפשו איגואנות זכריות אחרות כדי לנהל מלחמה. כמו בני אדם, לאיגואנה יש אגו והוא אומר בעיקר שהם צריכים להיות החזקים ביותר בטריטוריה מסוימת. הם ינהלו מלחמות ויזדווגו עם נקבות האיגואנות.

עובדות מעניינות אחרות על איגואנה

לאיגואנות יש נטייה להיות עץ. מה זה אומר? זה מסתכם במגורים בעצים. זה מאוד טבעי עבורם להישאר בעצים וגם לטפס על דברים. הם יכולים להטיל ביצים, מה שעשוי או לא לעשות את זה בגלל טורפים ואיגואנות יכולות לחיות עד 30 שנים בערך.

אם אתה באמת רוצה להחזיק איגואנה כחיית מחמד, יש דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​הטיפול בהם. יש לנקות את הכלוב של האיגואנה על בסיס קבוע ולהיות גדול מאוד כדי לתת לאיגואנה לגדול.

האיגואנה תזדקק לתאורה מתאימה, לאספקת חום טובה ואחרון, חביב, למים. יהיה צורך להאכיל אותם מדי יום ולהאכיל אותם כראוי כדי לשמור אותם בכושר גופני נפלא. איגואנה צריכה לראות וטרינר לבדיקה שנתית. ברגע שכל הדברים האלה כבר חשבו והם מובנים, אז אולי אתה מוכן לאיגואנה כחיית מחמד.Source by Abhishek Agarwal

admin

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Read also x